16212
Battlefield 2142
  • zeoos
    #15492
    Jo-jo! Majd beszelhetunk rola csak, nehogy leharapjak a fejunket erte. Engem nem zavar amugy, de meg nem tudok hozzaszolni a temahoz.
  • Angra
    #15491
    Sry, sg-n csak ezt az egy topicot nézem : )
  • RoboGoD
    #15490
    Ne hagyd el magad, nem vagy te olyan béna.
  • darkman1
    #15489
    hentelés észnékű....szr
    2 perc alatt volt annyi killem, mint egész bfkarrierem során...jóhát ez engem minősít...
  • Carloska
    #15488
    már kipörgettem és mit mondjak fasza lett :D
  • zeoos
    #15487
    Meg csak most orlodik a jatek-keszito keszulekemben, de par nap mulva mar beszelhetunk rola (egy megfelelo topicban)
  • Angra
    #15486
    Modern Warfare 2-t már kipörgette valaki?
  • Angra
    #15485
    Ez konkrétan milyen? : ) Én csak paintballoztam, air soft-ot még nem próbáltam. Hallom, már vannak egész érdekes játékmódok is, pl zombis : ) , majd tavasszal kipróbálom.
  • Angra
    #15484
    Ja, most ki lehet találni, akármilyen taktikát, pl. BF-ben is. De ha felvesz a csapat egy pozíciót és egy szál ember lehenteli őket, akkor nem sokat érnek vele.
  • AdambanHun
    #15483
    =helló
  • Moslékos dézsa
    #15482
    שָׁלוֹם
  • zeoos
    #15481
    Most csak nalam nem frissul az oldal, vagy valojaban be van punnyadva a tarsasag es alig megy itt valami barati csevej?
    Peldaul ma pentek 13. van ... azt mondjak misztikus nap ... en nem vettem eszre idaig semmit ... viszont lehet, hogy valakinek van valami jo sztorija, amin legalabb olyan kajanul lehetne rohogni, mint amikor valaki belerug a kis labujjaval a szekrenysarkaba
  • RoboGoD
    #15480
    Én arra emléxem, hogy az éleslövészetnél kivittek minket a dombok túloldalára, hogy ne engedjünk fel senkit az erdőbe. Nem is engedtem, csak a domb innenső felére (1 üveg sörért).
  • zeoos
    #15479
    Nem is sokara eljon az ido igy unnepek derekan, amikor a ciganyok is hasonlot jatszanak majd az erdoben ... csak Ok fenyofalopasnak hivjak es az erdo szigoru orei vannak az ellenfel taboraban

    Basszus azert milyen jo volt a seregben, amikor ejszakai terepgyakorlat volt vakloszerrel. Tok allat volt, egy domboldal rohamozasa a csobankai bazison. De az ejszakai elesloveszet sem volt piti a nyomjelzos skulokkal.
  • RoboGoD
    #15478
    Pont ilyet játszottam kb. 2 hónapja az erdőben. Volt is izomlázam.
  • zeoos
    #15477
    EZ IS !!! ... egyfajta Battlefield jatek
  • zeoos
    #15476
    Vegen ott az igazsag: "... kevesebbet kell dolgozni es tobbett kell jatszani!!!"
  • zeoos
    #15475
    CIN-CIN :) Kodiak megmondja a frankot
  • zeoos
    #15474
    FRISS:) beszamolo Kodiak visszateresi kiserleterol a CS-ban. (bumm-bumm)
    "... fel kell kotni a LAN-kabelunket!!! ... "
  • RoboGoD
    #15473
    Nem is rád gondoltam. Mellesleg senkire, csak általánosan mondtam.
  • liquivent
    #15472
    Én nem az ugratás miatt szóltam be...
  • RoboGoD
    #15471
    A gond akkor van, amikor nem tudja, hogy a másik poénból szólt be a harmadiknak, akivel mellesleg elismerik egymás tehetségét, és beszól ő is.
  • Angra
    #15470
    mai rekord: 10-es pingem volt egy szerón, "kicsit" más élmény, mint általában (értsd: epic pownage) : )
  • Angra
    #15469
    Mi ez az előrendelés? Lehet vk-nél, akinek vannak külföldi kapcsolatai?
    Ja, wh-s, aimos noob vagy...a te helyedben meghúznám magam!!! : D
  • papo21
    #15468
    fejre megy az is !!!
  • papo21
    #15467
    nagyon durvan aimozok mi ???
    a gs aimom van legjobban belöve !!!!
    ............
  • raykrepsz
    #15466
    Tudósítás, eredmények vannak az oldalunkon.
    TS-en e végén kibeszéltük a dolgokat.
    Várjuk a videókat amin később tanulányozni tudjuk a meccseket...
  • papo21
    #15465
    yep hoopla ! az elörendelésröl !! nekem majd kettő példány kell !!
  • zeoos
    #15464
    Amugy erdekesnek tartom, hogy szep csendesen lezajlott a WAR tournament 2009. elnevezesu, magyar klanok kozotti bajnoksag es nem igen megy rola a duma.
    Senki nem foglalta ossze az esemenyeket, senkik nem vitattak meg a torteneseket, senki-senkivel nem heccelodott az erdekes helyzeteken.
    Nem tortent koszonetnyilvanitas, nem volt eredmenyhirdetes, nem fordult elo elmarasztalas.

    Hun van egy haditudosito?
  • zeoos
    #15463
    NESZOOOJAAABE !!!
  • liquivent
    #15462
    igen, az alapvető probléma ez a dologgal, mindenki mindenkinek ész nélkül beszólogat.
  • Angra
    #15461
    In Stores: March 2, 2010
  • Angra
    #15460
    A Bc2-t én is várom : )
    Ribizlee: -papo tényleg elég durván nyomja, ugyhogy ne szolj be neki : )
    Papo: -a nyugodt elet titka: ne vegyel fel minden beszolast : )
  • Ribizlee
    #15459
    ty mar lattam...
  • papo21
    #15458
    te lenni kis buta gyerek
    nézegessél inkább
    ez és hasonló viedókat !
  • Ribizlee
    #15457
    haaat amiota megtudtam en is valamit sooot tapasztaltam is azota nekm is toled meg 1-2 embertol...
  • RoboGoD
    #15456
    Mikor lesz BC2?
  • papo21
    #15455
    játékban nincs ,néha vannak nehéz körök de nem az a jellemző ,de amúgy az ilyen megjegyzésektől meg ilyen emberektől meg hányingerem szokott lenni .....

    robo:-ma leszek , várom a bc2 -t
  • RoboGoD
    #15454
    Mostanában mit csinálsz BF helyett? Mert tényleg nem látlak játszani. A szerveren fent vagy, hogy aktív legyen, de ennyi.
  • Ribizlee
    #15453
    pffff akkor ki a kihivas?