16212
Battlefield 2142
  • Alpha23
    #3717
    De barátom ha rossz passwordöt ad meg hogy menjek fel? Várom az embereket!!! Ne oltsál ejj!
  • mike0013
    #3716
    pff, komolyan... csináltok kismillió hamachi servert... egy-kettőt kéne csinálni és oda menne mindenki és nem kismilliót amibe egy-ketten bemennek
  • Alpha23
    #3715
    akkor csinálok 1 hamachi srevert én! server név: tesztbf2142
    a passwors: battle várom a mukikat!
  • Newyorker
    #3714
    nem jó
  • Alpha23
    #3713
    Na szevasztok! angelus!!! Nekem nem fogadja el a passwordot a hamachiban! Nézzél rá 1 pillantást pls!
  • Zoliz
    #3712
    Lamer vagyok és szeretném megkérdezni, hogy lehet e ezzel a játékkal lanban játszani vagy csak lanmódban a neten keresztül? Fizikai lanhoz is kell a hamacsi?
  • angelus
    #3711
    Hali én is índítottam hamachi szervert a hálózat neve: jaghunter a jelszó: hunt

    Gyertek...
  • oO VinyuS Oo
    #3710
    Egyik haverom találta ezt a fegyver unlock módosítást!
    Nem teljesen úgy működik mint az eredetiben de egyenlőre ez a leghasználhatóbb változat!
    unlock
  • Matt07
    #3709
    az lenne a kérdésem hogy lehet a katonát customize-ban felszerelni a cuccokkal?
  • kBagyula #3708
    Vagy épp a varezos alakokat próbálják kiszűrni a cd-kulcs tiltásával és az accountjuk törlésével.
  • teputele
    #3707
    The Battlefield franchise has many moving parts, and at times needs to be re-synched, updated, or restarted to make sure that errors and issues with the service are avoided or repaired. Electronic Arts reserves the times listed below to perform maintenance on Battlefield 2, Battlefield 2 Modern Combat, and Battlefield 2142.

    Standard Maintenance Window - Tuesday:
    12 a.m. - 3 a.m. Pacific Time
    1 a.m. - 4 a.m. Mountain Time
    2 a.m. - 5 a.m. Central Time
    3 a.m. - 6 a.m. Eastern Time

    Emergency Maintenance Window - Thursday:
    12 a.m. - 3 a.m. Pacific Time
    1 a.m. - 4 a.m. Mountain Time
    2 a.m. - 5 a.m. Central Time
    3 a.m. - 6 a.m. Eastern Time

    Although the maintenance windows are not necessarily used every week, if you cannot connect or have issues with authentication, statistics, buddy lists, servers, etc. during these times, it is likely due to some form of maintenance and you should try again after the maintenance period is over.
  • teputele
    #3706
    Szerver karbantartás miatt ma illetve csütörtökön valószínűleg nem lehet online csatlakozni ! Jelenleg sem lehet , egyenlőre ! Azt hiszem most probálják orvosolni a sok disconnect problémát !!!
  • Truck Driver001
    #3705
    Vlki nem tudja miért fagy meg a játék töltés közbe?
  • Rage47
    #3704
    a multi demo már nem megy?
  • Alpha23
    #3703
    Szevasztok BF rajongók!! Mielött megvenném a játékot hamachin ki akarom próbálni estére hozzunk össze valamit. Este konzúltáljunk itt. SZITÁVAL már felvettem a kapcsolatot msn-n. Ha gondoljátok írjatok rám és megadom az MSN címem. Annyi nektek
  • Mester01
    #3702
    karbantartas van vagy micsoda...
    bf2142fever.com láthatsz egy üzenetett is...
  • ZOLCHI
    #3701
    Ugy látom bedöglött a master server EA-nál.
    Nem enged belépni a gaméban.Másnak is van ilyen gondja?
  • ZOLCHI
    #3700
    Nekem a Bf2-ben is fönt volt a magyarosítás.
    Soha nem dobott ki ezért. Hallottam én is erről,de nem, tapasztaltam.
  • Matt07
    #3699
    tényleg ne noob-ozd le azt aki segít...mellesleg belépsz hamchiba utána a másik csávó aki benne van hamchiban csinál a LAN-ban game-t és oda belépsz.Ennyi.
  • DupiDani
    #3698
    Nos hy all ha ez a jatek csak hamachin mukodik akkor csak 15-en tudunk jatszani :( mert egy hamachi halozatba csak 15 ember fer be :( de az is jobb a semminel :) amugy ha beindul ez az egesz battlefield 2142 akkor a halozat neve Battlefield Party es a pass kapafej
  • ArcZ
    #3697
    ...Másold be a Crack fájlt a /Razor191... - honnan tudom letőlteni? szerintem nem figyeltem, és letöröltem. :(
  • Paranoia
    #3696
    ott van a faqba benne,sztem érthető minden.ne tegyé fel mellé semmit,peccsetse meg nocd krekketse
  • ArcZ
    #3695
    És akkor melliket kell felrakni. Le kell tölteni vhonnan a krekkelt exe-t? Mekkora a mérete? Mit keressek? thx!
  • Carlos HUN
    #3694
    Na nekem is sikerült beregelnem ide sg re elsö hozászolásom nem fikázni,lesz e egyáltalán magyar sever??
    Vagy jó lenne ha egy servere felmene több magyar uncsi külföldiekkel nyomulni
  • Paranoia
    #3693
    azt a nocd-s krekket nem kellet volna felraknod.
  • ArcZ
    #3692
    Kösz a gyors választ... ,de már átírogattam a Razor1911-eket a F.A.Q. -ban leírtak szerint, továbbá a 8419kb-os nocd exe a helyén van... Valamit biztos én csesztem el. Azt mondja, hogy reggeljek.
  • metallo
    #3691
    Bizony! Nagyonis megéri! Viszont tud valaki magyar szerver IPt mondani? Mert olyat még nem találtam. Vagy ez még kicsit korai?
  • Csaba007
    #3690
    Szerintem nagyon megéri megvenni gyáriban!
    Fejlődheetsz!
    Én is gondolkodom rajta másoltban meg semmit nem ér!
    Esetleg tört szerveren de ahoz meg ne mértek.
  • Csaba007
    #3689
    csá
    a Razor változathoz ahol van a crack ott van egy mentés is!
    Azt másolt be a dokumentumok mentésébe és amikor elindítod a játéko a névnél ott lesz a razor1911 és azt írd be kódnak!
    Ez az egyik!
  • HTSMarci
    #3688
    Érdemes megvenni eredetiben? Gondolkodom rajta...
  • ArcZ
    #3687
    Sziasztok!
    Az 'Battlefield_2142-Razor1911' van meg, és sikerült elindítani a játékot. Az auccount-omat nem fogadja el. Nincs jelszavam, és ötletem sem hogyan tovább. Tudtok segíteni? kösz
  • TS Zolly
    #3686
    BF2 Magyarosítását a PB nem szereti. Szvsz igy van ezzel is, hisz ez csak egy mod. Szal ha esetleg lesz valamikor, sürün fogsz pb kick képernyőt nézegetni.
  • Beers
    #3685
    Gratulálok!
  • mike0013
    #3684
    figyelj, ne noobozd le az olyant aki segít neked és igaza van... ez esetben te vagy a noob
  • FireWall
    #3683
    Baszd+ ha csak erről lenne szó akkor azt mondom igazad van...
  • n003
    #3682
    ?? mivan ??
  • finuchy
    #3681
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1124835444

    Itt olvashatsz róla mindent.
  • szlav
    #3680
    legalább a hamachit tudnám használni
  • szlav
    #3679
    Pfff nooob....mindegy majd kitalálok vmit (semmit) azé thx
  • kBagyula #3678
    Nem értem, hogy mit nem értesz. A warezos változattal sehogy sem fogsz tudni a neten játszani. Ott a hamachi azt kész. Ez van, vagy még egy lehetőség: Vedd meg eredetiben.