469
SG: USA Connection
  • _Vegeta_
    #29
    CSOCSO te hol vagy pontosan? Wisconsin? New York? Virginia? California? Nemmindegy. Varos?
    Csajok ugye rondak? :D
  • Vegas
    #28
    most akko te mennyit keresel havonta? :OOO
    csakmer lehet kimegyek :D:
  • CSOCSO
    #27
    vizumba ne gondolkozz.. vizum csak azt mondja meg meddig hagyhatod el magyarorszagot.. tehat ha 1 evre kapsz akkor 1 eved van hogy elindulj amerikaba..
    ettol fuggetlenul van egyszeri vagy tobbszori kiutazas..
  • desigo
    #26
    10 évre kaptál vízumot?
  • CSOCSO
    #25
    ahoz papir kell... nemsokara meg lesz.. ha isten is akarja megfogom az isten labat.. a hazunkba lakik egy azsiai csaj aki a jatekiparban van... allitolag jovore kivisz dolgozni az e3 ra
    plusz remelem iden tud nekem szerezni munkat... addigra az angolom is jobb lesz es papirral sincs lassan gondom
  • CSOCSO
    #24
    hat.. a haverom egy olyan helyen lakott ahol van medence.. 1 nappali 1 szoba konyha meg furdo es ez 800 dodo volt...
    meg a kaja telefon meg a kocsi benzin. meg biztositas..
    1500 dodobol meg lehet elni..talan 2000 de akkor mar sokmindenre koltottel.. mi olyan helyen lakunk ami ennel dragabb.. komolyabb a hely..fekak nemigazan laknak itt es sajat jatszoter, 4 medence, gym, szauna, szoli stb... persze erre van 6 sorhaz kb.. bar tomeg nincs szal ne ertsetek felre..
  • desigo
    #23
    Akkor te kemény fizikai munkát végzel.
    Nem próbáltál irodában munkát keresni.
    Vagy csak feketén lehet melót találni?
  • CSOCSO
    #22
    az egyetlen dolog ami hianyzik otthonrol a par hely amit mar ismertem mint a tenyeremet.. hianyolom azt hogy nem tudom a baratnomet levinni az eldugott kis dinapartra ahol kifexunk a kocsi motorhazara es nezzuk az eget e dejo.. es tok sotet van es senki nem jar arra meg ilyenek.. hianyzik az hogy ismertem mindenkit es mindent.. hogy akarhova mentem mindig volt akihez koszonni kellett stb...

    meg a haverok.. azok nagyon hianyoznak.. ja es a rokonok. de ezenkivul.. nemsok
  • 0Fritz0
    #21
    A lexarabb meló is 14 ungaricse ropi/nap? Az igen. :)
    Mennyiből lehet megélni kint?
  • CSOCSO
    #20
    szvsz sose voltak ott:D:D:D itt a meki meg a tobbi szar kozel se nez ki olyan jol mint otthon.. itt akarmelyik meki 50 eves..otthon meg max 15...
  • CSOCSO
    #19
    ha most a legszarabb fizetest nezem mondjuk segedmunkasnak akkor az olyan 70 dodo per nap.. munka meg sajna leginkabb ilyen epitkezos van.. en pl marvanyosnak vagyoka segedje...
    70 dollarnal tobbet kapok:D es nem 85 re gondoltam:D
  • 0Fritz0
    #18
    Szegény fehéreket már onnan is kitúrták...
  • desigo
    #17
    kint is maradsz végleg?
  • CSOCSO
    #16
    gyorskajaldakba csak feketek dolgoznak!!!!!!!!

  • 0Fritz0
    #15
    Sok munka, kevés pénz or not? :)
  • desigo
    #14
    mekiben árulod a krumplit? :)
  • CSOCSO
    #13
    szpik inglis.. de nem vagyok buszke az idegen nyelvtudasomra.. mentsegemre szoljon hogy SOSE tanultam inglist...

    szal en beszelni kb igy tud modon nyomom az angol.. nyelvtanom nemigazan van mert mitol lenne de megertenek es erteni megjobban tudok...
  • CSOCSO
    #12
    '03 karacsony este.

    mindent amit lehet:)
  • CSOCSO
    #11
    g15 bol nincs ekezetes.. meg magyarorszagon is ekezet nelkulit lehet csak kapni...
    sima bill-t meg nem akartam kikuldetni.. amugy meg dejo 20 ezerbol lenne meg az egesz
  • CSOCSO
    #10
    igen van, de a mi fridzsunk nem tori ossze a jeget...
    mondjuk ez nem is zaklat...
  • 0Fritz0
    #9
    Őőőő, mert a csóró amcsiknak még ékezetre sem telik?
  • CSOCSO
    #8
    tudok ékezettel is írni.. vettem g15 bill-t amire makrozható ékezetes bill is...
    de igy lassabb es kenyelmetlenebb irni.. nah mindegy
  • Dying Soul
    #7
    Szerintetek miért ír ékezet nélkül? :)
  • desigo
    #6
    Mikor mentél ki és mit csinálsz kint?
  • gabber_saviola
    #5
    gizdázunk mi.....
  • Shadow_THH
    #4
    csocsó te amcsi vagy?

    és nálatok van ice a fridge-ben a milkshake-hez? :P
  • bertino
    #3
    ott milyen az élet ? :\
  • Vegas
    #2
    hi!
    speak english?
    Miota vagy kint? szerezz nekem munkat kimegyek :ooo
  • CSOCSO
    #1
    nah.. h. ilyen is legyen.. mert azert vagyunk paran idekintrol!
    plusz jo lenne beszelgetni a sok baromsagrol ami idekint van: miben csalodtunk miben nem stb.
    Kifejezetten azert hoztam letre eme topikot, hogy mi USA ban levo SG fanok meseljunk az otthoniaknak..
    szal SG USA CONNECTION nem csak USA-bol forumozoknak...


    mondjuk gondolom nehezen fognak ide betevedni azok akik nem innen neteznek.. de majd meglatjuk.