82
SE K610i - kis méretű, könnyű UMTS-telefon
  • dragon11
    #82
    Üdv.Ebbe a telóba kéne a menüt magyarrá varázsolni, lehetséges ez?Hogyan?THX.
  • Bagira79
    #81
    Szervusztok!

    Lett 1 (hálózatfüggetlen)K610i-m, és gondjaim vannak vele.
    Igazából nem tudom, hogy mi váltja ki (kikapcsolás, töltés, USB fájlátvitel stb), de időnként nem hajlandó a GSM hálózatot kezelni: Se hívás, sem SMS, se ki, se be. Ha valaki hív(na), akkor sem adja be a hangpostát, csak vár...és kb 1/2 óra után magától +gondolja magát.
    Találkoztatok már ezzel a hibával?
    (SEUS szerint a legfrissebb szoftver van a telón)

    Üdv
  • soldier12
    #80
    csak 1gb-ig lehet növelni a memot?
  • zvaragabor
    #79
    Idézet egy mobilportál cikkjéből:
    "A külső elemek pontosan illeszkednek. Ez kissé megnehezíti ugyan a készülék szétszedését és összerakását, cserébe viszont nem recseg-ropog még intenzív külső provokáció hatására sem..."

    Akkor biztos nem tesztelték a telefont elég ideig. Nekem már recseg ropog, pedig másfél hónapja van még csak meg.
  • ktomi22
    #78
    nekem is ugyan az a probl.. megütögetem én is :D
  • Gerbill
    #77
    Nekem is az, eleinte nem tudtam mit csinálni vele, ha kicsit fordítottam rajta már recsegett halkabban szólt, vagy nem is szólt, aztán egyszer észrevettem, hogy valamelyik oldalra megkell ütni és azóta hibátlanul megy:)
  • ktomi22
    #76
    ááá.. kontakt hibás lett 1ik pillről a másikra a hangszóróm :S... rohadjon meg.. pedig le sem esett, ..semmi :S :@ gari van rá, de minek kellett!?!
  • spy803
    #75
    Szerintetek pannonos 22 hónap garis készüléket sérülés nélkül mennyiért lehet eladni? Minden tartozéka megvan, szinte 0 perces.
  • AC2
    #74
    Miért van az hogy nem lehet zoomolni 2 megapixeles (fényképező) módban?
  • AC2
    #73
    Megoldottam :D
  • AC2
    #72
    Tudja vki hogy lehet kiszedni a SIM kártyát? Csak mer sehogyse sikerül és nem akarom összetörni
  • Apocalipto
    #71
    höhöj, csak összejött
  • ktomi22
    #70
    jo :)
  • zvaragabor
    #69
    Akarommondani a 4-es gombbal :D
    Tudom, a beállításokban is át lehet variálni, de akkor sem néztem volna jó szemmel, hogy szoftverhibás a gépem. :)
  • ktomi22
    #68
    akartad mondani 4es gombbal.. amugy meg beallitasokban részletesebben át lehet váltani...
  • zvaragabor
    #67
    woah de vagyok, a 2-es gombbal vált felbontást...
  • zvaragabor
    #66
    Kérdés: Nektek, amikor kamera(fényképezőgép) funkcióban vagytok, akkor ha megnyomjátok az 1-esgombot, ami ugye a felbontást állítaná( 2Mp, 1Mp, VGA), akkor nektek nem vált át valami másba? Szal teszem azt most 2 megapixeles felbontáson vagyok, megnyomom az 1-es gombot, akkor átvált a bal alsó sarokban az ikon(ugye balra van fektetve a teló), és középen felül megjelenik 3 kocka egymás mellett, a legelsőben egy 1-es számmal. Majd ha mégegyszer megnyomom az 1-es gombot, akkor meg előjönnek a keretek vagy sablonok vagy mik. :S

    Nem úgy kéne működnie, hogy ha megnyomom az eggyes gombot, akkor váltogat a felbontások között (VGA 1Mpix, 2Mpix)?
  • zvaragabor
    #65
  • Apocalipto
    #64
    zvara: hát te is?
  • zvaragabor
    #63
    Szerencsére a kezelésének megtanulásával nem volt gondom, mert eddig k300i-t használtam, és nem különböznek olyan rettentő sokmindenben.
  • ktomi22
    #62
    hja.. kiadás óta még mindíg egy nagyon jó középkategóriás tel..
  • zvaragabor
    #61
    Nah ma megkaptam a telefont. Egész pofás. Azonnal megszerettem. :D
  • Apocalipto
    #60
    Fura dolgot vettem észre a telón...Egy napja töltöttem nem csináltam vele semmit és az aksi máris marült 10(!) százalékot.Ez normális?
  • SrAta
    #59
    Sziasztok
    Légyszi magyarázzátok el hogy mi ez az UMTS és hogyan kell használni és mire jó! Csak mert nekem is ilyen telóm van. Ja meg azt is hogy honnan lehet java mp3lejátszótz szerezni erre a telóra.
    Üdv SrAta
  • ktomi22
    #58
    itt van kezemben.. nagyon megéri azért a pénzért, mert egy középkategorias telefon.. és már hasznalom 3 honaoja kb.. nagyon jo tel..
  • ktomi22
    #57
    na figy.. ha SE K610i -t veszel .. nem lesz infrád..
  • Apocalipto
    #56
    Az UMTS-kapcsolatot Bluetooth, Infravörös, USB 2.0 háttértár és egy Memory Stick Micro (M2) támogatás egészíti ki. + még ez is
  • Apocalipto
    #55
    hát akkor nem értem mer több oldalon is úgy volt feltüntetve hogy van benne infra....
  • ktomi22
    #54
    nincs.. bár számomra nem hiányzik..
  • Apocalipto
    #53
    Egy kérdés:

    Ebbe van infra vagy nincs infra?
  • ktomi22
    #52
    ugy tom csak M2es kari megy bele..az viszont 1GB ig..
  • zvaragabor
    #51
    Azt írják, 1Gb-ig bővíthető. Bemész a boltba, kipróbálod, ha nem jó, nem veszed meg. ;)
  • SrAta
    #50
    Mennyi az esély rá hogy a K61i-m befogadja ezt a kártyát???
    1GB (micro) SD, Kingston, 3év
  • zvaragabor
    #49
    Egy adag cucc k610i-hez: http://www.myk610.lasyk.net/
  • zvaragabor
    #48
    Pedig azt hidtem, hogy az ott joy. De most hogy megint nézem, ott van körülötte a 4 kurzorgomb. Kösz hogy helyreraktál :D
  • ktomi22
    #47
    nem Joystick van rajta...
  • zvaragabor
    #46
    Átlag használatnál. szal nem játékra fogom használni a telót. :P
  • zvaragabor
    #45
    Valszeg nekem is ilyenem lesz. Joystick hamar romlik?
  • ktomi22
    #44
    hy all...
    ..nagyon kellene 1 java videoplayer a K610i hez..mert ami alapból benne van az ugye nem tudja folytatni onnan ahl abbahagytam a videót ha már kiléptem a playerből.. ezért kéne.. aki tud hozzá valami más videó lejátszót az kérem szóljon.. thx.. előre is várom
  • Pheaper
    #43
    ;)