16212
Battlefield 2142
  • AdambanHun
    #9907
  • liquivent
    #9906
    Erre csak elmondom mégegyszer neked is, amit már asszem egyszer írtam valakinek...Én a BF2-ben tört verzióval játszottam, botok ellen, amikor meg akartam venni, akkor jött ki a BF2142 demója, nem sokáig kellett gondolkodnom, hogy melyiket vegyem meg és nem döntöttem rosszul, persze azóta megvettem a BF2-t is, de a 2142 igencsak függővé tett. Sokkal pörgösebb és összetettebb a játékmenet, lehet benne startégiázni is, nem csak hentelni, stb...sztem próbáld ki 1-2 hétig a demot, majd dönts melyik is jobb. Botokat el kell felejteni, mert azok buták, inkább online demo alap cuccokkal....
  • bLuR17
    #9905
    demo az nem nagyon tetszik még, mert nem tudom mi hol van :D bf2vel is így voltam mikor kijött :D a demó nem tetszett, nem tudtam mit kell csinálni, le is töröltem, és olyan 2005 augusztusba meg megtetszett ,és megvettem :)
  • liquivent
    #9904
    Ha a BF² függővé tett, akkor a BF2142-be bele fogsz bolondulni...
  • kBagyula #9903
    Téker.

    Botok ellen annyi játszani, mint alkoholmentes sört inni. Az pedig első lépés a guminő felé. :DDDDD
  • kBagyula #9902
    Majd elmúlik.... ...és akkor keresed majd az új utakat.
  • bLuR17
    #9901
    kétlem hogy megveszem, mert bf2 nagyon függővé tett.
  • frenkibende
    #9900
    ...mikor kezdtem 3 hétig fel sem merészkedtem a szerverekre csak a botok ellen nyomtam, hogy legyen valami lövésem a pályákról+mi várhat rám élesbe...
  • kBagyula #9899
    Ha rám hallgatsz akkor azt csinálsz amit akarsz. Vannak ügyesek és kevésbé ügyesek, majd látod, hogy boldogulsz.
  • frenkibende
    #9898
    ...köszi a sok jó ötletet, ki is próbálom mindegyiket ma + hétvégén. Jól jön az a ribbon, mint pozitív motiváció a továbbiakra
  • bLuR17
    #9897
    akkor lehet hogy el se kéne kezdenem a játékot?:D igaz bf2ben pro vagyok, de ez egy kicsit más :D
  • kBagyula #9896
    Igen. Mostanában meglepődve tapasztalom, hogy mennyi a skilles gémer mindenfelé, kitermelte magának ez a játék is az elitet már.
    Egy kezdő BF2142 játékosnak elég rossz élményeket tudnak szerezni a "pro gémerek". Nem csoda, hogy abba hagyják elég sokan.
  • pIIrash
    #9895
    Sajnos ez valszeg az a szitu, amikor feljön valaki aki még csak nemrég vette meg a gfammát vagy tom is én valami hasonló. És szegény abba is hagyja két óra után, mert a "Pro"-k agyonkéselik, agyonbombázzák, agyonrobbantják ...
  • Alien69
    #9894
    De, az tuti, hogy hasonló esetek mindig előfordultak!
  • kolbi870315
    #9893
  • Higany
    #9892
    És abban be lehet tenni botokat mindkét oldalra?
    Köszi!
  • pIIrash
    #9891
    Ja. Ezt hívják Co-operative módnak. Valahol a játék indításakot be lehet állítani.
  • Higany
    #9890
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy lehet-e botokat betenni multiba? Csak mert az egyik haverral összekötöttük a gépeinket, de kevesen vegyunk egy pályára. Előre is nagyon köszönöm a segítséget! Csákó!
  • papo21
    #9889
    tegnap elött volt még egy srác akit nagyon megsajnáltam csapattársammal repültünk elég jo kör volt szegény gyereknek 3/25 volt kb a k/d ja de eböll mi szedtük le legalább 20szor végén má hagytam inkább pedik csak jött csak jött csak jött!!
  • papo21
    #9888
    nem suez volt és velem volt az ominozus eset
  • kolbi870315
    #9887
    ha jól emlékszem verdunon történt.
  • Alien69
    #9886
    Ez jó módszer lehet. :D De, akkor már én is hozzá tennék egy "kicsit", ha megengeded! A javításnak is van egy egyszerű trükkje. A lényeg, hogy amikor piros (tehát ki van lőve), elkezded feljavítani, de ahogy beződül, NEM javítod tovább! Max annyit még, hogy ne füstöljön, ha beszálsz. Ugyanis, ahogy bezöldül, megkapod a pontot, de utánna már SEMMIT! Ergo, nem oszt, nem szoroz, hogy még ha fullra feljavitod. Sőt, ugye, könyebben szétlövik, és újból kapsz pontokat (persze, ha éppen nem lövik már, akkor azért érdemes esettleg feljavítani)!
    Amúgy, azt szoktam játszani, két repkedés között, hogy az egyik ágyút eleve ráirányitom a földi légvédelmire. Aztán, a bezöldülés után már szedem is ki a lövöldözős emberkéket. Lehet, szenyóság. de ugye, ez van. NEM kötelező hülyének lenni, de van, aki pl annak ellenére, hogy egy titános gammánál SOK lehetőség van, vannak akik erőltetik a baromságot. Multkor Papó-val (már ha jól emléxem, Ő volt akkor velem, de lehet, hogy Kolbi) volt egy olyan szitu, hogy az Í dióda csávóka kijött csapatszállitóval (néha gunshippel is) a titánrúl, és ment (volna) a Mi titánunk alatt lévő légvédelmibe (ráadásul, már az a titán beljebb volt mozgattva), lövöldözni a titán popsiját (gondolom, mert guy a srác, enyhén meleg). Ha nem szedtük le ketten összessen vagy 15x, akkor egyszer se!
    És csak jött, jött jött.
  • pIIrash
    #9885
    Ropant egyszerű. Én úgy csináltam >80 csp pontot, hogy bementem egy Titánra asszem 24 v. 32-es. Sidi PP. A lényeg jelentkezz az elejéb Commandernek. Irányisd középre a Titánt a 2-es siló fölé. Majd rögtön mondj is le és várj. Ha szerencséd van, akkor nem túl izgő mozgó csapattársakba botlasz, akik megtöltik a titán ágyúkat ... amiket valaki biztosan elkezd majd írtani, mivel a 2-es seiló felett 4 ágyúból is írhatóak az ellen titán ágyúi. Te pedig nem csinálsz mást, mint Engineerrel javítasz.
  • Twetr0x
    #9884
    Mediiic!
  • PartyService
    #9883
    Ha nem akarod favágó módon megszerezni menjél 16os szerverre pl camp. Kevesen vannak ezért nagyon sokáig tart 1 kör. 55 pontot kényelmesen meg lehet szerezni...
    De kollégákra is hallgathatsz :D

    ps
  • papo21
    #9882
    64 es persze!!!
  • PartyService
    #9881
    favágó
  • kolbi870315
    #9880
    berlin/APC drive
  • frenkibende
    #9879
    ...jó kis zsíros ribbonra hajtok (2000 pont), adjatok tanácsot hogyan lehet elérni 55 capatmunka pontot, mert idáig a közelébe sem jutottam. Nektek hogyan sikerült?[]
  • kBagyula #9878
    ...annak már vége van. Volt olyan tavaly ősszel a megjelenés előtt... Nekem is van piros 2 a nevem előtt... ;)
  • Twetr0x
    #9877
    Nyeeem
  • Enosh Chan
    #9876
    Cajáász
  • Twetr0x
    #9875
    Battlefield 2142 Veterán program -> A BF2-s katonádat átviheted 2142-be és soksok ponttal indulsz.
  • zsuskoo
    #9874
    hali ! ha jó tudom akinek a neve előtt ilyen jel van, azt csak jó rálátással, ill. pontos, lehetőleg fejlövéssel ingereld vagy messzirő kötöszköggyé mer nehezebben vágható haza mint a pórnép ! Hogy miért kapja aztat nem tom talán valaki okosabb????
  • levi19711023
    #9873
    Hello!Valaki elmondaná mik a battlefield 2-s jelek a nevek előtt mer fingom sincs.
  • AdambanHun
    #9872
    Gondoljatok bele, ha ellopod az ellenféltől a gunshipjeit akkor már NÉGY gunshiped lesz. Egyébként ha két gunship lesz egyoldalon, nem biztos hogy mind a kettőben Alien fog ülni egyszerre...
  • Robomatic77
    #9871
    Alien már csak ilyen over 8000 gunship kills powa
  • zee21
    #9870
    lol ne legyen már 2 gunship akkor tuti nem megyek alienes szerverre:D
  • Enosh Chan
    #9869
    Cseles/gonosz :D
  • Alien69
    #9868
    Ez még a jobbik eset, elhiheted! Többször hangoztattam, hogy a játékban gondolkodni kell. Na, a gunshipp kifelyezetten dupla fejtörést okoz. Egyik alkalommal, klánszerveren mindig csak a gunner helyére tudtam beugrani. A nagytudásu beállt egy siló fölé, relative jó magasra, és arra várt, hogy onnan szedjem ki a gyalogbékákat, miközben "társai" tankal, meg gyalog behúzzák. Mondanom se kell, hogy rendszeressen jött az ellen gunshipje, és nyekkentünk meg. Aztán, egyszer sikerült "megkérni", hogy száljon le, és helycsere lett volna. Csakhogy, ahogy kiszált, átváltottam a pilóta helyére, és úgy otthagytam, hogy csak na. Mondom, az ilyen degeljen meg.
    De, nem 1x van, hogy átálok a másik oldalra, hogy tudjak helizni, és, hogy az idióta ellen helist le tudjam szedni, mert a másik fajta, aki csak megy, mert nem tudja, hogy lehet "megálni", lebegni, stb...
    EZ van.