16212
Battlefield 2142
  • Szoki333
    #11480
    De a menüből is elment a zene...
  • RoboGoD
    #11479
    Szólj a PTD adminnak, biztos ők bannolták a hangodat. Ez ilyen fél ban, látni még láthatsz, de biztos rossz voltál egy kicsit. Virgács helyett van.
  • RoboGoD
    #11478
    MOrális probléma... Menjünk segíteni? (Squadplay - lehetsz squadleader)
  • ColdFire
    #11477
    :D
  • AdambanHun
    #11476
    Nna, visszatettem a NS-t. Ma azonban asszony pajtást szórakoztatni kell, úgyhogy nem biztos, hogy leszek. ("Szexet ígért." - Muhaha...)
  • ColdFire
    #11475
  • Szoki333
    #11474
    Miért nincs hang?
    Eddig tök jól játszottam, de ez iszonyat zavar!
    Az elején, ahogy elinditom mennnek a logók, meg a bemutató film hogy mit kell csinálni, aztán a menütől elmegy az egész hang!
    MIÉÉÉÉÉÉÉRT???? MIÉÉRT PONT ÉÉÉÉNNN???
  • RoboGoD
    #11473
    Arra gondoltam, hogy működik hiba nélkül...
    És mellesleg KIRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLY!
  • ansell
    #11472
    azért már nem annyira király...
  • czky
    #11471
    Az enyém is ott van. Szerencsére még megvan a GTO-m, így nekem azért jobb a helyzetem, de együttérzek veled!
  • Carlos HUN
    #11470
    ez aszem ennyi is voltt amig nem lesz meg újra kártyám a franc esen bele pedig most ugy játszanék
  • Carlos HUN
    #11469
    nah felmegyek a jokis x550 cserekártyámal tolni egyet XDD sajnos most 88gt szervizben van kiváncsi leszek hogy fog menni vele lol :D
  • papo21
    #11468
    hát azéé ezek nem igy vannak amiket irtatok mert belép kommandernek fogja beül a légvádelmi ágyuba azt csokolom kör végén megnézi nyertek e vagy vesztettek meg mennyi pont lett azt következö körbe belép ujra máá volt hogy megelöztem és beléptem de egyböl kibaszott a szerverröl.
    Ugye a commndernek csak ugy éri meg ha nyer és ök sokat nyernek valahogy biztos segiti csapatát csak még nem jöttem ráá hogy.:(((
  • o0Sagem0o
    #11467
    max egy disney filmben lenne úgy, hogy az az első aki elsőként veszi meg a játékot, és naponta tol vele pár órát ;)
  • ColdFire
    #11466
    [vissza dugta]
  • RoboGoD
    #11465
    Természetesen dobozon belülről, ahol látni és lelőni sem lehet...
  • RoboGoD
    #11464
    Összecsal a titánon a konténerben lerak 1 supply dobozt + 1 sentry gunt + shotgunozik. Ennyi... Gyík csíter láma.
  • RoboGoD
    #11463
    A 640-es király.
  • Jim Morrison
    #11462
    Tudom hogy nem király, mint már mondtam játszottam vele és nem 1 nagy durranás a srác/csaj :). Csak megvette 1.ként a game-t és naponta összeszed pár száz pontot, majd elalszik.
  • czky
    #11461
    Nem ér kicsúfolni a betegeket! Amúgy PH-n szidták már mint a bokrot, már a márkát, hogy mostanában sok a baj velük. ASUS 8800GTS 512MB
  • o0Sagem0o
    #11460
    Kain egy szimpla idióta, nem azért ő az első, mert annyira király..:)
  • Jim Morrison
    #11459
    THX. Egyébként BETEG az új VGA-d? Mi a típúsa ? Legalább be tudom írni a fúromodra témának. Upsssz...
  • czky
    #11458
    Akkor torrentezzél egyet.
  • Jim Morrison
    #11457
    Most nézem, hogy KAIN van a ranglista tetején... Vele szinte mindig játszok egy bizonyos szerveren, ahol sok újonc van és könnyen lehet sok pontot szerezni! Már értem...
  • Jim Morrison
    #11456
    HELP!! Hármat letöltöttem, de mind1ik hibásan van csomagolva. Van értelme folytatni? Jön le vele vírus is? Te hányadikat szedted le?
  • czky
    #11455
    Aha.
  • Jim Morrison
    #11454
    THX. Akkor először töröljem a próbaverziót, aztán tegyem fel innen az egyiket? Előre is kössz.
  • czky
    #11453
    Accountot nem, de Soldier-t igen.
  • Prince of Máté
    #11452
    Kölcsönkaptam a BF2142-t, és online-ban akartam játszani.
    Ezt hogy tudom?
    Lehet még1 accountot csinálni nekem?
  • czky
    #11451
    Mert a próbaverzió annyit enged csak.
  • Jim Morrison
    #11450
    Nem tudom beállítani, hogy mennyi ideig vegye a játékot! Specieal fel akartam venni a Portal-összes pályályát hogy kell megcsinálni de fél perc v perc múlva abbahagyja. Plz help
  • Jim Morrison
    #11449
    Nekem szörnyű a statom... De most hogy új gépem van és nem szaggat láthatóan sokkal jobban játszom.
  • RoboGoD
    #11448
    Ezt a gyufát ne húzd ki...
  • ColdFire
    #11447
    hát szerintem ezt a játékot hagyd abba, nem neked való....

    ....de az accot ide
  • Szoki333
    #11446
    köszi
  • papo21
    #11445
    pffff
  • Twetr0x
    #11444
    Ja, csak ez kb alig látható, szóval marad a fraps :D
  • zee21
    #11443
    konzolba is betutod írni a parncsot hogy kiírja és akkro a bal felső sarokba ki fogja írni: renderer.drawfps 1 (ez a parancs)
  • RoboGoD
    #11442
    De a FRAPS fel is tudja venni a játékodat.
  • pityu1973
    #11441
    Csatlakozom annál jobbat én se tudok de ki lehet íratni egy konzol parancsal is.