16212
Battlefield 2142
  • Zoliz
    #3591
    Nekem nincs is PunkBuster felrakva. Rossz szerveren játszol valszeg. Én meg nemtom, hogy kell a Titant játszani. :)
  • Zoliz
    #3590
    Valaki gyorsan mondja már meg nekem mit kell csinálni a Titán módban mert annyi killem van, hogy Team Leader vagyok de soha nem nyerünk mert nemtom hogy kell szétlőni az ellenséges Titánt a silókkal. Elfoglalom és?
  • Doom 4
    #3589
    na figyu én a demoval játszok és már egy hete vagy 2 hete meg van és most azt írta ki aserver játék közben:*WARNING*: PunkBuster Reports PB server Running Old Version C1.227] ez azt jelenti hogy elavult a punkbuster-em ? honnan szerezhetek ujjat ? ja meg amikor kidob akkor :
    YOU HAVE BEN KICKED FROM THE SERVER-BY PUNKBUSTER
  • ZOLCHI
    #3588
    hmm Mivel a neve is Battlefield ....
  • matyi08
    #3587
    hú, ezt a sok kommentet. most mindenki játszik, vagy senki sem játszik?
  • oO VinyuS Oo
    #3586
    Cop servert kell indítani lanban azt kész!
  • Paranoia
    #3585
    azt hogyan?
  • oO VinyuS Oo
    #3584
    Hát a hamachi szoba 16 fős!
    De szerintem nem leszünk annyian ugyse!
    De a botokat azért lehet irtani!
  • Rage47
    #3583
    mennyien tudnak jáccani?
  • oO VinyuS Oo
    #3582
    Csinálok hamachi szobát!

    szoba: .: Battlefield 2142 :.
    pass: sgserver

    Majd lehetne egy kicsit nyomulni!
  • datango
    #3581
    megnéztem, hmmm nekem egyedűl a lépegető jön be , a többi unit , az nagyjábol a bf2 csak kulalakra más ... :S
  • ZOLCHI
    #3580
    Mekkora pangás!?
    Ma még csak egy hsz!
  • Blaki
    #3579
    Helló

    Mit jelent ez, hogy Punkbaster: corrupt or mismatched ??? mellett négy jegyű számok, kb 3 variációban. Miután elkezdek játszani kb 1 perc után kidob a játék! Demo miatt van? pedig demo serveren vagyok!
  • kBagyula #3578
    Lehet jobban járnál, ha kitakarítanád azt a vasat a portól, mielőtt bármibe is belekezdesz.
  • misaab@a
    #3577
    akkó meg ati release legyen vazze :)
    - task váltást nem támogassa a 2142, meg ne próbáld, mert az tuti fagyi
  • erdos
    #3576
    köcce. x800xt-m van a masinában. kezdem a memóriaellenőrzéssel...
  • misaab@a
    #3575
    memtest86+ stuffot futtasd majd le a gépeden ha ott tudod hagyni valamikor jópár órára. http://www.memtest.org/


    - ha videokarcsi és proca tuning van, kaccsold ki.

    - video driver pedig only nvidia release legyen és whql

    - readme txt -ben le vagyon írva, hogy mivel nem compatible a game és milyen ismert hibák (known issues) vannak.

    ezeket is fusd végig...
  • erdos
    #3574
    na egyik megoldás sem segít a cache ürítés se meg a VOIP se. Még nyomozok egy kicsit, hátha...
  • PeeTeR
    #3573
    nincs valami cheat, trainer, savegame a jatekhoz ahol minden palya es fegyver elerheto? :)
  • Desy
    #3572
    ... mindíg kiírja, hogy nincs kapcsolat. Egyébként pedig van.
  • Desy
    #3571
    nálam minen rendben ment, csak nem akar a nettre csatlakozni.
  • crazyclone
    #3570
    nah eszt jool megsziivtam visszaraltamm az eredeti crackolt fájlt végre elindult betolt egy pályát s uugy akad h még anyoosom is gyorsabb nála
  • crazyclone
    #3569
    szevasztok!
    mindent megcsinaltam amit a FAQ -ba leirt de nemmegy a game
    asztiirja a faqba h irja be a nevet amivel szoktam jaccani na de én akármit beiirok kiirja h nem letezik ien nev az EA adatbazisaban
    pliiz help naon szeretnem kiprobalni a gamet
    a patch nemhasznált semmit!
  • Deimoss
    #3568
    Punkbuster valszeg azért dob ki, mert nem a legfrissebb verzsön van meg.
    http://www.punkbuster.com -ról szedd le a bf2142-set.
  • erdos
    #3567
    eredeti.
    este megtesztelem amit mondtatok, mégegyszer köszi
  • Dark Archon
    #3566
    Eredeti a játékod? Csak mert ez velem is megesett a "fiókban talált" verzióval, de tegnap megvettem, annak semmi baja. Elsőre felment, optimalizálta a shader-eket, nem dobál ki sem a szerverekről sem a játékból. Patch megvolt?
  • teddymac
    #3565
    Na és a warezos gamera mondják,hogy nem megy.Az eredeti se tökéletes :)
  • FireWall
    #3564
    Hi.Ez most mire jó?/+ Battlefield 2142 online 1.01 nocd crack/Azért kérdezem mert valaki azt állitotta hogy lehet vele lemez nélkül játszani.Nekem +van az eredeti game de az elinditáshoz a meghajtóban kell lenni a lemeznek,és ez valahogy nem kóser...
  • misaab@a
    #3563
    ez van srácok... a részvény árfolyam a pénzügyi negyedévekhez való igazodás az elemzők várakozásainak és a részvényeseknek való megfelelés az irányadó minden részvénytársaságnál. hozni kell a növekedést számokban, mégha az nem is fedi a valóságot :) meg kell felelni na! :))) és ha így megy akkor így megy. az autókat visszahívják a játékot meg peccselik :D csak idő kérdése.
  • Supersix
    #3562
    Hi!Tudja valaki hogy mi a fa*****ért dob ki állandóan a server a Punkbaster miatt?!Demoval nyomom!Köszi!Ja és a többieknek sincs fent a punk..
  • kBagyula #3561
    Ezen nem tudok valahogy csodálkozni.
  • obe
    #3560
    pontosan, ahogy misaab@a irja...én is igy jártam, kikapcsoltam voive ip-t azóta sosem dobott ki
  • misaab@a
    #3559
    Valahol itt \My Documents\Battlefield 2\mods\bf2\cache tárolja a shader cachet a bf2. a 2142 is gondolom hasonló helyen csak nem bf2 névvel :)
    a chache foldert ürítsd ki ha ez sem segít kapcsold ki az audio menuben a VOIP klienst.
  • szenoi
    #3558
    Gyerekek!

    Beszéltem az EA supportos srácával tegnap. Erre csak annyit tudott mondani, hogy az EA minnél hamarabb eladható terméket akar a kezében tartani. Az összes ilyen játékkal ez a gond, de a BF határozottan béta teszt fázisban jött ki, mivel az EA nagy bevételt remél tőle.

    Nem nagyon rejtette véka alá a véleményét...
  • HunnernesKonge
    #3557
    [apró]Elfogyott az ido a szerkesztésre....[/apró]
    Szóval nem 3 ribbon van hanem 4 és nem 1000-et ad hanem 2000-et :D
  • HunnernesKonge
    #3556
    Global= amit egy kör alatt elérsz. (kill,teamwork stb)
    Career= A career pontot ugy kapod hogy a global scorehoz még hozzácsapja a kituntetesekert jaro plusz pontokat. a pinek ált 5-10 pontot adnak plusszba stbstb.... Alább volt egy link ( #3515 ) a kituntetesekhez. Nah ott van hogy mi merre hány méter. Azthiszem a 3.oszlop irja hogy menni pontot kapsz a játékban. Van 3 olyan ribbon ami 1000-et ad :D
  • barcagvk
    #3555
    Sziasztok!
    Gyenge angolos lévén segitségetek kérném ebben!

    Global Score and Career Points

    Battlefield 2142 introduces a new system, the Career Points. The global score is what everyone is used to from Battlefield 2, all the points you make by kills, team actions and capturing points. These have been altered a bit (see below). New is the career points.

    Career points are based on global score. So if you make 10 global score in a round, that counts towards your career points. On top of that come the awards. Each award (with the exception of medals) give you additional career points. As ribbons and badges can only be gotten once, the pins get a very important position here. You can get most pins multiple times in one round, which can increase your career points extremely.

    Now why are there two different scores?

    Your rank is depending on the career points, not on your global score. So if you make 10 points by normal playing as global score, and get an award worth 10 career points, you will have a total of 20 careeer points from that round. This way your rank will increase a lot faster (and get you more unlocks) if you get the awards.

    Nem tiszta elöttem ez a carier pont és global pont összefüggés.
    Azt már észrevettem h ha van carierpontom akkor többet kapok a szerver végén! Vagy nem?
  • ZoltanZen
    #3554
    Valahogy az-az érzésem, hogy mostanában egyre jobban elkapkodják a játékokat. Nem fordítanak elegendő időt a játék elkészítéséhez. Akár a Battlefield 2 Patchek készítésére sem. Bár az 1.4 egész jó lett, nem hiába vártunk rá sokat.
  • erdos
    #3553
    No, haldunk, új dvd olvasóval szépen felment, csak most mikor optimizálna betöltéskor akkor kivág az asztalra...
    Még jó hogy kész játék...
  • bakvarnyu
    #3552
    sok, 11 felett van
    vagy 2 giga