466
SG: USA Connection
  • CSOCSO
    #426
    neheeeeez! munkalehetoseg nincs.. legjobb baratomnak egeszen key westig le kellett mennie hogy munkat talaljon szal most ott dolgozik.. Anyam pasija 3 honapja ul otthon. En felig elvesztettem a munkamat, most visszahivott a pasi de nemtom meddig dolgozunk.. igy is csak nehany napot dolgozok.

    a benzin jelenleg kurvaolcso. masfel dolcsi 1 gallon az alap benyabol. haz arak? nah azok allitolag olcsobbak.

    beszamolo? aki otthon nem el meg az itt meginkabb nem fog. Ezenkivul szerencsesnek kell lenn, hogy a munka ugy jojjon ossze hogy valoban fizetni tudj mindent. papir nelkuli munka meg jelenleg nagyon ratyi.
  • daxan
    #425
    Remek. Nalatok milyen a gazdasag? Fizetes? Hazak ara? Munkalehetoseg van? Tudnal egy kis beszamolot irni ezekrol?
  • CSOCSO
    #424
    En. jelenleg miramarban lakom, elotte pedig hollywoodban.
  • I.C.ram
    #423
    Csocso
  • daxan
    #422
    Van itt valaki Floridabol?
  • Flórika
    #421
    Nincs szerencsém! :D
  • CSOCSO
    #420
    meg mindig florida
  • Flórika
    #419
    Srácok, él még ez a topic? Lakik, vagy lakott kint valaki közületek New Yorkban?
  • Vegas
    #418
    ittmeg 23:45
  • CSOCSO
    #417
    19:16
  • Magnumrolcsi
    #416
    Ott most mennyi az idő? :DD
  • Ronny
    #415
    elnapolták az illegálisok legalizicióját
  • bertino
    #414
    ők se tudják mit képviselnek... szal no para, semmit nem veszítesz :)
  • CSOCSO
    #413
    mindegy.. amugy is teljesen kuka vagyoka politikahoz.. fogalmam sincs hogy ki mit kepvisel..
  • CSOCSO
    #412
    :D
  • I.C.ram
    #411
    De nem muszáj otthon lenni. Lehet külképviseleteken is szavazni.
  • Bucser
    #410
    kölcsönözz ki egy Ferrarit:D Hátha azt is vesz mert nektek is az van:D
  • CSOCSO
    #409
    a szomszed amcsi csavo pl elkezdett felvasaolni mindent ami nekunk van... vett ugyanolyan hangkarit , vidkarit ramot mint nekem van.. vett nagy tv-t mer nekunk is az van vett dolyb-t mer nekunk is van:D
  • CSOCSO
    #408
    amugy nem aszondom hogy uh bazmeg modon elunk de nem elunk szarul.... ket auto abbol egy zsir uj "sport" ennyi olyan tv meg blablabla..
    aszondanam hogy ugy elunk mint egy kozepes, kisse jobbmodu amcsi csalad
  • CSOCSO
    #407
    van otthoni lakasunk meg cimunk termeszetesen... ez ugy mukodik ha eladtok hazat akkor vagy adoznotok kell milliokat vagy masik hazat kell venni.. szal van lakasunk es amugy a mamamhoz vaok bejelentve szal nincs ilyen problema
  • CSOCSO
    #406
    jajj meg csak most esett le.. azt hittem amcsi szavazasrol van szo:D:D:D:D: aarghhh

    azert irtam hogy nem vaok valasztokepes mert nem vaok amcsi allampolgar...

    magyar valasztason nem szavaztam mert nem vaok otthon
  • I.C.ram
    #405
    Ja tényleg már nincs lakcímed itthon... így már vágom :D (zsák pénz, mi? :D)

    Marcika? :D
  • Bucser
    #404
    Bocs de minek szavazott volna itthon ha kint él? És gondolom 4 éven belül nem szándékozol hazajönni (ahogy mondtad eladtatok mindent otthon) Nincs már itthon bejelentett állandó lakcímed etc. Marcika az Orbán által kitalált választási csalásról kérdezett, hogy te úgy tettél-e ahogy abban az e-mailben kérték.
  • I.C.ram
    #403
    Végén kiderül, hogy CSOCSOékat kiutasították Magyarországról, azért vannak USAban :D
  • desigo
    #402
    sittes-e vagy
  • CSOCSO
    #401
    nem vaok valasztokepes
  • I.C.ram
    #400
    Hát hogy... bemész a kis nagykövetségre, és szavazol :D Baromi bonyolult, nem? :D #400 ték :P
  • CSOCSO
    #399
    dehogy.. hogy lettem volna?
  • I.C.ram
    #398
    CSOCSO voltál szavazni? :D
  • Punker
    #397
    ha az létezne a család munkanélküli lenne.
  • systeel
    #396
    Biztam a részegek legendás szerencséjében..... de most csődöt mondott... :(
  • Punker
    #395
    mert elötte nem fejtettem ki mikor elvira zúzta meg a lábát hogy ilyen akciók elött biztosítás kell főleg ha iszol :)
  • I.C.ram
    #394
    Annyira nem vészes, mert +-ban vagyunk a biztosítónak hála :D Egyedüli bajok, hogy elveszett egy rakás kép, amik a tesóm gépén flash kártyáján voltak, meg ugye, amit elcsórtak azt újra meg kell venni...
  • CSOCSO
    #393
    oohhh...:(
  • CSOCSO
    #392
    :(
    az szep!! akkor otthon se sokkal jobb.. mondjuk a mutet az megis csak mutet... nekunk csak egy kurva gipszelesert kellett ennyit fizetnunk!!! es fel napot bentvoltunk es nem cisnalt velunk senki semmit..
  • I.C.ram
    #391
    Az a minimum, hogy köt az ember egy 4-6000 ezer forintos biztosítást, ha külföldre megy. Tavaly Augusztusban voltam Amszterdamban, és jól ki is rabolták a szobát, ahol haverom és én voltunk... Jól is jött a biztosítás. Kicsit többet jelentettem be a rendőrségnél, meg a biztosítási kárbejelentőn aztán még nyertem is rajta párezret :D

    Anyám meg most volt kint a bátyámnál USAban. Őket meg Hawaiion rabolták ki (kocsit... egy pillanatra benéztek a boltba, aztán kicsit tovább maradtak, mire visszaértek, már kirámolták a kocsit). Rendőr kijött !!ujjlenyomatot szedett!!, és jött a szokásos jegyzőkönyv. Ők is kicsit többet mondtak, és pont annyit fizettek, mint amennyit elloptak. Szóval jó ha van biztosítás.
  • Bucser
    #390
    Ezért veszélyes pl síelni menni biztosítás nélkül... csúnya számlákat kaphat az ember...
  • systeel
    #389
    En most kinn vagyok osztrakban, es jol beszivtam, mert eltortem a terdem, meg kellett muteni, 1 het korhaz...stb, es kaptam egy 3600 Euros szamlat...
    Neztem nagy kerek szemekkel. Aztan valahogy sikerult azert elrendezni. De majdnem kidobtak a korhazbol a mutet masnapjan...
  • ffxi
    #388
    Itt ezért már tüntetések lennének.
  • CSOCSO
    #387
    egyszer voltam.. meg 20 eves voltam.. gyerekrendeloben... vert vettek tolem. meg a fulem volt iszonyatosan begyulladva... felirtak egy 20 ezer forintos fullcseppet!!!!!!!!!!!!!!!!

    mondjuk a 100 dollar maximum meglepett minket de le se szartuk:D