417
  • 0Fritz0
    #56
    Nem szekállak.
    Először megelégszem azzal is, hogy megpróbálom értelmezni azt a nyelvtani káoszt, amivel egy igaz, hithű magyar próbál kommunikálni velünk.
  • The FlashBack
    #55
    yah
    különben hol vonulnak el a páncélosok?
  • forradalmat
    #54
    uv sztem meg ne cikizd a hungaristákat a végén még porul jársz vamn egy olyan érzésem a kátyut meg mnjen a roma foltozni ugyis elég kárt okozott má valamivel jová tehetné
  • forradalmat
    #53
    fritz negem lehet szekálni de nem érsz vele tulsokat el
  • uv
    #52
    a hadsereg helyett a hungaristák menjenek kátyút foltozni meg ilyesmik azzal is előbbre jut az ország
  • The FlashBack
    #51
  • The FlashBack
    #50
    nem néztem:-))
  • forradalmat
    #49
    sztem igy nem jutunk előre csak hátra ugy talán és az a talán több esélyt ad mint most ebben a pillanatban az állam
  • The FlashBack
    #48
    yah... zorry akko:))
  • 0Fritz0
    #47
    Nem-e? :)
    Még régebben Bajor Imrének volt egy kabaréműsora, amiben folyamatosan elhangzott, hogy: „Én, a Gyula és az Ottó, a Tóth Ottó”.
  • The FlashBack
    #46
    tudod a hadsereget képezni is kell... amire meg kes kell
  • uv
    #45
    azzal aztán előbbre lennénk mindannyian...
  • forradalmat
    #44
    de mondom, hungaristák vannak egy páran sztem ha ugy adodik csatlakoznak a hadsereghez
  • uv
    #43
    az ottó nem! ő nem ollan
  • The FlashBack
    #42
    na
    őt nem ismerem
    mármitn az Ottót:-)
  • 0Fritz0
    #41
    Ott van még Batman és persze az Ottó, a Tóth Ottó. :)
  • uv
    #40
    a parányi hadsereg már megvan: egy kalap szamócát ér az egész.
  • forradalmat
    #39
    sztem németország se örül az 1 világháboruban se ausztria se törökország vagy?
  • forradalmat
    #38
    ez igy nem helyzet h egy rendes igazi szövetségesesünk sincs az unio meg nem tesz magyarországon semmi olyant ami egy kicsit is segitzene ugyanolyan elmaradásban leszünk szövetséges kell aki segit de egy gyenge államnak nem fog segiteni senki de ha van egy parányi hadserege ako má talán valamelyik ország segit
  • The FlashBack
    #37
    mondjuk... nem tudom... de esély nagy szó... én inkább reménynek mondanám
    tudod a remény hal meg utoljára
  • The FlashBack
    #36
    jó... de mi egyedül vagyunk ők meg... nem egyedül:P
    nem fog menni
    senki se akar szerintem ezért háborúzni
    bár mondjuk a senki a túlzás
    de a fanatikusokat hagyjuk ki:P
  • uv
    #35
    meg a sanyi meg a béla is
  • forradalmat
    #34
    arra van esély h legyen egy iazi szövetséges ,e az unio az 10 év mulva is ugyanitt fog járni
  • forradalmat
    #33
    senki se azt csak te hiszed itt vok én ismerek egy millio hungaristát pl gyuszi meg kevin is ilyen mint én
  • uv
    #32
    esély?
    mire?
  • The FlashBack
    #31
    senki nem akar meghalni "ezért"
    ÉS mondjuk ezt nem is várhatjuk el.... és ne is várjuk...
    viszont......
  • forradalmat
    #30
    minden modszerel ami kezem ugyébe akad és flashback katonák kevesek de ha hungaristák nagy része csatlakozik hozá talán van egy parányi esélyünk
  • uv
    #29
    és te hogyan küzdesz trianon ellen aktívan?
  • The FlashBack
    #28
    namost;
    ha a háborúra gondolsz, szerintem lehetetlen
    magyarország katonai helyzete ma, egyenlő a 0-val...
  • forradalmat
    #27
    ki van most trianon ellen vagyis ki küzd aktivan trianon ellen sztem flasgback meg rajtam kivül mind sz*rik a multra és nem törödik trianonal de mi lenne ha trianont meg semmisitenénk menyi területünk lenne ujra megerősődnénk lenne esélye magyarországnak helyre álnia
  • The FlashBack
    #26
    háát... nem tudom.... szerintem a gazdasági helyzetenk javulnának, ugyanis (abban az időben) a délvidék, és a felvidék nyugati része jelentős bányák voltak, most h mi maradt belőle.... relytéj...
    de pl ha a tordai hasadék magyar földön lenne, akkor a turizmus által, erdély, gazdasági helyzete, (ugyanolyan lenne mint ma) csak bizonyos összegek a magyar kormányhoz kerülnének... vagy tévedek?
  • forradalmat
    #25
    és még anyit mondok h veszen trianon!
  • forradalmat
    #24
    éljen a kárpátia én csak enyit mondok
  • forradalmat
    #23
    éljen a kárpátia én csak enyit mondok
  • The FlashBack
    #22
    mondjuk ebben van valami
    de ellentmondó példa a Magyarország Katonái c. szám
    ami a topig alcíme is lett:P
  • Balo
    #21
    Nemtom mért ez lett a fő téma, amikor a számaik 10-15%-ban van szó Trianonról, szerintem jó a zenéjük és inkább hazaszeretetről szólnak, mint Nagy-Magyarországról.
  • agyhalál
    #20
    "azonban szerintem elfelejteni nem szabad" Igazad van és nem is lehet elfelejteni.
  • The FlashBack
    #19
    mondjuk ezzel egyetértek
    de valahol azt is megértem amit bandew mondott
    mellesleg az évek során sokaktól próbáltunk segítséget kérni
    dehát biztosan tudjátok.... (pl II János Pál)
  • fifi
    #18
    az első két mondatod az utóbbi idők egyik legnagyobb igazsága itt az általam olvasott fórumokon...
  • uv
    #17
    Meg talán annak hogy mindenkinek tele már a puttonya a azzal a disznóóllal amit mifelénk nagyképűen "politikai élet"-nek neveznek...