466
SG: USA Connection
  • Punker
    #66
    nincs ebben semmi különös itthon is ennyi körül van a számla akülföldöieknek akiknek nincs biztosítása.
  • mukika
    #65
    Kanál te is kint élsz? HOHA! Ezt nem is tudtam.
  • ffxi
    #64
    Hogy MO-ról a legtöbben mit tudnak?
    Kovi, Luxx, Michell Wild stb....

  • _Vegeta_
    #63
    #60: Jaay. Tobb mint kellemetlen. :(

    #61, #62: Ez komoly? Ez lenne az usa? Pászmekk, elkepeszto. Mondjuk szomoru az h itthon is kezdik amerikai stilusba nyomni az iskolat. :)
  • CSOCSO
    #62
    es arrol nem beszelbe hogy atmentunk masik biztositohoz. ( kocsi) a csaj valamit elfelejtett felirni vmit a lapra... ezert az uj biztosito 600 dollart kovetelt tolunk!!!! kerestuk volna a csajt a regi boztositotol hogy fizesse o mert az o hibaja miatt kell ezt fizetni!!!! persze ebbol csak az lett hogy 2 hetig.... nem ket nap... nem 5... KET HETIG telefonalgattunk minden nap mindenhova hogy rendbehozzuk a dolgokat es hogy ne latszodjon meg a creditunkon...
    persze napi 1 emberrel beszeltunk akinek mindent el kellett magyarazni senki nem tudta mivan. mindenki ujjal mutogatott a masikra!!!!! szanalmas.. erre vegre eljutottunk oda hogy jo fizessuk ki de akkor utanna jok vagyunk
    ra ket nappal hivnak minket hogy valami nemjo.. utanna telefonalunk.. a BUTA amerikai rossz helyre kuldte el a 600 dollart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    az allunk leesett hogy ilyen emberek elnek es dolgoznak ilyen cegeknel!!!!
    mindegy. elinteztuk.. erre ra fel honapra kikuldtek egy 3 ezer dollaros szamlat...............................................................
    nem hittunk a szemunknek!!!!!!!!!!! ugy voltunk vele hogy akor most ha kell akkor 500 merfoldet utazunk de raboritjuk mindenkire az asztalt ha kell fegyveresen mert ez mar olyan dolog hogy el se tudjaok kepzelni.... el se tudjatok kepzelni milyen az mikor mindent jol intezunk.. tobbet fizetunk havonta mint amit kene es ilyenek tortennek..
    mindegy.. ezt mar elinteztuk.. nem kellett semmit fizetni ebbol.. DE MENNYIRE SZANALMAS MAR??? sok fogyatekos fasz ott ul az asztalok mogott.. toluk fugg az eleted.. nem birnak gepelni. hiaba betuzod le a nevedet mert Klara Pio helyett Klara Plo-t irnak meg ilyenek!!!!!!! azt se tudjak mit csinalnak... es a legszebb hogy ezeknek a fele meg friss amcsi.. az apjuk vagy anyjuk bevandorlo volt.. szal az sincs hogy hulyebunko amerikai.... mondjuk ha itt valaki hulye akkor mindenkeppen az amerikai iskolarendszer es a szokasok azok amiket hibaztatni lehet....
  • CSOCSO
    #61
    haver leesett egy allvanyrol... bevittuk a korhazba
    masfel orat ultunk este 7 tol...majd kivizsgaltak. visszakuldtek minket a varo terembe.. fel ora utan mehettunk a rontgenre... arra 20 percet vartunk meg az ajto elott... ezekuten bevittek minket egy masik varakozo terembe... egesz este a kurva kigyokat kellett neznunk a discoveryn... hajnali 3 ig hozzank se szoltak. mar kette allt a fejunk..egyszeruen nem hittuk el hogy ennyit kell varnunk...
    elso erdekes dolog hogy a kurva ID rol nem birtak levenni a csavo nevet es szepesy helyett sepsey lett...
    ezt imadom ezekben az amerikaiakban.. masolni se kepesek!!!!
    es ezekuten kikuldtek egy 2840 dollaros szamlat mert megrontgeneztek..varakoztunk hajnali 3 ig es begipszeltek...
    forintban tobb mint FEL MILLIO!!!!!!!!!!!!!!
    mert nincs biztositasa.. szal aki kijon amcsiba az igy vigyazzon magara.. egy labtores fel millio!!!!!!!
    ha nyilt toresed es muteni kell.. ahh.. bele se merek gondolni!!!!!
    elut egy auto fexel ket napot a korhazba es nyakadba varnak 2 millat.. LOAL...
    azz inkabb szomoru:(
  • CSOCSO
    #60
    2 hetig aram es mar nem emlexem hany hetig internet nelkul.. kibirhatatlan volt!!!

    40 fok.. semmi legkondi...furdeni lehetett.. jeghideg vizben..

    az utcakon mindenhol tormelek.. kidontott fak... erdekes volt.. mindenhol leszakadt kozlekedezi lampak meg ilyenek
  • Mihail
    #59
    szultán! ez cool
  • Mihail
    #58
    ez jó :D
  • Mihail
    #57
    az ismerős az fontos, úgy könyebb gyökeret ereszteni sztem
  • _Vegeta_
    #56
    Nagy volt a felfordulas a kornyeketeken a hurrikan utan? Lattad a fenyeket? :D
  • desigo
    #55
  • CSOCSO
    #54
    akkor mar Supram lenne nem gyengen...
  • CSOCSO
    #53
    hat... ja.. szanalmas hogy nem tudnak leirni semmilyen nevet...
    mondjuk nekunk nem sok ilyen problemank van , szal lehet hogy masok a noob ok de pl haveromnak vagy 3 fele neve van.. zoltan helyett sultan meg ilyenek.....
    es sok ismerosomnek kuldenek rossz neven levelet...
    de most ilyenre kell gondolni hogy a telefontarsasag rossz neven.. auto biztositas rossz neven meg stb
  • desigo
    #52
    Le kellet lépni a bankból rabolt pénzzel?
  • CSOCSO
    #51
    igazabol meleg helyre akartunk koltozni... kanari szigeteken gondolkoztunk.. de ott nincs ismeros es a spanyol nyelv meg nem alegszebb... itt van ismeros, igaz spanyol nyelv is ugyan ugy.. de mindegy:D
  • _Vegeta_
    #50
    Hehe, ilyesmire szamitottam. :)
  • bertino
    #49
    1-2 kivétel természetesen akad
  • Iori
    #48
    semmiről, már annak is őrülni kell hogy ha tudják hogy hol van európa
  • bertino
    #47
    az is valami
  • Kanál
    #46
    egy olyan amerikaival talalkoztam aki tud Magyarorszagrol, az is egy vendeglos, kinyogte hogy gulash
  • Mihail
    #45
    de ha belegondolunk miről híresek a magyarok? csak kérdezem. mondjuk német precizitás, olasz lazaság, japán robotolás, stb
    mit mondanánk milyen a magyar?
  • Kanál
    #44
    nagybatyam 450-et fizet egy 50 negyzetmeteres lakasert, ismerek olyan mernokot aki 4000 dollart keres egy honap alatt es olyat is aki takaritokent dolgozik.
  • Mihail
    #43
    okay
  • nutiform
    #42
    Nem mondtam,hogy menni akarok,csak érdekel.
  • Kanál
    #41
    ez olyan hogy amikor suliba akartam iratkozni, nekem kellett leirni a nevemet mert nem tudtak... a vezeteknevem meg ment, sok kubait hivnak igy, de a Krisztiant keptelenek voltak leirni, megkerdeztek hogy ez milyen nev, mondom magyar kovetkezo kerdes pontosan igy!: MILYEN DOLOG AZ A MAGYAR?
    ezt mind egy jonak szamito highban :c
  • Kanál
    #40
    6.5 a minimalber nem?
  • Kanál
    #39
    ja aranyfogu csunyanegerek :C
  • Mihail
    #38
    már párszáz km-re Mo-tól is megfoghatod az Isten lábát, nemtom minek amcsiba menni..
  • nutiform
    #37
    Engem az érdekelne,hogy egy közepes lakás bérlése (mittudomén 2 szoba konyha) kb mennyi guba,meg az hogy igaz e az,hogy ott az amcsik között is inkább a lakásbérlés a trend.Meg az hogy diplomával mondjuk mérnöki,vagy közgazdász munkát szerezni mennyire sanszos ismerős nélkül?Köszi.MOst látom kicsit hülyén fogalmaztam,de most nincs kedvem átírni...:)
  • bertino
    #36
    jajaja, egy kanadai ismerősöm azt mondta ott egyetemen azt tanulják, amit mi általános végén (egyenletek, függvények) és középiskola tulnyomó részében...
  • CSOCSO
    #35
    hulyek nek hulyek... egyik arus se tud fejben szamolni:D
    a suli nagyon gyenge.. az ocsemet aki otthon matekbol jo volt mert szoroban versenyre jart de masbol nem volt jobb 3 asnal.. idekint azt tanacsoltak nekunk hogy kuldjuk el maganoskolaba ahova fizetni kell de onnan konnyen mehetnek a gyerkocok harvardra...
    tanulni szinte semmit nem tanul itthon.. es mikor idejottunk a masodik heten mar kozepes jegyeket hozott haza ugy hogy nem beszelte a nyelvet.. mindezt egy akkor 9 eves gyerek...
    most 11 evesen ott artunk hogy neves sulit kell neki talalni...

    bunozes??? hat nemtom...nem olyan mint a filmekben... soot talan 1 csapt cigany elobb kot akarkibe bele mint egy csapat feka...
  • _Vegeta_
    #34
    Ha jol gondolom akkor florida lenne a kornyek ahol vagy. (Napsuteeeeeses heely) :D
    Es mien az egesz atmoszfera? Ilyenekre gondolok, h bunozes mien merteku, mienek az jenki nepek, tenyleg hulyek-e. Iskolakrol tucc-e valamit. :)

    Amugy nagy batorsagra vall kimenni oda szerintem. ;)
  • Thanatos
    #33
    igy van :)
    bár ha valaki már annyira penge akkor ugyis oda helyezkedik el ahova akar és annyiért amenyiért akar szal akkor már nem oylan lényeg a nagy macsi álom ;)
  • Mihail
    #32
    akkor inkább az agyelszívásra utazz. magyarul nyújts kiemelkedő tanulmányi vagy szakmai eredményt és majd sorban állnak az amcsi cégek h kivigyenek :D mivel ott a felsőoktatás sem vmi húdegizda, vagy csak nagyon szűk körnek megfizethető. ezt persze úgy mondom hogy egy magyar származású csajszi egyetem miatt költözött vissza Pestre..
  • CSOCSO
    #31
    egyaltalan ne belolem indulj ki!!! nekem szerencsem van... biztos hatterem., idekint ugy kezdtem ahogy most vagyok.. ilyen hazban ilyen kornyezetben..akarki kijon ide azok mind ismerosnek csoveznek meg ilyenek.

    ha ki akarsz jonni akkor ahhoz otthon szarra kell keresned magadat. eladni autot lakast stb.. kijosz.. 1 evre kifizeted a lyukadat...tehat lakni mar van hol.. es legyen annyi manid hogy kajalni tudjal 1-2 honapig, ha nem talalsz munkat addig... baratok kozt is ha csak fel evre veszel lakast alapbol.. es meg nincs hol aludnod.. nincs mit nezned elalvas elott.. az olyan 5000 dodo (majdnem).. plusz 1000 a kajara 2 honapra..

    plusz ha kijosz kell ismeretseg.. es ne bennem gondolkozz.. mi oda jottunk ahol anyamnak egy olyan baratnoje van akivel egyutt nott fel.. stb... az ilyen segitokesz.. az ilyen alig ismerem ize-mize.. annak csak a terhere vagy es csak egy ideig tur.. igy volt velunk is.. egy ideig babusgattak majd rankuntak..

    persze nagyon szivesen segitek valamennyit.. de csak ilyen infokkal tudok szolgalni hogy szerezz autot mert anelkul nulla vagy, legelsok teendok kozott legyen a szemelyi es jogsi megszerzese nomeg a bankkartya...ezzel mar el lehet indulni.. vagy hogy nem kell 500 dolcsiert bestbuyban venni 24 inches uj tv-t venni ha van a brandsmartban 37 es 500 ert egy kicsit serulten...
  • CSOCSO
    #30
    csajok nem nagy cuccok... miamiban lehet latni jo gadzsikat.. de azok olyan tipikus. ah hagyjuk.. szvsz mar tudod hol vagyok..
  • _Vegeta_
    #29
    CSOCSO te hol vagy pontosan? Wisconsin? New York? Virginia? California? Nemmindegy. Varos?
    Csajok ugye rondak? :D
  • Vegas
    #28
    most akko te mennyit keresel havonta? :OOO
    csakmer lehet kimegyek :D:
  • CSOCSO
    #27
    vizumba ne gondolkozz.. vizum csak azt mondja meg meddig hagyhatod el magyarorszagot.. tehat ha 1 evre kapsz akkor 1 eved van hogy elindulj amerikaba..
    ettol fuggetlenul van egyszeri vagy tobbszori kiutazas..