82
SE K610i - kis méretű, könnyű UMTS-telefon
  • ktomi22
    #42
    köszi pheper.. már soxor bebizonyítottad nekem, h. rendes arc vagy :)
  • Pheaper
    #41
    hm1vagyhm2
  • ktomi22
    #40
    :).. és egyeb jó oldalakat? ahol sok jó cucc van.. an de K610i hez.. ne máshoz..
  • Pheaper
    #39
    hmm :)
  • ktomi22
    #38
    valaki tudna K610i -hez jó prigat mondani.. pl theme creator, meg minden hasonló.. meg nem hasonló :) :P.. vagy oldalakat ahol sok sok érdekesség van K610i-hez..
  • Pheaper
    #37
    QuadraPop.
    sztem jól jártál a w810i vel én már junius óta azt hazsnálom nagyon jól összerakott kis teló :)
  • Istencsászár
    #36
    Ez mi?

    Ma vettem uj telot, árlistából kinézve K610i et "szerettem" volna, de felvilágosítottak h az nincs (( akkor minek van benne az aktuális árlistába ? )), a többi meg nem tetszett mer kevesebbet tudtak mint a k610i, azt végül w810i lett belőle, bár csöppet drágább lett:)
  • Pheaper
    #35
    vki akinek van rakja fel ezt a játékot :

    Games – the phone contains only one game - QuadraPop.
  • CzGobe
    #34
    le van merülve a telód :) fel kéne tölteni
    én is csodálkoztam először, a kis szemétnek nincs energiája bekapcsolni, de pofátlanul villog a led :-% (amúgy k700i-m van :P)
  • Tojesz
    #33
    Sziasztok, van egy kis baj a telefonommal (V630i- nem akartam ezért új topicot nyitni...).
    Szóval ha be akarom kapcsolni a telefonomat, akkor a teló tetején lévő LED elkezd pirosan villogni pát másodpercig és semmi más nem történik.Tudna vki segíteni, hogy ez miért van?

    Köszi
  • dussy
    #32
    Mai naptól KAPHATÓ a T-Mobile-nál.
    (igaz már közben w810i-m van,de akkor is qrvára tetszik!)
  • G_ArchAngel #31
    FULL REVIEW
  • G_ArchAngel #30
    én ugyanezt kérdezem a K800-zal kapcsolatban...
  • dussy
    #29
    Mikor jelenik meg????
  • dussy
    #28
    És még mindig semmi!
  • dussy
    #27
    Ha lehet majd kapni megmondom!
  • gergő992
    #26
    meny is az ára???
  • dussy
    #25
    Az árán látjuk a hasznát szerintem...
  • gergő992
    #24
    erröl is lehagyták a autofukuszt meg a makrot meg a cameravédöt
  • dussy
    #23
    Ok,én ezt értem is,de ott sincs SEMMI új!!!
  • dussy
    #22
    Én úgytudom hogy kikerül belőle...
  • gergő992
    #21
    ?
  • gergő992
    #20
    autofokusz van e benne
  • G_ArchAngel #19
    én is csak az SE oldaláról tudok infókat...
  • dussy
    #18
    És ahogy nézem nem is lesz....
  • dussy
    #17
    Még mindig semmi infó a telóról????
  • dussy
    #16

    Akkor nem vagyok egyedül a szinpátriával...
    Van már cikk mely szerint megjelent!
    -KLIKK IDE!-

    Csodaszép!

  • G_ArchAngel #15
    de, csak nem tudom a választ: SE hivatalos honlapja szerint hamarosan...

    én is vennék, de sokáig nem szeretnék várni a K750i cseréjével, mert az elsők között vettem és lassan lejár a garija...
  • dussy
    #14
    Ennyire lehetetlent kérdeztem???????
    Vagy nem jár erre senki???
  • dussy
    #13
    Sziasztok!
    Lehet már tudni a telefon pontos megjelenését????
    Esetleg árakat?

    Infót előre is köszi!
  • fzoli990
    #12
    ZSÍR
  • Duddits
    #11
  • G_ArchAngel #10
    szerintem csak a hátulja ronda, de igazából a K750i után az összes telefoné ronda...
  • Sephi
    #9
    Nam teccik...szvsz csunya.
  • CaviaR
    #8
    Biztos ilyet veszek majd, ha elérhető áron lesz. Addig elvagyok a T630-asommal, már jó régóta tapossa velem a perceket. :)
  • Cat #7
    http://www.sg.hu/cikkek/42699
  • G_ArchAngel #6
    nyamvadt oroszok...:P
  • G_ArchAngel #4
    Sony Ericsson K610i - hivatalos oldal

  • G_ArchAngel #3
    Sony Ericsson a 3GSM konferencián bejelentette K610i készülékét, egy kis méretű, könnyű UMTS-telefont.



    A mindössze 17 mm vastag és 92 gramm súlyú K610i mérete és tömege megegyezik egy tipikus GSM telefonéval, és jelenleg az egyik legkisebb méretű és súlyú 3G telefon a piacon. A készülék mérete ellenére számos fejlett kommunikációs, üzleti és szórakoztató alkalmazással, 2 megapixeles fényképezőgéppel, cserélhető Memory Stick kártyával és Bluetooth-összeköttetéssel is rendelkezik.

    A K610i kiváló háttérvilágítással, nagyméretű billentyűzettel és 262 ezer színű kijelzővel rendelkezik.

    Az UMTS-kapcsolat és a 2 megapixeles fényképezőgép a K610i készüléket a képkészítés és az azonnali képszerkesztés ideális eszközévé teszi - legyen szó üzletről vagy kikapcsolódásról. Segítségével akár fotókkal illusztrált napló is készíthető szöveges kiegészítéssel, mely azonnal feltölthető az internetre, és a képek pillanatok alatt elküldhetők e-mailben vagy MMS -ben is.

    A nagy sebességű e-mailezés, internet-hozzáférés és az üzleti felhasználást szolgáló számos alkalmazás teszi a K610i készüléket a mobiliroda ideális eszközévé. A szabványos push e-mailek támogatása (P-IMAP) révén az üzenetek közvetlenül a telefonra küldhetők, azaz nem igényelnek külön letöltést. A Flight mode segítségével a felhasználók repülőgépen is végezhetik munkájukat hálózatra történő csatlakozás nélkül.

    Az UMTS-kapcsolatot Bluetooth, Infravörös, USB 2.0 háttértár és egy Memory Stick Micro (M2) támogatás egészíti ki. Ez utóbbi 1 GB méretűre is növelhető. Az USB 2.0 segítségével a telefonon tárolt adatok szinkronizálhatók a Microsoft Outlookkal, azaz a naptárban és a névjegyalbumban tárolt adatok mindig naprakészen tarthatók.

    Az internetböngészés a K610i készüléken már valóban egy élmény a NetFront böngészőnek köszönhetően. A HTML-oldalak teljes nagyságban jeleníthetőek meg, mivel a fényképek, videofelvételek, szövegek és grafikák az 1.9" méretű, színes kijelzőhöz vannak igazítva., így egyszerű a böngészés a különböző weboldalak között. Az RSS-hírszolgáltatás új támogatása révén a felhasználók hírszolgálatokra fizethetnek elő, és folyamatosan kaphatják a friss híreket telefonjukra.

    A K610i beépített zenelejátszója lehetővé teszi a mobil zenehallgatást. A zenefájlok Memory Stick Micro (M2) kártyán tárolhatók, ami 1 GB nagyságúra bővíthető. A lejátszási listák létrehozása és kezelése igen egyszerű, a termékdobozban található Disc2Phone szoftver segítségével. A zenelejátszó csúcsminőségű zenehallgatási élményt nyújt a kiváló minőségű fejhallgató, valamint a beépített hangszínszabályzó segítségével.

    A Sony Ericsson K610i UMTS-telefon hazánkban sötétvörös és metálszürke színben kapható 2006 második negyedévében
  • G_ArchAngel #2