2292
  • saw123
    #2131
    má fut a teaser! a saw6 hivatalos oldaláról lehet kattintani a justintv-re. elég hangulatos lett szerintem...
  • Jarold JS
    #2130
  • Jarold JS
    #2129
  • Flint Sullivan
    #2128
    Sorry, holnap, hajnali kettőkor jön ki a teaser trailer! De ez már biztos!
  • Flint Sullivan
    #2127
    www.sawfilms.extra.hu
    Éjfélkor teaser trailer és comic-con videók a készítőkről!
  • saw123
    #2126
    sehol egy trailer minden leállt!
  • Jarold JS
    #2125
    Sziasztok! Már nagyon régóta figyelemmel követem a fórumot, de csak most jutottam el odáig, hogy be is regisztráljak! Kezdetek óta Saw fan vagyok (ki nem ?! :D)
    Szóval:
    Lenyűgöző a mozgó poszter :) , de nem egyedi az ötlet... Emlékeztek a "Hannibál" film kezdésére? Akkor Dr.Lecter arcképe rajzolódott ki madarokból egy téren... Ha nem akkor itt megtalálod (04:26):
    http://www.youtube.com/watch?v=4G8Laj4Q1Uo
    Cassone KÖSZÖNET mindenért :) :) :) NAGYON NAGY VAGY :) !
  • cassoneitaly
    #2124
    Nemsokára feliratozva a MAGYAR RAJONGÓI OLDALON !!!
  • Lipi1980
    #2123
    Jó lesz ez is :):):):)
  • Xerxész
    #2122
    Exkluzív jelenet a 6. részből!
  • saw123
    #2121
    én egy ilyet találtam. vajon ez is official?
  • cassoneitaly
    #2120
    HIVATALOS POSZTER

    megtalálható a

    SAWFILMS.EXTRA.HU -n!!!
  • Flint Sullivan
    #2119
    Hát elvárom, hogy ezek után valami nagyon fincsi és iszonyatosan felcsigázó teaser trailer kapjunk. Csütörtök, és már tudunk a filmből részleteket szemezgetni.
    Ha még több infót szeretnél:
    www.sawfilms.extra.hu
  • PrisonMan
    #2118
    A hivatalos mozgó poszter a filmbuzin is elérhető.

    Apropó van már hivatalos oldal is: saw6film.com
    Éééééés a hivatalos oldalon van egy visszaszámláló! Alig több, mint 2 nap múlva jön az első Trailer! Alig várom már
  • Lipi1980
    #2117
    Hát nem semmi kis poszter... Mindig kitalálnak valami nagyon figyelemfelkeltőt, de hát egy poszternek ez a lényege!

    Már csak alig több, mint 3 hónap van az amcsi premierig...
  • cassoneitaly
    #2116
    FŰRÉSZ 6 HIVATALOS !!! MOZGÓ !!! POSZTER

    megtalálható a
    SAWFILMS.EXTRA.HU -n!!!
  • Flint Sullivan
    #2115
    Dodo55, nem rossz terória. Bár még nincs kész a Fűrész VI (amely történeti szempontból lesz a befejezés), a hetedikről annyit tudni, hogy 3d-ben fogják forgatni, illetve spinof, amely elméletileg a harmadik Jigsaw örökös meséjét fogja felelevenítteni. A bizos szereplő Tobin Bell lesz, mint szokás szerint Jigsaw mester. A nagy bajom az, hogy ideje lenne figyelembe venni: Jigsaw halott! Ezzel van a bajom. A negyedik-ötödk és biztosra a hatodikban is működik a Jigsaw visszatekintgetés, de egy hetessel nem tudom, már mit akarnak kitalálni. Állítólag egy külö sztori lesz, kissé el fog vonatkoztatni a korábbi hat filmtől, bár az egyik Fűrészes producer, Troy Begnaud olyasmiről nyilatkozott, miszerint nem csak a múltról szólna a hetedik, hanem a jövőről (félrertés ne essék, nem sci-fi ről beszélt:). Hogy ismételjem magam: Az írók úgy írták meg a forgatókönyvet, hoggy itt a vége, fuss el véle, befejezésnek szánták a hattodik részt. Több helyütt nyilatkozták, hogy ezzel zárják a szériát, a további spinoff részekben nem kívánnak részt venni.
  • Dodo55
    #2114
    7-8 már szerintem akkor arról fog szólni (ha már spinoff), hogy eltelik jópár év, valaki hall a történetről, megtetszik neki a dolog, és ő lesz az új önjelölt Jigsaw örökös. Persze gondolom neki is lesz valami háttértörténete, az pl vicces lenne, hogy ha kiderülne a végén, hogy valami rokona pont az igazi Jigsaw miatt halt meg.
  • Flint Sullivan
    #2113
    Nem hiszem, hogy Jill lenne, elvégre Jigsaw nem rángatná bele a nejét egy ilyen világba. Az írók fantáziáját ismerve eleve olyan személy lesz az újabb hunyó, akiről nem sejtünk semmit sem. Az első részben nem feltételeztük volna, hogy a halott férfi lenne Jigsaw, aki nem halott :), a másodkban meg azt, hogy van segédje Amanda képében, a negyedikben pedig hogy az áldozati bárány Hoffman nyomozó a második örökös. Ezek nagy meglepetést okoztak, így lényegében számíthatunk nagy csavarra-főleg, hogy mindenütt ezt ígérik. És igen, lesz ám hetedik rész (spinoff lesz 3D-ben), illetve nyolcadik, sőt, a kilencedik sem lehetetlen, de az írók (Marcus Dunstan és Patrick Melton-az előző két rész írója) eleve befejezésnek szánták a hatodik rész sztoriját.
  • Suffering
    #2112
    Ti mit gondoltok ki lesz a 3. Jigsaw örökös? Én a fejemet teszem rá hogy a volt felesége, tuti hogy a dobozban van minden ami ehez kell, látszik hogy a vol felesége szereti még Jigsawot és ezért megteszi ezt érte.
  • 5c0rp330n
    #2111
    kicsit sok lehet az már :o
  • Lipi1980
    #2110
    Lesz 8. rész is:):):):)
  • Flint Sullivan
    #2109
    Passz. Egyelőre korai beszélni erről, a sztori befejezésére, a ahtosra vagyok kíváncsi nagyon.
  • Lipi1980
    #2108
    Már csak az a kérdés, hogy IMAX vagy Real 3D lesz?
  • Flint Sullivan
    #2107
    Úgy néz ki, én tévedtem, az sg.hu meg igazat mondott: lesz ám Fűrész VII., méghozzá tényleg 3D-ben. Ám hiába a hetedik rész, a készítők részéről véget ér a sorozat, tehát bizonyos szemszögből a Fűrész VI lesz az a széria lezárása.
    Ha többet akarsz tudni még:
    www.sawfilms.extra.hu
  • Lipi1980
    #2106
    naon jó kérdés!

    Nekem meg a Billy puppet maszkja kellene!

    Szerintem fel kéne hívni a forgalmazót (asszem a Budapesz Film) és ott talán tudnak mondani valami hasznosat...
  • Torlof
    #2105
    Cs minden fűrészesnek!!Sürgős kérdésem lenne!:
    honnan tudnék olyan disznó álarcot(pig head mask) venni amilyen a fűrészben van?
  • Siczi
    #2104
    Köszönöm a tippet! Megnéztem a képeket, hát bizony ebből semmi nem fog kiderülni, de legalább a hangulatot átadta egy kicsit. Messze még az október....
  • feriland
    #2103
    egyébként néhány, színfalak mögötti kép már fent van az oldalon, de ezek magából a filmből semmit nem mutatnak, de ha érdekel, katt rájuk
  • feriland
    #2102
    én úgy gondolom, hogy július eleje: egy poster, vége egy teaser...és majd szeptembertől indul be a gépezet: előzetesek, képek

    SAWFILMS.EXTRA.HU
  • cassoneitaly
    #2101
    Első Teaser trailer Júliusra várható, de ha többet szeretnél megtudni, olvasgasd nyugodtan az oldal
  • Siczi
    #2100
    Hali!

    Van valakinek ötlete, tippje, stb., hogy mikor fognak kikerülni az első trailerek, vagy esetleg az első felvételek ?

    Én már képekkel is elégedett lennék...
  • cassoneitaly
    #2099
    Fűrész 6 - Interjú a stábbal és a szereplőkkel (2009.Május 12) ---> A MAGYAR RAJONGÓI OLDAL - on
  • feriland
    #2098
    akkor drukkoljunk, hogy igazad legyen :)

    SAWFILMS.EXTRA.HU
  • Flint Sullivan
    #2097
    Meglehet, sőt biztos is.
  • saw123
    #2096
    Ez nem így van. még tavaly az 5 vetítése után a wikipedián szerepelt a 6. mellett Cary Elwes neve (a 5. rész leírásának oldalán)Még én hvítam fel ráa figyelmet, de kb 3 óráig lehetett fenn, mert utána levették. Szóval nem feltétlenül teszik fel szerintem, lehet meglepinek szánják.
  • feriland
    #2095
    szerintem ha Gordon benne lenne, arról már tudnánk

    SAWFILMS.EXTRA.HU
  • Kifub
    #2094
    Kiszedték a filmet a listáról, lehet mégsem lesz benne. :(
  • Kifub
    #2093
    Sziasztok! Találtam egy kis érdekességet:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Cary_Elwes

    Vajon benne lesz Dr Gordon a Fűrész 6-ban? Vagy csak véletlenül írták oda a nevéhez 2009-re a Fűrészt?
  • cassoneitaly
    #2092