417
  • Taranov
    #16
    A zsidók és a magyarok között az a különbség, hogy a zsidók a hasznukra fordítják a történteket. A magyarok nem ilyen ügyesek, a magyarországi antiszemitizmus is részben ebből az irigységből származik.
    Abban viszont igaza van agyhalálnak, hogy nem lehet már ezen változtatni, azonban szerintem elfelejteni nem szabad.
    A tettlegességről: a magyarok nagy része nem foglalkozik ezzel, vagy csak fél tenni ellene. A magyarok nem depressziósok, hanem félnek az újdonságoktól, talán ennek tudható be a dec. 5-i népszavazás eredménye is.
  • uv
    #15
    Helyesbítek: Csatadal volt a címe
  • Bandew
    #14
    Szomorú dolog ami akkor történt. Csakhogy mi csak siránkozunk itt már évtizedek óta. Ha valaki, akkor a magyar nép mániákus depressziós. Nekem van magyar identitásom, szeretem a hazám, de én szeretem és próbálom jobbá tenni, ahelyett, hogy gyűlőlködnék.
    Nemtetszésüket kinyílváníthatják, de ne az töltse ki az életüket, mert így csak gyűlölet az életük. Mások is sírnak a múlt sérelmeiért? A zsidókra gondolsz? Mindegy! Nem érdekel, azok ők, mi mi vagyunk, nem kell másokra ujjal mutogatni.
  • uv
    #13
    Én láttam egy klippjüket a Különjáratban (hajrá magyarok vagy mi volt a címe, ilyen sportfilmekből volt összevágva), hát azt hittem a fal adja a másikat...én sem Vivaldin meg Mozarton nőtem fel, de ez valami űbergagyi volt. Mondjuk csak ezt az egy számot hallottam tőlük, lehet hogy a többi nem ennyire gáz - no meg hát izlések és pofonok...


    Ami meg ezt a Nagymagyarország témát illet: szerintem annyian rágták már ezt a csontot, hogy ha valakinek csak ennyi mondanivalója van az olyan mintha nem mondana semmi...
  • Taranov
    #12
    Ahhoz, hogy erről beszéljünk, erről énekeljenek, nem kell fenntartani a visszacsatolás lehetőségét.
  • agyhalál
    #11
    Zenéjük nagyon jó, de ez a NagyMagyarország már tényleg elcsépelt dolog. Ezen a helyzeten már nem lehet és talán nem is érdemes változtatni. Így se vagyunk egy jómódú nemzet, ha visszacsatolnák az elvett területeket, talán még rosszabbra fordulnának a dolgok gazdaságilag. Bármennyire is anyagias dolog ez, sajnos ezzel is számolni kell.
  • tigeroo
    #10
    divizio 88 :o
  • The FlashBack
    #9
    amíg a magyar nemzet, "ien" addig aki igazán át tudja érezni a dolgokat, h pl "ien volt ien lesz" addik a magyar revíziós mozgalom is megmarad...
    szerintem az igazi magyar ember ezt sohasyem fogja elfelejteni... ésa ez így van rendjén....
  • fifi
    #8
    azért nemtetszésüket kinyílváníthatják nem?
    mások is sírnak a múlt sérelmeiért, és azoknak még kárpótlás is járt...
  • The FlashBack
    #7
    EZ VAN
  • Met
    #6
    Mit képzelnek, vissza csatolják magyarországhoz?
    Értelmesebb dolgokkal kellene foglalkozni nem a múlton siránkozni.
  • Bandew
    #5
    Most már igazán leállhatnának ezzel az emberek...
  • Zsolo007
    #4
    Hát nekem van véleményem, de lehet, hogy nem fog tetszeni. :)

    sose adják fel a ragazkodást, az akkor elvett területeinktől....

    Ez őrültség. Értelmetlen ennyi idő távlatából ezzel foglalkozni. A kinti magyarokat segíteni kell ha ők úgy szeretnék, de újraegyesítésen filózni komplett marhaság.

    Hozzátenném, hogy nem ismerem a zenéjüket, sosem hallottam.
  • The FlashBack
    #3
    :o
    miértnem?
  • Takezó
    #2
    én ismerem, és szeretem is őket, annak ellenére, h nem értek egyet a mondanivalójálva a zenéjünek:D
  • The FlashBack
    #1
    A Kárpátia nevű zenekar!


    Hungarista zenéket nyomnak, főleg a 1920.jun.4-i események ellen tiltakoznak, és próbálják a zenéjükell ösztönözni a magyar népet, hogy sose adják fel a ragazkodást, az akkor elvett területeinktől....
    ha valaki ismeri, és szereti, vagy csak véleménye van, az írjon!

    itt a honlapjuk