16212
Battlefield 2142
  • o0Sagem0o
    #11520
    (egy kis önpolír: "megruháztak" ..illetve fel..katt
  • H2
    #11519
    De mi az a AIM?? Látom az ellenfelet, meg egy lövésből meghal? Vagy mi?
  • zee21
    #11518
    itt hogy a picsába találtok meg akárkit is magyarok közül???
  • Twetr0x
    #11517
    "[AvP] CrazyBirka" "82.131.242.35" GAMEHACK #80283 ő is magyar nem?
  • pIIrash
    #11516
    Fincsi. A fél vagy az egész AVP fent figyel a listán.! Beautiful!
  • Twetr0x
    #11515
    jaja láttam én is :D
  • Carlos HUN
    #11514
    Kain gyerek is nemtom miért játszik még mikor ötis vagy 6 szor aimboton kapták!
  • Carlos HUN
    #11513
    Ez avolt AvP-s pistivi minden játéknál lebukik magyarok szégyene bf2142 őben négy nickel kapták el lehet megint őt kapták el XDXD
  • Carlos HUN
    #11512
    Itt a lista a leleplezett cheaterekről!

    ITT
  • Carlos HUN
    #11511
    hahó ki a botos kölyök? :D
    ebből már látom forradalom lesz ha nem derül ki XD
  • zee21
    #11510
    nah ki aimbotozott??? sagem te biztos nem mert így is láma vagy :D
  • ColdFire
    #11509
    lol, most így eszembe jutott a logodrol hogy én csináltam :D
  • o0Sagem0o
    #11508
    ?
  • ColdFire
    #11507
    mia?
    én csak kattintani tudom a ravazst
  • czky
    #11506

    Köszi az infókat, meg hogy utánanéztél! Te egy igazi Úr vagy!
  • pityu1973
    #11505
    Jó hír ! Tegnap került a kártyád be a nagykerbe a PCX is betesztelte nekik is kidobta a hibát, így nagy esélyel egy cserekártyát kapsz majd. Miután fullosan adtad le és a nagyker is így vette át egy az egyben cserélni fogják, de ezt ne vedd kézpénznek mert nem ott dolgozom.
    Egy megjegyzés.....:Mi így cserélünk!

    Jó tanács!!!!! Játék híbákra sose hivatkozzatok teszteljetek 3DMARK-al az teszt progi az hatásosabb........
  • RoboGoD
    #11504
    Hol olvastad?
  • Tgabbar
    #11503
    ..Nem akarok vésdzmadár lenni,de anno mintha a BF2-nél is hasonlókat mondtak volna...a megjelenéséről meg nem is beszélve.De ne enkem legyen igazam :).
  • czky
    #11502
  • pityu1973
    #11501
    Várjál még nincs minden veszve ha jön be hozzánk vásárolni akkor beszélek vele hátha.....esetleg.......
  • czky
    #11500

    Mindeneserte köszi, hogy megpróbáltál segíteni!
  • Enosh Chan
    #11499
    Tudod, hogy kell meghuzni a ravaszt?
  • ColdFire
    #11498
    NÁMÉNVÓTAM!4
  • Carlos HUN
    #11497
    nah ki az aimbotos?:D
  • PartyService
    #11496
    Én se gondoltam volna róla.
  • pityu1973
    #11495
    Gyerekek kéne a gyáriszám mert így nem tudok segíteni amit leadtok a kiskerbe hibákat az nem jut el hozzánk mert az ottani szervizes irja rá a hibát és azzal jön be.
  • F1rstK1ng
    #11494
    Melyik magyar használ aimbot-ot, azt olvastam vkit rajtakaptak.
  • Carlos HUN
    #11493
    egy 8800 gt nem landolt nálatok ? :D:D
  • czky
    #11492
    Hű dejó volna! :)
    Viszont gyári számmal sajnos nem tudok szolgálni. A számlán nincs rajta semmi ilyen. :(
    Mellékeltem hozzá egy hibaleírást. Ez PM-ben elküldöm neked, hátha ez alapján majd ráismersz! :)
  • pityu1973
    #11491
    CZKY Akkor lehet hogy tudok benne segíteni mert ha minden igaz akkor nálunk landolt a kártyád.
    Ha be írod ide a gyáriszámát akkor utána nézek.
  • czky
    #11490
    Nem sajnos. :(
    2-án vitte fel a futár Pestre. Azóta nem tudok róla semmit. PCX-ben vettem a karit, de itt még nem gariztattam semmit, így azt sem tudom, hogy mennyit kell várni stb...
  • tamas76
    #11489
    Köszi az infót, én kiváncsi vagyok rá.
  • H2
    #11488
    "Friss Scan hatására egyre inkább megerősödni érződik a talaj a Battlefield 3 körül keringő pletykák alatt. Modern korban kap helyet az univerzuma és a NATO, valamint a Közel-Keleti Koalíció - MEC - harcát mutatja be. Fícsőrök: persistent stat tracking és új fegyverek a tapasztalt harcosoknak. Természetesen kezdéskor állítható lesz katonánk hangja, kitűzői, tetoválásai és a vállán üldögélő, kormozott arcú Szőrmadár szeme színe.

    Összesen 34 tűzfegyverrel lőhetünk, de a legdurvábbakért keményen fel kell tornásznunk magunkat a ranglétrán. Elérhetővé válnak új lőszerek, páncélzat, sisakok és felszerelés. A Battlefield Bad Company 3D motorja - Frostbite - dübörög majd a Battlefield 3 alatt. Az épületeket látványosan vetik szét a robbanások, hidak omlaszthatóak le és krátereket üthetünk a földbe. A BF2-ben megszokott ötemberes osztagok az összes eddigi fícsőrrel együtt összefoghatnak nagyobb hadtestet képezve, ami ideális a klánharcokhoz és rangsor szerverekhez. Megjelenést karácsonyra becsülik a bennfentesek."

    Forrás: hardwired



  • Carlos HUN
    #11487
    czky megjött már videokártyád?

    mert nekem még nem ,de még 2 hét tuti van nálam :D
  • pityu1973
    #11486
  • zee21
    #11485
    bazzegh fogod uninstall az egész ezt megteheted a start menü és a játék elérhető részénél biztos van uninstall arra rányomsz illetve vezérlőpult programok telepítése törlésénél kiválasztod a bf2142-t és eltávolitás és csak utána akard fölrakni
  • Szoki333
    #11484
    Amikor ujra akarom instalálni, akkor megkérdezi hogy letörölje a gépemről a játékot, vagy csak "Custom" legyen
  • Twetr0x
    #11483
    repair? az az hogy nem szeded le a gammát, csak "megjavítod"?
    ha igen, akkor szedd le a gammát és úgy rakd vissza.
  • Szoki333
    #11482
    Repair megvolt
  • pityu1973
    #11481
    Játék újra install esetleg?!