417
  • W B
    #417
    Az hogy ki magyar, azt az határozza meg, hogy mi a származása (legyen némi magyar vér benne) a mentalitás, erkölcs, gerincesség (becsület) és a tudás.
    Magyarán: Vagy nem létezik magyar vagy jól elbújtak.
    Szóval én nem kapok azon össze hogy ki merészel magyar zenét hallgatni, inkább örüljön hogy véletlenül is de lehet rá tette a lábát a jó útra.
  • bakkerman
    #416
    Hellosztok! Múltkor egy házibuliban egy kis balhé szemtanúja voltam. Havernál voltunk,kb 8-an,szülinapoztunk. Volt egy srác,inkább magyar rappet hallgat,de betette az "ugye gondolsz néha rám"-ot,és erre felháborodott a rocker haverom,hogy ne magyarkodjon rapperként Kárpátia számra,és mivel mindketten matton voltak,majdnem össze is mentek...Nekem erről az a véleményem,hogy pont a Kárpátia az a nemzeti együttes,amit zenei hovatartozástól függetlenül akárki meghallgat,például én a hétköznapokban nem hallgatok semmilyen rock zenét,azon kívül minden zenét hallgatok,de ha valahol Kárpátia szól,egyből elkezdem magamban énekelni. Egyszerűen minden számuk érzelmekben gazdag,és néha-néha leülök 1 órára,és csak ezt hallgatok,mert belemerülök a számokba. Szerintetek?
  • haywire
    #415
    pénteken végre újra nyiregyen adnak koncertet :D (Y) jöjjön el mindenki aki tud
  • LordLoss
    #414
    Az új album szerintem nagyon jó lett.
    Adjon isten szebb jövőt!
  • haywire
    #413
    a hétvégi Magy-i koncertről ha valakinek van vmi felvétele, képe keressen már meg pm-ben. kösz
  • Doom 4
    #412
    lusta voltam xD
  • Zephyr Retiring
    #411
    miért nem használod az "url beszúrása" gombot?

    erre gondoltam. katt ide:)
  • Doom 4
    #410
    nincs mit éppen videót hallgatok azt közbe nincs mit csinálom azt frissítgettem a fórumot amúgy nincs távol a zenekartól a videó se:
    http://vimeo.com/11471313
  • Zephyr Retiring
    #409
    köcce a gyors reaction-t..
  • Doom 4
    #408
    A legújabb lemezükön Szebb jövőt az album címe.
  • Zephyr Retiring
    #407
    szasztok skacok. ritkán vaok a neten manapság. a piszkos fred című daluk (kárpátiának) melyik albumjukon található
    xerintem ebben ti jobban otthon vagytok..
  • zotja
    #406
    Fejbőr-Mai honfoglalók..jó kis hazai nemzeti rock :)
  • Thomx
    #405
    olyan részt nem nagyon találsz külföldön, ahol csak magyarok vannak. az esetek többségében, csak túlnyomó részt vannak magyarok. persze azokat a területeket visszacsatolhatnák, de nem hinném, hogy ebből lesz akármi is.
    bár, a remény hal meg utoljára... =)
  • rapi9
    #404
    ÉN amondó vagyok NAGYMAGYARORSZÁGGAL kapcsolatban hogy nem kéne az összes terület amit a gennyládák elcsatoltak trianonban,hanem csak azok ahol tényleg csak magyarok élnek.DE úgyis mégegyszer akkora lenne Magyarország mint mai állapotában.
  • 89
    #403
    szavazzatok rájuk, hogy jöjjenek PAFE-ra
  • Thomx
    #402
    Már nekem is megvan, ezek szerint nem rég fejezték be :)
  • Marki
    #401
    Nekem bejött. Szerintem cserélték a dizájnt, Karácsonyhoz illő lett.
  • Thomx
    #400
    üdv,
    tudja valaki, hogy mi történt a weboldallal?
  • ruffirant
    #399
    Jövő hét szombaton Pesten koncerteznek.A jegy 3000 ft.Lemezbemutató koncert lesz.Nekem már megvan a jegyem
  • modellmaker
    #398
    Inkább teljesen más, mint a hagyományosnak nevezhető albumaik. :)

    Ez nem foglalja magában, hogy nem jó. :))
  • ruffirant
    #397
    nyugodtan kihagyhattad volna sztem ez az album nem valami jó...fogalmazzunk így.
  • dunga
    #396
    Óh, én nyomorék...

    Regnum Marianum [2009]


    Bár ez nem Petrásék műve, úgy tudom.
  • dunga
    #395
    Akkor egy gyors összefoglalás a borítókról...

    Hol vagytok, székelyek? [2003]


    Így volt! Így lesz! [2003]


    Tűzzel, vassal [2004]


    Hősi énekek [2005]


    Piros, fehér, zöld [2006]


    Istenért, Hazáért! [2007]


    Idők szava [2008]


    Szebb jövőt! [2009]
  • modellmaker
    #394
    Ha lesz egy kis időm csinálok vmit.

    Jaja, elég jó az új album borítója.
  • dunga
    #393
    Nincs valakinek kedve új bannert kreálni?

    Szebb jövőt borító másnak is bejön?
  • ruffirant
    #392
    ez is igaz
  • modellmaker
    #391
    koncertre járok, azon több bevétele van az együttesnek, mint egy általam megvásárolt CD-n. plusz így az artisjus is kimarad a jóból.
  • ruffirant
    #390
    én általába meg szoktam venni a kedvenceim cd-it ha jók.kárpátiátol pl a piros fehér zöld van meg az nagyon tetszett.
  • dunga
    #389
    Már senki sem vásárol cd-t/mc-t?
  • DeadDeiler
    #388
    Biztos ,hogy nem az egész albumot szedted le ,hanem csak a 3számot ami a weblapjukon is meghallgatható .
  • ruffirant
    #387
    letöltötted??Az egséz albumot???honnan?linket
  • degenerator
    #386
    igen? letöltöttem, nem nagy szám.
  • ruffirant
    #385
    20-án jön az új album:P már nagyon várom
  • Arnold12
    #384
    A skinheadeknek még mindig a komcsik a legnagyobb gondjuk? Már elég unalmas. Csakugy mint a Good night left side féle parolák.
  • ruffirant
    #383
    én is így leszek vele.egy egész album megtanulása lehet sok lesz de megpróbáljuk:P
  • Marki
    #382
    Jaja, én is :)
    A novemberi koncertre igyekszem megtanulni őket :D
  • ruffirant
    #381
    egész jók a számok már várom az új albumot
  • AC2
    #380
    Voltam koncertjükön Csókakőn most szombaton (18-án.)Kurva jó volt a hangulat :D
  • Marki
    #379
    Szeptember jön az új album, Szebb Jövőt! címmel.
    A weblapjukon három szám meghallgatható.
  • donyyy20
    #378
    JEeaaaaaaahhhhhhh Magyar Sziget Mindörökké!!!!!!!!!!!!!