16212
Battlefield 2142
  • Denes888
    #9867
    Legalább fele annyi időt kell várni a gunship-re.
  • kBagyula #9866
    Bosszantó mi? Gunship számát duplázzák a TANK meg marad a régi :DDD
  • PartyService
    #9865
    Bosszantó mi? Gunship számát duplázzák a SAAW meg marad a régi :D
  • pIIrash
    #9864
    Nem. A legjobb, amikor gunner voltam egy gyerek mellett és a semmi közepén (Shuiba) megláttuk a Gunshippet a földön. Látni lehetett, hogy nincs benne senki. Mondom neki folyamatosan hogy Negative ki is ugrottam a gépből Megyek oda erre kilövi rakétákkal. Aha .. mondom "Thanks". Ja és hadd tegyem hozzá, hogy aztán otthagyott a puszta közepén. Vagy 3 percig mentem mire eljutottam a silóhoz.
  • tojas1
    #9863
    Ádámkám!!
    Esetleg magyarul,ha kérhetlek??
    Nem mindenki olyan művelt,mint TE!!!
  • kBagyula #9862
    :DDDDDDDDDD Megint elemedben vagy!
  • Alien69
    #9861
    Mé, eddig is lehetett! Nem kellet más hozzá, csak egy idióta gyökér, aki taxinak használja, és idióta gyökér módján lerakja az ellen titánján, kiszáll (idiotagyökérmódon), és elmegy. Ilyenkor a leleményes ellenfél egyszerűen elszedheti. Egy miatt.
  • H2
    #9860
    LOL! Igen - igen, mi! <HUN_ZOLI>
  • pIIrash
    #9859
    - Lehet egyszerre 2 gunship egy csapatnak!!!
    Hurrá!!

    Further adjustment to Squad Leader drones to prevent them accidentally killing the Squad Leader when deployed
    Remélem ezt a videó miatt javították ki mit küldtem nekik. És akkor már boldog vagyok ! :P
  • AdambanHun
    #9858
    Megtaláltam a Lords of Battlefield klán honlapját, rajta Gabrossal, HUN_Zolival és Spytime-mal. Ezek ti vagytok (voltatok)? Megnéztem tagfelvétel fórumot is - tréfás...
  • AdambanHun
    #9857
    Battlefield 2142 Update 1.4 Beta 2


    This beta includes the new Highway Tampa map brought to you by Intel in cooperation with DICE. This beta will be run for a shorter period of time, ending Monday October 8th. We will then work towards the final non-beta release. The full list of changes is as follow.

    FEATURES

    - Added a new map, Highway Tampa.

    - Added an autosave to kit customisations. After you customise a kit and spawn in with that kit, the customisation will be automatically saved until you change it and spawn in again. Note that you must spawn in with a particular kit for it to be saved.
    - Titans will now spawn up to two gunships per side
    - Squad Leaders no longer have to resupply to re-equip destroyed drones


    FIXES

    - Exploit Fix: hardcoded the time limits of Orbital and EMP strikes.
    - RDX Shotgun now detonates RDX, Motion Mines, AP Mines with minimum of 2 rounds.
    - Ported EU Assault Rifle changes to the Best Buy unlock as well.
    - Fixed LMG Left/Right Recoil
    - Revised EU Assault Rifle Recoil
    - Increased Clark rate of fire to match Herzog
    - Fixed PAC shotgun attachment recoil to match other Herzogs
    - Further adjustment to Squad Leader drones to prevent them accidentally killing the Squad Leader when deployed
    - Further fix to prevent "pod surfing". Note that some pod movement will still be possible and is an intended gameplay mechanic to allow the player to have some small choice of landing site and to access rooftops
    - Smoke from the CM3-N Radar Grenade deploys more quickly. The Radar range has been slightly increased and endures for the duration of the smoke effect.
    - The CM3-N Radar Grenade may now be resupplied.
    - The screening effectiveness of all smoke grenades has been significantly improved.
    - Adjusted Talon heat source position to improve Gunship missile balance.
    - Beta Feedback: Fixed the placement of an AA gun on Highway Tampa
    - Beta Feedback: Improved the visuals of the swimming pool on Highway Tampa

    Note that if you are running the first beta you should remove that Battlefield 2142 install support.ea.com before proceeding with this second beta update.
  • Twetr0x
    #9856
    Battlefield 2142 patch1.4 Beta2

    Október 8.-ig lehet tesztelni, utána tovább dolgoznak a végleges verzión.
    Egyik (leg)főbb változtatás:
    - Lehet egyszerre 2 gunship egy csapatnak!!!
  • frenkibende
    #9855
    ja, igaz
  • pityu1973
    #9854
    Nem ez tökéletes példája annok hogy nem tudod hogy találtak el mikor nem látnak rád, holott egy vagy két másodpercel ezelőtt kaptad a fejlővést amit ha jól megnézel a célkereszt közelében sem volt
  • frenkibende
    #9853
    ...arra érted, hogy a you killed felírat után újra felbukkan a delikvens vagy az egy másik katona volt?
  • frenkibende
    #9852
    ...bemelegítésnek nyomtam egy kis titánt Sidin, ott két esetben is előfordult, hogy tök fekete volt a titán vagy a felső fedélzetről az aknán leugorva felül még OK de lent csont sötét (...várni mikor kap el valaki)ez szintén lehet a lag eredménye? hogyan tudnék ezen javítani?
  • pIIrash
    #9851
    Dehogy oltalak! Egyébként sajna már letöröltem a videót amit csináltam. [knife_vol0] ott rögtön az első jelenetnél láthattad volna, hogy lehet úgy lekéselni valakit, hogy közben (beléd)lövi a fél tárat Lambertből.
    De a késő hitboxra tökéletes példa egy másik vidijó, amit csináltam: ezen nagyon látszik: shot
  • kBagyula #9850
    Nem függ elméletileg. A BF motor (hibás) netkódja miatt van. Csúszik a hitbox a modellhez képest. Magasabb válaszidő a kliens felől a szervert állandó korrigálásra kényszeríti, így fordul elő, hogy "csúszik" a láthatatlan box a modellhez képest, ha ez meghalad egy bizonyos értéket akkor előfordul a lag ami érezhető, látható is.
  • zsuskoo
    #9849
    még mielőtt leoltanál ( pIIrash ) nem bántásiból kérdeztem !
  • zsuskoo
    #9848
    hali sorstárs! a 9556 hozzászólást kuksizd +. nem tsak te kapsz rohamot olykor 1épként a késsel nehez bánni ha nem a kellő távból nyesegecc akkó fujhatod se túl közel se túl távol, de errő a mestert kérdezzük pIIrash kollégát! Na hajjuk !
  • RoboGoD
    #9847
    A hitbox valószínűleg függ a kliens gép proci teljesítményétől is. Nem?
  • pIIrash
    #9846
    De van. Amikor én szaladok valaki felé és soroz rám és mégis megkéselem, akkor azt nevezhetjük annak. Egyébként nincs olyan cheat, hogy örök élet mielött még erre gondolnál. Valszeg csak mákja volt, mert a hitBox() éppen máshol járt :P
  • frenkibende
    #9845
    Hali...még most is rágom a küszöböt...tegnap este RIP szerveren Campeltem egy kicsit, de rémálom volt az egész...tuti szituáció, közevetlen közelről késelek, álló helyzetben a páciens, egy nyissz hátulról egy oldalról... semmi, majd elszalad visszafordul 2 lövés..nekem annyi. Másik eset...közelről vossal mellkas+fejbe sorozom...vígan szalad felém majd lekésel...béna vagyok/rossz estém volt vagy cheatellés lehetett-e..galmam nics. Hasonló eset nálatok?
  • RoboGoD
    #9844
    Béka
  • AdambanHun
    #9843
    Önarckép?
  • zee21
    #9842
    najo feladom bizzátok a fantáziátokra Jól nézett ki :D
  • zee21
    #9841
    baaaaazeeeeeeeeeeeeeeeeeeeghhhhhhhhhhhh faszom miért tolta el az egészet balra ÁÁÁÁÁÁÁ
    pedig geci jol nézett ki mint titan ----> SUICIDE :D
  • zee21
    #9840
    =( @ )______( @ )=
    | | | |
    __|_|________|__|_____________
    / | \
    ______________| | \
    / [ ]__\ /__/ ( [V] ) |_____________\_
    | ___$E$4 ( [X] ) \
    | / ( [A] ) \
    /____________|[ ]______/ $E$2 _|
    \________________________________________________________/
    ( @ ) ((@@)) ( @ )
    || ||| ||

    by: zee21

  • domy75
    #9839
    Bocs, sikerült, köszi RoboGod.
  • domy75
    #9838
    Nem lát egy szervert se, akármit beixelek-kiixelek.
  • RoboGoD
    #9837
    A multiplayer opciónál az advanced (talán) fülön be kell állítgatni (alul) ami oda van írva. Enabled - beixelni, disabled kiixxelni.
  • domy75
    #9836
    Sziasztok, feltettem ezt a First Strike módot és el is indul, de egyáltalán nem lát egy szervert sem, single player-ben meg csak egy pályát lehet választani. Mikor betölti ezt a pályát rányomok a deploy-ra és kiugrik az asztalra és konyec. A Sima 2142 műkszik normálisan. Légyszi segítsen valaki. KÖSZI.
  • Twetr0x
    #9835
    Igen, budi listát énis hiányolom :( de van helyette xfire :)
  • F1rstK1ng
    #9834
    Biztos vagy benne, hogy maradtok?

  • SpeedXHUN
    #9833
    Nekem a 2142 pörgősebb is 64 ről nem is beszélek titanon
  • Drag04
    #9832
    Igazából a Conquest első helyezettje hibernálódott inaktívság miatt, ezért lettünk elsők. Holnap kiderül, hogy maradunk-e. (Hát persze hogy!)
  • Alien69
    #9831
    A BF2 még másra is jó! Pl halálra unod magadat, amíg betölt, és amikor vissza jössz 2142-be, csodálkozni fogsz, hogy mekkora a kettő között a külömbség. :DDD meg egyébb, okosságok, mint buddy lista hiánya, stb...

    Persze, kinek mi.
  • SpeedXHUN
    #9830
    Tényleg ez van
  • Twetr0x
    #9829
    Bf2? Játcol vele egy kicsit, aztán máris úgy érzed, hogy a BF2-es teljesítményedhez képest BF2142-ben isten vagy :DDD (Legalábbis én most így vagyok vele.) Aztán visszajössz 2142re és tolod neki :)
  • pityu1973
    #9828
    MKO esetleg........