417
  • The FlashBack
    #1
    A Kárpátia nevű zenekar!


    Hungarista zenéket nyomnak, főleg a 1920.jun.4-i események ellen tiltakoznak, és próbálják a zenéjükell ösztönözni a magyar népet, hogy sose adják fel a ragazkodást, az akkor elvett területeinktől....
    ha valaki ismeri, és szereti, vagy csak véleménye van, az írjon!

    itt a honlapjuk
  • Takezó
    #2
    én ismerem, és szeretem is őket, annak ellenére, h nem értek egyet a mondanivalójálva a zenéjünek:D
  • The FlashBack
    #3
    :o
    miértnem?
  • Zsolo007
    #4
    Hát nekem van véleményem, de lehet, hogy nem fog tetszeni. :)

    sose adják fel a ragazkodást, az akkor elvett területeinktől....

    Ez őrültség. Értelmetlen ennyi idő távlatából ezzel foglalkozni. A kinti magyarokat segíteni kell ha ők úgy szeretnék, de újraegyesítésen filózni komplett marhaság.

    Hozzátenném, hogy nem ismerem a zenéjüket, sosem hallottam.
  • Bandew
    #5
    Most már igazán leállhatnának ezzel az emberek...
  • Met
    #6
    Mit képzelnek, vissza csatolják magyarországhoz?
    Értelmesebb dolgokkal kellene foglalkozni nem a múlton siránkozni.
  • The FlashBack
    #7
    EZ VAN
  • fifi
    #8
    azért nemtetszésüket kinyílváníthatják nem?
    mások is sírnak a múlt sérelmeiért, és azoknak még kárpótlás is járt...
  • The FlashBack
    #9
    amíg a magyar nemzet, "ien" addig aki igazán át tudja érezni a dolgokat, h pl "ien volt ien lesz" addik a magyar revíziós mozgalom is megmarad...
    szerintem az igazi magyar ember ezt sohasyem fogja elfelejteni... ésa ez így van rendjén....
  • tigeroo
    #10
    divizio 88 :o
  • agyhalál
    #11
    Zenéjük nagyon jó, de ez a NagyMagyarország már tényleg elcsépelt dolog. Ezen a helyzeten már nem lehet és talán nem is érdemes változtatni. Így se vagyunk egy jómódú nemzet, ha visszacsatolnák az elvett területeket, talán még rosszabbra fordulnának a dolgok gazdaságilag. Bármennyire is anyagias dolog ez, sajnos ezzel is számolni kell.
  • Taranov
    #12
    Ahhoz, hogy erről beszéljünk, erről énekeljenek, nem kell fenntartani a visszacsatolás lehetőségét.
  • uv
    #13
    Én láttam egy klippjüket a Különjáratban (hajrá magyarok vagy mi volt a címe, ilyen sportfilmekből volt összevágva), hát azt hittem a fal adja a másikat...én sem Vivaldin meg Mozarton nőtem fel, de ez valami űbergagyi volt. Mondjuk csak ezt az egy számot hallottam tőlük, lehet hogy a többi nem ennyire gáz - no meg hát izlések és pofonok...


    Ami meg ezt a Nagymagyarország témát illet: szerintem annyian rágták már ezt a csontot, hogy ha valakinek csak ennyi mondanivalója van az olyan mintha nem mondana semmi...
  • Bandew
    #14
    Szomorú dolog ami akkor történt. Csakhogy mi csak siránkozunk itt már évtizedek óta. Ha valaki, akkor a magyar nép mániákus depressziós. Nekem van magyar identitásom, szeretem a hazám, de én szeretem és próbálom jobbá tenni, ahelyett, hogy gyűlőlködnék.
    Nemtetszésüket kinyílváníthatják, de ne az töltse ki az életüket, mert így csak gyűlölet az életük. Mások is sírnak a múlt sérelmeiért? A zsidókra gondolsz? Mindegy! Nem érdekel, azok ők, mi mi vagyunk, nem kell másokra ujjal mutogatni.
  • uv
    #15
    Helyesbítek: Csatadal volt a címe
  • Taranov
    #16
    A zsidók és a magyarok között az a különbség, hogy a zsidók a hasznukra fordítják a történteket. A magyarok nem ilyen ügyesek, a magyarországi antiszemitizmus is részben ebből az irigységből származik.
    Abban viszont igaza van agyhalálnak, hogy nem lehet már ezen változtatni, azonban szerintem elfelejteni nem szabad.
    A tettlegességről: a magyarok nagy része nem foglalkozik ezzel, vagy csak fél tenni ellene. A magyarok nem depressziósok, hanem félnek az újdonságoktól, talán ennek tudható be a dec. 5-i népszavazás eredménye is.
  • uv
    #17
    Meg talán annak hogy mindenkinek tele már a puttonya a azzal a disznóóllal amit mifelénk nagyképűen "politikai élet"-nek neveznek...
  • fifi
    #18
    az első két mondatod az utóbbi idők egyik legnagyobb igazsága itt az általam olvasott fórumokon...
  • The FlashBack
    #19
    mondjuk ezzel egyetértek
    de valahol azt is megértem amit bandew mondott
    mellesleg az évek során sokaktól próbáltunk segítséget kérni
    dehát biztosan tudjátok.... (pl II János Pál)
  • agyhalál
    #20
    "azonban szerintem elfelejteni nem szabad" Igazad van és nem is lehet elfelejteni.
  • Balo
    #21
    Nemtom mért ez lett a fő téma, amikor a számaik 10-15%-ban van szó Trianonról, szerintem jó a zenéjük és inkább hazaszeretetről szólnak, mint Nagy-Magyarországról.
  • The FlashBack
    #22
    mondjuk ebben van valami
    de ellentmondó példa a Magyarország Katonái c. szám
    ami a topig alcíme is lett:P
  • forradalmat
    #23
    éljen a kárpátia én csak enyit mondok
  • forradalmat
    #24
    éljen a kárpátia én csak enyit mondok
  • forradalmat
    #25
    és még anyit mondok h veszen trianon!
  • The FlashBack
    #26
    háát... nem tudom.... szerintem a gazdasági helyzetenk javulnának, ugyanis (abban az időben) a délvidék, és a felvidék nyugati része jelentős bányák voltak, most h mi maradt belőle.... relytéj...
    de pl ha a tordai hasadék magyar földön lenne, akkor a turizmus által, erdély, gazdasági helyzete, (ugyanolyan lenne mint ma) csak bizonyos összegek a magyar kormányhoz kerülnének... vagy tévedek?
  • forradalmat
    #27
    ki van most trianon ellen vagyis ki küzd aktivan trianon ellen sztem flasgback meg rajtam kivül mind sz*rik a multra és nem törödik trianonal de mi lenne ha trianont meg semmisitenénk menyi területünk lenne ujra megerősődnénk lenne esélye magyarországnak helyre álnia
  • The FlashBack
    #28
    namost;
    ha a háborúra gondolsz, szerintem lehetetlen
    magyarország katonai helyzete ma, egyenlő a 0-val...
  • uv
    #29
    és te hogyan küzdesz trianon ellen aktívan?
  • forradalmat
    #30
    minden modszerel ami kezem ugyébe akad és flashback katonák kevesek de ha hungaristák nagy része csatlakozik hozá talán van egy parányi esélyünk
  • The FlashBack
    #31
    senki nem akar meghalni "ezért"
    ÉS mondjuk ezt nem is várhatjuk el.... és ne is várjuk...
    viszont......
  • uv
    #32
    esély?
    mire?
  • forradalmat
    #33
    senki se azt csak te hiszed itt vok én ismerek egy millio hungaristát pl gyuszi meg kevin is ilyen mint én
  • forradalmat
    #34
    arra van esély h legyen egy iazi szövetséges ,e az unio az 10 év mulva is ugyanitt fog járni
  • uv
    #35
    meg a sanyi meg a béla is
  • The FlashBack
    #36
    jó... de mi egyedül vagyunk ők meg... nem egyedül:P
    nem fog menni
    senki se akar szerintem ezért háborúzni
    bár mondjuk a senki a túlzás
    de a fanatikusokat hagyjuk ki:P
  • The FlashBack
    #37
    mondjuk... nem tudom... de esély nagy szó... én inkább reménynek mondanám
    tudod a remény hal meg utoljára
  • forradalmat
    #38
    ez igy nem helyzet h egy rendes igazi szövetségesesünk sincs az unio meg nem tesz magyarországon semmi olyant ami egy kicsit is segitzene ugyanolyan elmaradásban leszünk szövetséges kell aki segit de egy gyenge államnak nem fog segiteni senki de ha van egy parányi hadserege ako má talán valamelyik ország segit
  • forradalmat
    #39
    sztem németország se örül az 1 világháboruban se ausztria se törökország vagy?
  • uv
    #40
    a parányi hadsereg már megvan: egy kalap szamócát ér az egész.