2292
  • Ember 123
    #2211
    HALI!
    Tudom hogy nem ide tartozik, de sehol sincs olyan forum ahol ez lenne a téma, de a fűrész játékban pirosan jelenik meg nekem a tv, illetve a karakter teljesen feketén.. mit csináljak ilyenkor? legujabb driver fenn van minden okés lenne.. nincs valami fix? Elöre is köszönöm a segítséget :)
  • Lipi1980
    #2210
    Készül biza! Éspedig 3D-s lesz.
    Ha már ilyen szép kerek a történet, és a VI. rész "alcíme" úgyis az, hogy "a kör bezárul", akkor a 7. rész igazán lehetne a 6 részt átfogó, összefoglaló, gubancokat kibogozó, időrendben bemutató Jigsaw Saga :D Én vevő lennék rá, az tutti...
  • 5c0rp330n
    #2209
    sztem ez a 6 most viszonylag ertheto volt pl a 4-hez kepest ahol tobb helyen tenyleg olyan mindfuck fordulat van, hogy nem konnyu kovetni.
    eleg korrekt lett az a 6 is, csak furcsalltam kicsit h a vegen nem volt olyan hatalmas csavar amilyen szokott lenni. (bar a tortenet mar elegge kibontakozott, nagyon nagy csavart talan mar nem is tudnanak beletenni)
    csak kicsit fassag h par eve azt mondtak h a 6 lesz az utolso, es elegge ugy erzem h nem agyon van ezen mar mit nyujtani, ezt itt eleg szepen le lehetett volna zarni de ahogy tudom mar keszul a 7..
  • Lipi1980
    #2208
    Nagy sokára tegnap este én is bevállaltam...

    A korábbi pár gyenge rész után ez nagyon jó volt!
    Egy bajom van csak: már lassan sorvezető kellene a franchise-hoz, mert annyira ugrálnak a részek között, hogy akkor sem tudnám kibogozni, ha egymást után nézném végig a 6 részt. De egyszer (ha nagyon nem lesz más dolgom, akkor) tuti megpróbálkozom vele

    Per pill. lehetetlen lenne felállítanom egy sorrendet a 6 film között, mert a 3,4,5 rész nem nagyon maradt meg...
  • 5c0rp330n
    #2207
    most latom h van mar r5.. latok par dvdr-et is, de azok valszeg fake-ek, nem? azt meg tutira nem adhattak ki.
  • saw123
    #2206
    ja és azért is mert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl ebben a részben is a fickó hasába operált kulcs arra utal hogy egy doki kifejezetten egy sebész rakta bele oda, de említhetném a 2. részt is a csávónak a szemébe a kulcs, szóval erre csak dr gordon képes, tehát tuti hogy ő is játszik
  • saw123
    #2205
    többszöri megnézésre egész jónak tűnik..ahhoz képest hogy 6. részről van szó. de nyilván azoknak akik kívülről fujják az előző részeket, anélkül felesleges megnézni mert nem ért semmit az ember. a 7. részben gyanítom hogy végre újra felbukkan dr Gordon, hiszen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ebben a részben szinte mindenki meghalt


    kíváncsian várom a következő részt!
  • Gabe18
    #2204
    Hát az első rész után szerintem ez a 6. volt a legjobb.
    De még így is azt mondom,az első valahol különáll ettől az egésztől.Az úgy önmagában volt zseniális...
  • Reg5
    #2203
    Tanítványnak tekintem mert Jigsaw munkáját folytatja.
  • saw123
    #2202
    megnéztem. nem volt rossz. de jó sem. csapdák jók. mondanivaló is. de rókabőr szaga van nagyon.

    sorrend: 1,3,6,4,2,5

    unio

  • bxs
    #2201
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem ebben nincs igazad. Jill nem tanítvány, mintahogy erre a filmben többször is utaltak. (pl. Jill többször is említi, hogy csak John utolsó kívánságát akarja teljesíteni, illetve amikor John is mondja, hogy biztosít Jill számára egy kiutat az egészből). Viszont szerintem lesz még egy tanítvány - méghozzá egyre inkább Dr.Gordon felé hajlok e tekintetben. Érdekes, hgoy milyen borítékot vitt és kinek Jill valamilyen kórházba...

    Arról tudunk valamit már - mert nekem nem rémlik -, hogy még a harmadik részben annak a jelenetnek mi a jelentősége, ahol John Amandának ad egy sárga borítékot, és mondja neki, hogy innen már nincs visszaút, stb...? Az milyen boríték? (Most nem ugrik be a jelenet szóról-szóra, sry.)
  • Eszter
    #2200
    Na megnéztem a hatodik fűrészt.
    Szerintem nagyon jó lett. És végre rájöttem miért lett ez is betiltva.
    Szerintem nem a látvány miatt, hanem a mondani való...Miért is gyilkol? Hmm, érdekes mai szitu. Uzsora kamat rászorulóknak, megbünteti. Életbiztosítás...hmm, megbünteti...na ezért lett betiltva. Már a hazai mozikat is a politika uralja.....
  • Shep
    #2199
    Kösz, így most már jobban rémlik :)
  • DeerHunter01
    #2198
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az 5-ben a végén aki szétnyomódott az Strahm volt.
    ő jött rá hogy Hoffman is benne van a dologba.
    Perez ügynököt -aki Strahm társa volt- pedig a bohóc fejében elrejtett puska sebesitette meg.
    ő nem tudta hogy Hoffman is bünös.
    amúgy Strahm és Perez a 4. részben jöttek be.

  • Shep
    #2197
    Félre értetted, ezt én is vágom ,csak nem emlékszem már, hogy pl. a Nyomozó, hogy került a képbe meg egyáltalán melyik részben, a másik nyomozó aki ugye az 5-ben szétnyomódott a végén az most ki is volt, az ügynök nő akivel ugye most az lett ami lett azzal mi is volt az x-edik részben. Tehát nem az egyes részek megértésével van gondom, hanem azzal ,hogy marha sok idő eltelik a részek között és már nem tudom ki kicsoda. Jó Amanda meg Jigsaw és a felesége azért még meg vannak :)
  • DeerHunter01
    #2196
    [spoiler]Jill,Hoffmann,Jigsaw,Amanda mind együtt csinálták a "játékokat".
    Jigsaw halála után ugye Jillnek hagyott egy videóüzenetet és egy ládát. a ládában voltak az alanyok,melyeket Hoffman el is rabolt. (5 embert).
    de 6 boriték volt és a 6.-ban Hoffman volt.
    a végén hogy meghalt e vagy nem azt nem tudni de szerintem túlélte[/spoiler
  • Shep
    #2195
    Megnéztem én is a 6-ot nem volt rossz, de valaki összefoglalná a történetet, mert én már marhára nem emlékszem ,hogy mikor ki volt hol és minek? Elég gáz így hogy az első rész már 6 éve volt. Nem igazán tudom már, hogy ki kivel van. Jó a végén nagyjából felrémlettek a dolgok de egy rövid összefoglaló jó lenne :)
  • Reg5
    #2194
    Megnéztem a Fűrész 6-ot én is, és azt kell mondjam tetszett. Persze az 5-öt nem volt nehéz felülmúlni... A csapdák viszonylag jók voltak, a sztori is elmegy kategória. Végre megint van csattanó, bár
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem tudom miért kell minden 2 részbe új tanítványt tenni.


    Ha értékelnem kéne kb a Fűrész 3-mal lenne egy szinten.
  • DeerHunter01
    #2193
    SAW VI

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintetek a végén életben maradt az anyja és fia meg a szemüveges csaj ?
  • zoliapu
    #2192
    Nekem az első rész tetszett igazán az újdonság ereje, szeretem a műfajt igaz inkább olvasni. A többit is megnéztem mérsékelt tetszéssel, mivel nem nagyon volt más ilyen kategóriában nagyon, sajna Rakhatak volna az újabb részekbe néha mélyebb értelmet, vagy több feszültséget a tényleges hentelés helyett, a kevesebb néha több, nem kell anyi episód.
  • DeerHunter01
    #2191
    a játéknak ugye 2 befejezése van.
    az egyikben fejbe lövi magát a végén Tapp de a másikban nem hal meg.

  • DeerHunter01
    #2190
    értem, köszi a válasazt.

  • Dodo55
    #2189
    "If you're good at anticipating the human mind... it leaves nothing to chance"

    Magyarul Hoffman tudta jól, hogy Rigg előbb fog bejönni.
    Ha meg valamiért mégse, akkor gondolom Hoffman "csapdája" is kinyílt volna, és a többiek nem tudják meg, hogy beépített ember volt.
  • DeerHunter01
    #2188
    azért ez érdekes videó..
  • DeerHunter01
    #2187
    amúgy Eric Matthewsal a 4-ben mi lett volna ha a végén Rigg később jön be az ajtón és lejár az idő?
    akkor elvileg megmenekült volna de ott volt Hoffman, hagyta volna elemnni őket?
  • mateus33
    #2186
    Na igen, az első volt a legkülönlegesebb, mert ott végülis a 2 csapdába esettre koncentrált az egész film, más volt a hangulata.
    Sztem nem lett Jigsaw tanítványa Gordon, de ez majd kiderül.
    Amúgy annyi féle összefonódás lehet/van, hogy csak na, így lehet variálni a filmekben :)

    Remélem mihamarabb megjelenik vmi normál minőségű változat, talán pár hét.
  • DeerHunter01
    #2185
    nekem a kedvencem amúgy az első rész volt.
    ott nem voltak ilyen brutális csapdák mint a többibe de mégis nagyon jól ki volt találva attól függetlenül hogy egy szobában voltak egész végig és izgalmas is volt.
    sokan mondják hogy Dr. Gordon Jigsaw tanitványa lett....szerintetek?

    a VI kb mikor jelenik meg dvd-n ?

  • mateus33
    #2184
    Az 5-nek a végén az üvegkoporsós jelenet se volt azért gyenge :)
  • Reg5
    #2183
    Elég érdekes volna :) Bár flashbackban még szerepelhet.
  • DeerHunter01
    #2182
    köszi a választ.

    amúgy az összes részből Eric Matthews-t sajnáltam a legjobban.
    ahogy telibekapta az a 2 jégtömb nemhiszem hogy túlélte :D
  • 5c0rp330n
    #2181
    az elso reszben csak annyit tudni, hogy otthagytak miutan meglottek, majd kesobb azt h halott. a jatekban kiderul, hogy nem ott halt meg helyben, hanem jigsaw meg megmentette, jatszott vele egyet es csak utana..
  • DeerHunter01
    #2180
    hello.
    a SAW játékban David Tappal vagyunk aki az első részben elvileg meghalt...de a játék szerint túlélte.
    van rá esély hogy visszatér valamelyik filmbe?
  • Herr Lehrer
    #2179
    megnéztem
    JÓVÓT :)
  • saw123
    #2178
    van már nézhető verzió felirattal?
  • xy21
    #2177
    Felirat fentvan!
  • Axsys
    #2176
    Énis megnéztem, szerintem ez az eddigi leggyengébb rész. Nemvolt benne egy igazán ütős jelenet/fordulat sem és a zenei aláfestést sem találták el szerintem.
  • Siczi
    #2175
    Hali!

    Ma néztem meg a 6. részt. Nekem nagyon bejön,de azt is el kell ismernem (még magam előtt is), hogy elfogult vagyok. Nyilván azért jön sok negatív kritika, mivel az "átlag néző" nem látja folyamatában a Fűrész filmeket. Gondoljunk csak bele, beül a moziba, és mondjuk látta a 3. részig, onnantól elvesztette a fonalat... A 6. rész (de úgy gondolom már így volt a 4. résztől) megértéséhez minden apró részletet ismerni kell. Éppen ezért úgy érzem, hogy a 6. "felvonás" (is) igazából csak a rajongóknak szól (azok pedig hál' istennek vannak sokan...),az ő reakcióikból viszont egyértelműen leszűrhető, hogy kiváló az új rész.

    Ui.: A feliratot én is nagyon várom, az 5-nél is lefordítottam magamnak az angolt, de most azt sem találok. Úgyhogy, ha tud valaki ez ügyben újdonságot, kérem jelezze!
  • Sil3nt
    #2174
    angol felirat sincs meg... a magyar keszul...ITT kovethetitek nyomon a forditas allasat
  • zso23
    #2173
    Nincs még felirat!
  • Herr Lehrer
    #2172
    van egyáltalán valahol ehhez a filmhez ANGOL felirat? mer magyar nincs az 1 dolog de az egész kurva netet felkutattam hogy legalább 1 angol legyen de nincs