16212
Battlefield 2142
  • SpeedXHUN
    #10275
    Én jó klánnak vettem elsőre beszéltem is velük minden ok,de ők visszaélnek az admin joggal.
    Mai nap folyamán viszameek gamelni remélem nem csinálják ezt megint
  • SpeedXHUN
    #10274
    PTD klán egy nagyon egoista fax klán,csak jó a serverük.
    Engem pl sokszor kickeltek mert hogy PTD-seket lövöm.
    Marha jó látom az ellenséget és megnézzem a nevét h PTD-s mert ha igen akkor nem tűzelheteK?
    Sőt 1x azért kickeltek mert csipás voltam vittem a C4 et a titanban felrobbantottam az 1-est utánna találtam még1 csipas táskát és azzal a 2.at és hogy ne én robbantsak fel mindent megint kickeltek.....
  • o0Sagem0o
    #10273
    Első körben az egyébként elérheteten magasságokban levő háztetőkre való ugrálást "tiltanám be", másod körben pedig az FF OFF-ot, mindkettő agyoncsapja a játékot..publicon.

    A háztetős bulit egyébként simán meg tudnák szünteti a fejlesztők, ha foglalkoznának a játékkal..de úgy tűnik le se.. Szerintem mindenki tudja, hogy kedves camper barátaink mely pályák mely tetőire fészkelik be magukat, annyi kellene csak, hogy az a terület punisholja az oda érkezőket és kész, megszűnne az ugrálás..
  • RoboGoD
    #10272
    Mellesleg pont a PTD az, akik felszedegetik az RDXeket és az APM-et.
  • RoboGoD
    #10271
    Nem mondom, hogy nem várom a népet RDX + APM szőnyeggel, de simán kimegyek a raktérbe kicsit lövöldözni közben. Ha túlerő van, bemenekülök.
  • Twetr0x
    #10270
    Igen, az a bevonulás az uncap base-re tényleg nem volt szép, rá is kellett szólni a népre.
    Az RDX campelésről meg annyit, hogy én sem láttam olyat, hogy Robogod egy folyosó végén áll és nyomatja az rdx-et. Lehet, hogy a kritikus pillanatban épp máshol voltam, vagy a plafont bámultam
  • RoboGoD
    #10269
    Na most beszéltünk éppen az RDX témáról. A PTD szerverről kickelve lettem RDX camp miatt. (?) Megjegyzem nem a jogosultságokat vonom kétségbe. Csak a campelés nem volt igaz. Sok emberrel szembe találkoztam stukkerrel a kezemben, és csak egyetlen 1x volt olyan, hogy ledobtam az RDX-et és magammal(!) együtt robbantottam fel aki szembejött (PTD-s), mert már nem tudtam mást csinálni. Egyébként nem csinálom ezt. Nem is campelek elbújva a folyosón, soxor kimegyek lelövök vagy 3-4 embert, és vissza. Mellesleg a Camp Gibraltaron elég szépen meg volt kempelve a nem elfoglalható bázisunk. Ezt lehet? Ja és ha már nekiálltam, ha van egy másik jeles klán is, akkor az legyen már a PTD ellen, hogy legyen némi egyensúly. Minden tiszteletem a PTD-é, sok tagjára felnézek a tudása miatt és szeretek veletek játszani, az Admin jogokat sem vitatom, de kérem, hogy ne essen senki a ló másik oldalára. Köszi.
  • Twetr0x
    #10268
    ilyet gunshippel is szoktak játszani
  • Denes888
    #10267
    Én olyannal találkoztam aki nem akarta hogy én vigyem a hachimoto-t ezért além rakott 3 rdx-et( teamkill off) és robbantott én meg repültem egy nagyot és zuhanás meg bele haltam, de csak öngyilkosság.
  • czky
    #10266
    Hát igen. Pont azt rühellem, amikor a titán tetején állnak ezek az rdx-es hiénák és más sincs csak mindenki röpköd össze-vissza. Az ellen persze hullik. Ilyenkor legalább lezuhanhatnának a titánról! :D
    A titan core-nál tényleg jó, ha nincs ff, mert nincs mindíg idő megvárni, mire mindenki eltakarodik onnan. :D
  • RoboGoD
    #10265
    Hát igen, de nem a f@sz módszerrel, azt én is rühellem, amikor az FF OFF pályákon alám rakja a lomot és csak én repülök. Ez nem realisztikus egy cseppet sem. Ennek a játéknak nem kellene arcade jelleggel rendelkeznie. A magyar szerver pont jó beállítású. Ezt nem lehet csinálni, de mégis lehet egy kicsit szabadabban robbantani a titan core-nál, meg itt-ott. Mellesleg én inkább az APM + szaladgálok-lövöldözök módszert kedvelem.
  • czky
    #10264
    Csak nem te is robbogatsz? Ha igen, neked elnézem!
  • Denes888
    #10263
    944:531, 960:540, 976:549, 992:558, 1008:567 a maradék.
  • RoboGoD
    #10262
    ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ nagyon sajnálom...
  • Denes888
    #10261
    Te is könnyen ki tudod számol, de itt van még pár: 864:486, 880:495, 896:504, 912:513, 928:522 Keresel egy számot, modjuk 55 és meg szorzod 16-al és a másodszorra 9-el. Én most 58-ig írtam le.
  • czky
    #10260
    Értem. Én is rühellem ezeket a robbogatós köcsögöket.
  • liquivent
    #10259
    Ez a szopatás az rdx kemperek ellen. A friendly fire 50%-ra van állítva, így csak ha az életerőd 50% alatt van, akkor FF ON, ha 50% felett, akkor FF OFF.
    De ma valóban tele volt idiótákkal a szerver, engem egyfolytában berobbantottak gondolkodás nélkül.
  • czky
    #10258
    Azért az hogy van a PTD szerveren, hogy töltésnél azt írja h Friendly Fire OFF, de azért játék közbe simán letékáznak? Nem lehetne ezen változtatni, mer ez így halál átbaszás?
  • liquivent
    #10257
    Hiába próbálkozol....vedd meg a játékot eredetiben, akkor majd tudsz regisztrálni és unlockolni is! Itt mindenkinek eredeti játéka van!
    Ne is gyere a buta kérdéseiddel!
  • dobaky1
    #10256
    valaki irja le hogy kell regisztrálni !!! köszi!!!
  • czky
    #10255
  • Twetr0x
    #10254
    És egyszerre!
  • Twetr0x
    #10253
    google-ról mindent leszedhetsz :)
  • czky
    #10252
    Googléval 10 másodpercig tartott megtalálni.
    Hogy jó-e, az nem biztos. Online tuti nem lesz jó szvsz...
  • Vityuska
    #10251
    nem tudjátok hogy honnan lehet leszedni a All Weapons Unlock-ot?
    előre is köszi
  • pityu1973
    #10250
    ok koszi de 1024 alattibol tudsz mondani?
  • ronso
    #10249
    Hová lett az a rengeteg server ami volt,1-2 van és kész.arra sem enged fel néha.
  • SpeedXHUN
    #10248
    Megyünk game Pannon Titanra?
  • Denes888
    #10247
    1024x576 16:9-es felbontás.
  • Denes888
    #10246
    Mekkora monitorod van?
  • pityu1973
    #10245
    LEHET ALUDNOM KELLETT VOLNA MAR IRNI SE TUDOK . MINDEGY AKI TUD SEGITSEN MAR MERT KIDOBOM AZ ABLAKON EZT A KURVA MONITORT AZ BETESZEK EGY 15 COLOS JUNOSZT TV MEG AZON IS KONNYEBB NEZNI EZT A SZART NEM EGY 100 EZER FORINTOS SZARON.
  • pityu1973
    #10244
    HELP
    Megint a felbontassal baxakxom mondjatok mar egy 1024 es 800 kozotti 16:9 es felbontast ami jo. Pl 848:840 v 960:600.
    Az elobbi jo volt hajnal 3 ig de reggel 8 kor mar nem ment hogy rodajon meg!
  • RoboGoD
    #10243
    Én a multkor a magyar szerveren jártam úgy, hogy egy csapattársamnak nem írta ki a nevét. És mivel mindig ott volt ahol én, a lukban a titánon, így többször is lelőttem. 1 mp-enként pottyant be egy ellenség meg egy barát, össze - vissza. Hát nem örültem én sem. Szerencsére nem volt több ilyen.
  • Supersix
    #10242
    Komolyan annyi szemét hülye kocsog van néhány serveren hogy néha már üvölteni tudnék például amikor a hülye gyerek mindegy melyik csapatban van timkillezik mint a barom és a sok hülye még a votot se vágja hogy kibasszák hihetetlen annyira rontja a játékot ez a sok ökör!!!Komolyan el kéne gondolkodni egy team-en akik csak ilyenekre vadásznak screent és videot csinálnak róluk aztán halálba szevasz velük!Jelenteni őket!Szóval azt akartam mondani hogy a direkt Teamkill legalább olyan idegesítő és szemét dolog mint a cheat-elés!Thx Hu már jobban is vagyok :)
  • czky
    #10241
    Parancsikon -> jobklikk -> tulajdonságok és a Cél végén a következő sor legyen:
    +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024
  • SpeedXHUN
    #10240
    Megtudjátok mondani,hogyan lehet 1280x1024 be rakni a játékot?
  • czky
    #10239
    Nekem is jobban tetszett az a kék színű avatar v. logo v mi a franc itt a neve... :)
    Ez se lenne rossz, csak vmi más alapszínnel... :D
  • liquivent
    #10238
    csinájjá' jobbat. :P
  • papo21
    #10237
    hát izéé szerintem nem a legjobb valami mást kéne kitalálni!!!
  • tojas1
    #10236
    Na..megmondtam