16212
Battlefield 2142
  • Fujiryu
    #4887
    Egyszer is elég volt beírni hidd el...
    Nem kell 10 percenként beírni, azért mert nem regelnek 20ezren.Ha hazaérnek a munkából regelnek ha akarnak, ha nem akarnak, akkor meg nem segítesz a helyzeten azzal hogy 10 percenként beírod:D
  • Deqwator
    #4885
    ahogy érzed;)
  • F1rstK1ng
    #4884
    Jaja mert me0w csöppet sem volt bunkó, rögtön leugatta facet meg hunzolit, utóbbi klántársam és becsületesen szerezte pontjait szóval anyád és lesz*rom a sok ki s*ggnyalóját

    jöhetnek megint a kis pincsik, h milyen bunkó, nagy ívbe..., hisz ők is azok
    ennyi
  • Fujiryu
    #4883
    Azért jólenne ha ezt megindokolnád, mert szerintem csak a sznob lámik mondják ezt, akik hallották mástól...Mert sztem aki felmegy egy késes pisztolyos szerverre, az azért megy fel mert szórakozni akar, nem csak lövöldözni mint a conq játékmódban.Ettől neked semmi bajod nem lesz szerintem, nem érzed magad rosszabbul tőle.Szóval nem értem miért kell lefikázni olyanért, amit élvez és nem bassza el a te játékodat.(Na persze te szenvedtél azért a badge-ért, ő meg lestatpaddolta és ez téged mennyire zavar...<--azért remélem nem ilyen dolgok miatt utáljátok a statpaddereket...)
  • ZOLCHI
    #4882
    Fórum neve?
  • mNzJean
    #4881
    Csíter , Statpadder ,csaló ,egykutya.
  • Fujiryu
    #4879
    Vagy legalább azt érjétek el nála, hogy ne valami harmadosztályú vicclapról szedje a beszólásait...
  • mNzJean
    #4878
    Aus a klánleader ,neki kell a fiatal korosztályt kordában tartani ,majd beajánlom Face-t egy kis pedagógiai különórára Aushoz .
  • Fujiryu
    #4877
    Egyébként meg szerintem aki felmegy egy késes szerverre az nem csíter és kész, meg aki statpadol az sem csíter...
  • ZOLCHI
    #4876
    Azért annyi mellette szóljon,hogy amely hsz-re válaszoltál, hunzoli és az ő neve volt megemlítve!

    #4836 hsz-ed több ember számára is sértően hat
  • Fujiryu
    #4875
    Hát még 11 éves és 20 kiló szóval valami hormonproblémája lehet:D
  • 0o
    #4874
    Jó! (mellesleg úgy tűnik megvannak a pontjaim is úgyhogy
  • TS Zolly
    #4873
    Ezem már én is gomdolkodtam :D
  • Me0w
    #4872
    Koszi :) Egyebkent ez a Firewall valami szakadar a GBCben? Mert a tobbiekkel ellentetben ritka bunko.
  • mNzJean
    #4871
    Azért ne harapjátok el egyből Meow torkát,ő a statpadlerekre gondolt és nem azokra akik tisztességesen játszanak,de megmondom őszintén ez az AVP Rommel nem tartozik közéjük,szánalmas kis fasz az aki egy körben ezer pontot csal össze,eddig is meg volt a véleményem róluk de ezekután főleg.Azt mondom az össze statpaddolos nimand elmehet a f..szba az összecsalt pontjával,meg a jó statjával együt mert a komoly játékosokban tisztelet helyett csak szánalmat ébresztenek.Azért húzom fel magam ennyire mert én egy hetet szívok mire 1000 pontot összeszedek normális játékkal,nekem még örömet jelent ha a korrekt játékkal érem el mások megbecsülését és nem csalással.
  • FireWall
    #4870
  • mesor
    #4869
    Amúgy mindenki tudja, hogy csíter vagyok ez neked újdonság? :D

    Sgt.Kelly is megmondta anno... :DDD
  • mesor
    #4868
    Itt se látok változást, de ti tudjátok.

    Felőlem aztán törölhetik az összes pontotmat, az EA tehet egy szívességet...
  • mesor
    #4867
    Mondjuk nem tudom hol nézitek a statot, de az EA oldalán lévő hivatalos stat szaron meg van az összes pontom...
  • mesor
    #4866
    Ha megengeditek megvédem magam. :D
    Bár szarok rá hogy mit töröltek és mit nem.

    Azt hisztek amit akartok, de a játékkal összesen nem játszottam egy napot se ranked serveren és azt se tudom hogyan lehet csalással ilyen sok pontot csinálni. Egyszer sikerült egy infantry jellegű pályán csinálni kb 70 pontot, kitüntetésekkel együtt kb 120 pont lett kör végén. De ha az EA-nek ez jó akkor legyen. Lan óta úgyse játszok a játékkal.

    Ennyi erővel a bf2 statomat is törölhetik, mert ott a best roundom 190pont. :)
  • Carlos HUN
    #4865
    0o Akkor 20 kor serveren
  • 0o
    #4864
    durva. sajna innen melóból nem tudom meglesni, de ha hazamegyek remélem nem ez fogad engem is. mert akkor
  • Carlos HUN
    #4863
    Jó akkor mostmár engem is törölni fognak beletörödtem :DD
  • ZOLCHI
    #4862
    Semmit nem ír a szájbab@szott EA.
  • ansell
    #4861
    Hivatalos EA fórumon nem írnak a törlésekről?
  • ZOLCHI
    #4860
  • FireWall
    #4859
    Ja és még valami akkor MESOR kollégád is csiter???Csak tudd hogy az övét is törölték az össz ponja 7 .
  • JohnnySmith
    #4858
    :))
  • ZOLCHI
    #4857
    Nem gyengén fogalmazol így első reakcióból!
    Ezek szerint mesor is "statpadder kisköcsög" ?
  • Carlos HUN
    #4856
    DE mekkora buziság ez de télleg olyanokkal is kibasznak akikkel nem kelett volna na mind1 mindig vannak hősi halottak is!
  • ZOLCHI
    #4855
    Látom nem vágod!
    Az enyém is csak 154. Akkor mi alapján törölték? Ennyi erővel 106 vagy 154,teljesen mindegy.
  • Carlos HUN
    #4854
    Nekem 106 a best round köröm szóval,engem szerencsére nem érint ez a dolog

    Jó hogy nem bannolták ki a serialokat
  • FireWall
    #4853
    Ne a fenekeddel gondolkozz hanem azzal ami a nyakadon van. Egyébként ha valaki veszi a fáradtságot és megnézi aliasz AVP ROMMEL best roundját akkor őt lehet csiternek nevezni.Az én Best roundom 123 pont volt és nem csiteltem,mint ahogy szamoca vagy hofi géza sem.Szerintem az EA szerverrel lehet valami gáz,mert a játékban sem lehet +nézni mindenki statját.Van akinek ott van az össz pontszám de ha rákattintok minden 0 neki.
  • F1rstK1ng
    #4852
    Nyugalom mindenkiét törlik, megyek a Kossuth térre!
  • HunnernesKonge
    #4851
    Van egy ismerösöm, 1x sem volt kespisztolyon se sehol, 160volt a bestroundja, volt 200-250 játszott orája és benne volt a top50be asszem :S
    Most 43 pontja van, és meg is utálta az EA-t...
  • ZOLCHI
    #4850
    Az oké,hogy törlik a statpaddereket,de akkor az enyém miért törölték????????????!!!!!!!!!!!!
    154 pont volt a bestround-om. Olyat meg meghagytak akinek 1000 fölött van.
    Ebből balhé lesz!
  • Me0w
    #4849
    Majd legkozelebb meggondolod...
  • F1rstK1ng
    #4848
    Sírok, elkezdtem sírni...
  • 0o
    #4847
    Ez már poén. Mondjuk én is ideges lennék ha törölnék az unlockolt cuccokat. ammo utánpótlás nélkül hogy aprítanám 15 gránáttal percenként az ellenfelet?
  • 0o
    #4846
    Beszéljük meg, hogy mondjuk ma 8-ra mindenki megjelenik rajta .. talán akkor el is indul a játék és nem csak egymást nézzük