2292
  • J i GS a W
    #2292
    Lesz Fűrész 8
  • thegyb1
    #2291
  • J i GS a W
    #2290
    most néztem meg. Nagyon szar a magyar szinkron
  • Robicsek
    #2289
    nagy vonalakban annyi,hogy elvesztett mindenkit,akit szeret.így az ő élete is értelmetlenné válik.ha magamból indulok ki,én biztos öngyilkos lettem volna egy ilyen móka után.
  • Buddy
    #2288
    Valaki el tudja nekem mondani röviden, hogy Bobby túrájának vagy játéksorozatának mi volt a lényege és értelme?
    A végén a felesége hal meg, aki nemigen tehet sokmindenről, ő meg gyakorlatilag nem kerül "saját csapdájába", mint az eddig részekben a fő-játékszereplők, ezáltal pont, hogy megmenekül, "teszt" nélkül.
  • Blint
    #2287
    Nem is tudom. A 7. rész végétől dobtam egy hátast!:)
    Erre a befejezésre azért lehet építeni még 8. részt is, bár oda már nagyon ki kell tenniük magukért, hogy ne csak egy rókabőr legyen.
  • janihunk
    #2286
    Ez engem is nagyon érdekelne.
  • Blint
    #2285
    Nem olvastam bele a topicba, mert a 7. rész még csak ma fogom megnézni, és félek itt a spoilerektől... :) Viszont nagyon bejön a Fűrész sorozat és kíváncsi vagyok, terveznek-e 8. részt. Van erről valakinek infója?
  • davidka003
    #2284
    Az 5. részben más Jigsaw szinkronja mint az első 4-ben?
    Nagyon úgy tűnik nekem.
  • tyrichie
    #2283
    Sajnos nagyon nagy csalódást okozott nekem ez a film, sokkal többet vártam.
    SPOILER
    Azt gondoltam, hogy vége lesz azzal, hogy a végén Hoffman mindent felrobbant. Viszont amikor előkerült az a 3 állarcos és a doki levette az állarcot végem lett. Kiderült, hogy ő is Jigsaw egyik segitője volt(és még ki tudja, hogy hányan vannak). De persze senki nem tud a másikról. És vajon ki az a másik 2 aki vele volt? Illetve nem lehet tudni, hogy Hoffman barátunk életbe maradt-e. Biztos, hogy nem ez volt az utolsó rész. Bár ennyi erővel, hogy mindig visszautalnak korábbi részekre még akár 20 részt is csinálhatnának.
  • Reg5
    #2282
    Tudtommal ezt ő találta ki, Jigsaw csak megvalósította.
  • 5c0rp330n
    #2281
    de
  • böröczk
    #2280
    kocsis résznél nem a linkin park "énekese" volt a "főszereplő"? aki bent ült..
    : D
  • böröczk
    #2279
    jajaja,

    spoiler


    mi a tökömért volt kötelező mellbe akasztani? : D
    de egyébként is tele volt orbitális baromságokkal, csak ez az egy kivételesen szembetűnő..

  • sneidig
    #2278
    Üdv!
    Eladó Fűrész maszk....Erős műanyag alapú így nehezen törik...Képet is tudok küldeni kérésre. Minőségi termék alacsony áron.
    Csak mert közelegnek az ünnepek.
    E-mail: [email protected]

    Több is van raktáron.
    1500 ft-os ár.
  • Axsys
    #2277
    Ez egyátalán nem úgy működik ahogy azt te elképzelted :-)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyik felét beakasztotta, a másik felével meg felhúzta magát, viszont ez direkt működik úgy, hogy a kampós rész csak felfele tud menni, lefele nem.


    Amúgy szerintem ez a rész lett a leggyengébb, számomra nem ütötte meg a Saw színvonalát, értelmetlen brutalitás és hentelés, mérföldekkel többet kilehetett volna hozni az utolsó rész sztorijából és akkor talán a vége is ütött volna...

    De így ez egy nagy 0.

    Szerintem.
  • gabe paul logan
    #2276
    Csak nekem tűnt fel, hogy hatalmas bakit hagytak a filmben???

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a végén a pali beakasztja a kampókat a mellébe, hogy felhúzza magát a másik lánccal(gondolom egy csörlőn volt 2 lánc áthúzva és az egyik végén kampók vóltak) és bedugja a konektort vagy mit a helyére és megmentse a feleségét...na ebben több logika baki is van.
    1. Miért nem valahova a nadrágjába akasztotta be? Ha csörlőn voltak a láncok akkor simán lejjebb húzhatta volna őket a gatyájához.
    2. Amikor felér és a mellével tartja már csak magát hirtelen eltűnik a gravitációs és az elvileg csörlős lánc egyik végén lebeg a pali, anélkül hogy tartaná magát azzal hogy fogja a lánc másik végét.
    Ezzel részemről elbaszták az egészet.
  • 5c0rp330n
    #2275
    az az 5 volt ami csak 2 resz ota volt
  • Victor1103
    #2274
    Ez már a 7???

    Én azt láttam utoljára amiben Julie Benz szerepelt az meg már 4 rész óta volt:O Félévente hányták ki ezeket vagy mi?:S
  • 5c0rp330n
    #2273
    kb biztosra lehet venni hogy nem lesz folytatas.
  • bcrics
    #2272
    felirat Saw VII.2010.R5.XViD-WBZ
  • J i GS a W
    #2271
    jah tényleg bocsi belekeveredtem
  • DeerHunter01
    #2270
    Matthews fia*
  • J i GS a W
    #2269
    Megnéztem a filmet moziba egész jó lett de szerintem a folytatás biztosra lehet venni mivel nekem egy valaki még hiányzik még pedig Mason fia Daniel
    a 2. részből! Mindenkit mutattak aki túlélte de őt nem! vajon ez direkt volt vagy csak szimplán elfelejtették ami lássuk be nem valószínű....
  • Axsys
    #2268
    Ezt a feliratot ne szedjétek le szerintem, most olvastam át és egy szaklap sz@r. (Kb az angolt fordították google translate-el)
  • Axsys
    #2267
    Innen letölthető a felirat.
  • DeerHunter01
    #2266
    igen, vetítik 3D-ben
  • annabella2
    #2265
    nem tudja valaki hogy nálunk vetitik e már 3D-ben,nem láttam még kiirva,vagy ha nem akkor mikor fogják,ha egyáltalán fogják,bár ez a besorolása amit kapott némi aggodalomra ad okot bennem:( ez tényleg olyan amit vétek elsöre otthon megtekinteni,föleg ilyen gyatra minöségekben,amikben már létezik!
  • Suffering
    #2264
    valaki elvállalná a felirat elkészítését? előre is köszi sokaknak a nevében
  • DeerHunter01
    #2263
    ha szépen megnéznéd sorba a részeket akkor értenéd hogy mit és miért csináltak benne és nem csak a "trancsírozást" vennéd észre.
  • 5c0rp330n
    #2262
    ez a te problemad. minek jossz be akkor ide egyaltalan? hogy te aki a felet nem latta es nem ert semmit az egeszbol, elmondja a kurva megalapozott velemenyet rola (ami szart nem er ezek miatt) azoknak akik minden reszt lattak es szeretik?
  • mateus33
    #2261
    Mondjuk az tény, h 1-2 csapdánál már tényleg átestek a ló túloldalára, de a sztori meg a hangulat miatt amúgy imádom a Fűrészt :)
  • IXEMGabeo
    #2260
    nem is érdekel, főleg, ha ilyen trancsírozások vannak benne...nem mindenkinek jön ez be...
  • 5c0rp330n
    #2259
    nem nagyon fogod a film lenyeget. az egesznek az egyik fo lenyege a tortenet, amibol garantaltan egy kurva szot sem ertettel ha minden masodik reszt kihagysz.
  • akyyy
    #2258
    stáblista végén volt valami? mert meg akartam várni, meg is kérdeztema srácot, aki kérte vissza a szemüveget, mondta hogy szte nincs, de nem tudja, amikor leállitották a zenét, meg a vetitést
  • IXEMGabeo
    #2257
    nekem nem nagyon tetszik, 2. részt láttam az még elment, a 4. rész már baromság volt, a 6. rész pedig elmebetegeknek való..ez a sok bél, meg a levágott háj , kar ezek hányingerrel késztetnek
  • Seth
    #2256
    Őööö, hát nem benne van a címében? Naná, hogy elvárja az ember a 3d-t.
  • Klemice
    #2255
    még mindig jobb mintha az egész a 3d-ről szólna nem?
  • Seth
    #2254
    2-3 db kb. Annyira lenyúlás volt ezt is 3D-vel reklámozni
  • akyyy
    #2253
    vannak benne 3d effektek?