16212
Battlefield 2142
  • TS Zolly
    #3757
    Mert sokan rájöttek, gagyi ez a játék talán???
  • odex
    #3756
    lol haldoklik a topic a játék meg mét túl friss :)
  • peti94
    #3755
    a g15 mod milyen (mer feleslegesen nem karom feltenni ) ?
  • Zoliz
    #3754
    #3734-es hozzászólásom alapján működik.

    Lehet nem kéne össze-vissza telepítened. Nekem még azt is kijelezte ha olyanvalaki indított szervert aki nem peccselt. Akkor pirosan jelzett.
    Update-re nyomogatva mindig kijelzi ki indított. Eddig a rekord amit láttam 2db szerver. :(

    Lehet Neked kéne indítanod egy kóperatívot és várnod, hogy valaki belép. Addig gyakorolsz a géppel.



  • o0tomy0o
    #3753
    Hádde ha egyáltalán tudnám hogy a faszomba kell működésre bírni. Most van egy szerver állítólag az egyik hamachis szobában de a server listben az istennek nem jön elő =( Már össze vissza telepítgettem de csak nem működik
  • Zoliz
    #3752
    Nincs. Én néha szoktam csinálni "Real Battlefield" néven cooperative-ot, de csak egy-két ember jött be eddig hozzám. Akko meg minek csináljak?
  • o0tomy0o
    #3751
    Miért van az hogy Hamachin bentvagyok 2 szobában is (tesztBF2142 és a másik amit itt láttam.) vannak bent, de a játékban a szerverlistben(LAN) egy darab sincs. =( Egyiken se lenne most játék?
  • the1gabor
    #3750
    de van... :D
  • Zoliz
    #3749
    Alpha23

    A géped ne dobd ki, mert nem a hardver a ludas! :) Hacsak nincs túl kevés memóriád! Állítsd magasra a virtuális memória használatot! És legyen elég szabad hely a BF meghajtóján! A biztonság kedvéért.

    Nekem például kékhalállal szokott kiakadni, de nagyon nagyon ritkán. Zabálja a memóriát, legalábbis nekem, mert full beállításokkal játszom.

    (Úgy rémlik először a patch crackot kell bemásolni aztán a patchot feltenni, de lehet ennek nincs jelentősége.)
    #3734
  • TS Zolly
    #3748
    Winfosba való kidobás, és pb kickelés közt mi az azonosság????????
  • TS Zolly
    #3747
    Szívesen, örülök, hogy segíthettem. Deqwator te meg ne röhögj wazze! :)
  • Deqwator
    #3746
  • Doom 4
    #3745
    ja jó
  • Alpha23
    #3744
    TS Zolly te igazán 1 HUMOR HEROLD vagy! Köszi a segítséget!
    Doom 4 ! Az a helyzet hogy ez 1 LAN szerver volt. Nem hiszem hogy PB miatt lett volna. De azért köszi!
  • Doom 4
    #3743
    nekem is ez a problémám de én úgy orvosoltam hogy nem játszok azokon a servereken ahol PB van
  • TS Zolly
    #3742
    Tessék--> Help.
  • Alpha23
    #3741
    Na Hali all! Tegnap már oda jutottam, hogy megfogom a gépet és jobb kéz bal váll fölött eldobom. Hamachi felcsat. patch+Crack+indít+csatlakoz és mikor már a mapra jointolnék () kilép a winfosba!!!
    A grafika beállítás low és már játszottam singleplayerbe is.
    NEM ÉRTEM!!!
    VALAKI HELP HELP HELP!!!
  • barcagvk
    #3740
    syasztok!
    Tudtok abban segíteni amiért a PB mindig ledob.Kb 1 órája kezdődött azóta ezt csinálja.Gyári a game,PB frissitve miután ezt elkezdte de semmi változás.Egyszerüen letesz kb 5-10 másodperc mulva.
    Tipp?
  • ZOLCHI
    #3739
    .... lemez nélkül!!
  • chalezlopez
    #3738
    a no cd crackot nem lehet telepíteni...bakker....

    ****** most ide gondoljatok valamit.
    azt csak az eredeti exe felülírására lehet használni, hogy menjen a game nem origi lemezzel...
  • Doom 4
    #3737
    mi az a memori.dll mert Battlefield 2142 online 1.01 nocd crack letöltöttem ezt de nem engedi telepíten azért mert nem találja az elöbb említett filet
  • Zoliz
    #3736
    Ja a Hamachit meg pokoli egyszerű használni. Felrakod a legújabbat! Beállítasz egy nicknevet! Beírod a megfelelő rubrikába a szervernevet pl:tesztbf2142 a passwordot: battle

    Majd rányomsz a POWER gombra.

  • Dtomka
    #3735
    a 3729 tudsz segíteni?
  • Zoliz
    #3734
    Na emondom, hogyan működik jöjjetek már jáccani a hamacsitán!

    A FAQ-ban sikeresen le van írva minden, hogyan kell SINGLEben játszani? De ki akar 2006-ban úgy?

    Szal a FAQ szerint felrakjuk a játékot, felrakjuk a patch crackot, majd a patchot! Eztán elindítjuk a hamacsitát. Kikapcsoljuk a netet!!! Elindítjuk a játékot! Így bejelentkezhetünk az OFFLINE módba. Beállítjuk a billentyű, graf stb.-t. NYOMUNK egy ALT+TABOT és bekapcsoljuk a netet. Újabb ALT+TAB-bal visszalépünk a játékba és ha valaki csinált szervert HAMACSIBAN akkor látni fogjuk és jácchatunk.

    BOCS, hogy ezt ide leírtam, de magamtől kellett rájönnöm nekem is erre, mert a FAQ-ban nem volt szó, hogyan játszhatunk a virtuális LAN-on. Vannak még hozzám hasonló lámerek szép számmal. Remélem ezután már nem. :)

    Vigyázat közepesnél jobb játékos vagyok :)

  • Carlos HUN
    #3733
    Ki melyik serveren játszik?
  • peti94
    #3732
    cső baluman átjödté ide
  • peti94
    #3731
    hej gyerekek ez a g15 mod milyen ??
  • DupiDani
    #3730
    nos az msn cimem [email protected] barki folvehet mert ha valaki akar plus embert egy gamehez akkor szivesen megyek a hamachiszerverem:Battlefield Party a pass:kapafej
  • Dtomka
    #3729
    Sziasztok!

    Feltettem a játékot,elindul...beállitásuk után ...plyát elkezdi betölteni majd megáll és nem csinál semmit....vga driver 91.47es.

    mi lehet a gond mert F.A.Q.ban ilyen problémáról nem irnak!

    köszi


  • chalezlopez
    #3728
    lehet...pl tegnap voltunk 6-an, qva jó volt.
  • Doom 4
    #3727
    most nézem a FAQ-t úgy vettem ki hogy ott hamachi serveren lehet játszani vagy nem ?
  • Doom 4
    #3726
    figyu ez multiban is működik ? mert akkor berakom a demo-hoz is mert razor1911 van csak
  • ZOLCHI
    #3725
    Ha a pb eltávolítja,hogy kerülnek a serverre? Ha ott van mit teszel vele?
  • teputele
    #3724
    Egy kis ötlet !
    Csinálj egy fájlt mentsd el pbcl.cfg néven és ird bele a következőt :


    pb_msgprefix "PunkBuster Client"
    pb_sleep 60
    pb_logtofile 1
    pb_sslog 1
    pb_sssave 0

    Majd másold a pb könyvtárba !
    Játék közben kiirja a képernyőre a pb által eltávolított egyéneket a képernyődre , azt is hogy cheat , vagy warezos key , vagy egyéb okok miatt. Log fáljt is csinál , én sok cheatert kiszürtem vele bf2-ben.

  • Lui76
    #3723
    Na akkor most milyen hama szobában próbálkozhatnék?
  • Balumann
    #3722
    olvasd a Hamachi FAQ-mat :)
  • Balumann
    #3721
    Sztem itt is hasonlót kéne csinálni, mint a Flatout 2-nél csináltak, ezzel a hamachis játékkal kapcsoltaban
    Kineveztek 4-5 szobát, jelszóval meg névvel, és aki csinál játékba szervert az létrehozza őket, aztán bemegy játékba és csinál szervert, aztán a többiek felmennek a hamachi szobákba ahova beférnek, mindenki 1-be, és akor játszotok. Aztán ha a szerver készítő kilép, akkor kitörli a szobákat, majd aki csinál szervert az újra létrehozza. Ha valaki játszani akar az meg akkor csatlakozik csak fel, vagy megbeszélt időpont esetleg.
    Ez most csak egy alap ötlet, de valami rendszert kéne csinálni, egyszerűbb lenne.
    /én ezt mint kívülálló ötletadó mondom, mert én még nem raktam fel a játékot :) Arra várok igazáól hogy legyen tört szerver, ezért nézek be midnig, dehát... :S De lehet hogy felrakom valamikor/
  • Alpha23
    #3720
    Jó volt játszani! tetszett .
  • Alpha23
    #3719
    Amúgy tudsz valakit aki megadta a hamachi server elérési utat? mert akkor oda tudok menni ha kell!
  • Alpha23
    #3718
    Adok msn-t is ha kell és ha nem érti valaki hogy kell feljönni akkor segítek!