23
SzerelmeSMS: Üzenetküldő Program Ingyen Valentín napra
  • Shadow_THH
    #23
    :DDD ezt nagyon rosszul tudod

    és amúgy is egy nyelv mitől lesz veszélyes?
  • GazVezir
    #22
    NeoMaN: Köszönöm szépen!

    Rosszul tudod, nem veszélyes a Java nyelv, mint már említettem, rendkívül biztonságos, mivel minden dologba, ami a telefon olyan részeit érinti, engedélyt kér a felhasználótól. És ezt nem lehet kikapcsolni, ez teljes mértékben telefonfüggő. A Symbian már valóban veszélyes, ugyanis arra lehetséges olyan programot írni, mely úgy küld sms-t akár emelt díjas számra is, hogy azt a felhasználó észre sem veszi. Erre már sajnos volt példa egyszer. De javarészt semmi probléma nincs. És egyet ne felejtsetek el. Bárki bármit is ír, mobilra még nincs potenciális veszélyt jelentő kártevő. Ugyanis Symbian alatt is BT-n keresztül tud maximum terjedni egy kártevő, de legalább ötször rákérdez a telefon, hogy fogadja, feltelepíti, biztos benne, hogy feltelepíti...stb. Oda kell figyelni ennél, csak biztos forrásból érkező applikációkat kell feltenni és akkor nem lesz semmi baj. Szerény véleményem szerint ezért is hülyeség Symbian operációs rendszer alá vírusírtót telepíteni, mivel hülyeség. De a sok tudatlan ember jóvóltából ez még meg is éri eme programok íróinak.
  • NeoMaN
    #21
    Ettől függetlenül: RESPECT!
  • NeoMaN
    #20
    Na: a Java kurvára nem biztonságos, mobilon és PC-n is a legnagyobb vírus veszélyforrás tudtommal...
  • GazVezir
    #19
    Teranov: Nem muszáj, én legalábbis úgy érzem, hogy nem kényszerítettem senkit, hogy küldjön sms-t. Ez csupán egy alternatíva. A program fejlesztésének a befejezése épp a múlt hét volt és hajlamos vagyok úgy befejezni programjaimat, illetve játékaimat, hogy az valamilyen ünnepet érintsen. :-)

    Mindenesetre használjátok egészséggel a programot!
  • Taranov
    #18
    Te is az vagy.
    Én egyébként csak azt nem értem, hogy mi a francnak kell SMS-t küldeni a csajomnak, és egyébként is miért kell ezzel foglalkoznom Valentin nap alkalmából?
  • GazVezir
    #17
    Hogy minek? Pont az általad írottak ellenkezője miatt! :-)
  • Cat #16
    De ehhez minek program? A weboldalra rakd fel a 100 DB válogatott szöveget, és akinek kell, majd bepötyögi.
  • GazVezir
    #15
    Cat: Nem lehet benne vírus. Ahogy már említettem, a Java rendkívül biztonságos. Egyébiránt nem értelek benneteket. Domént vettem, weboldal, minden van, semmi reklám az oldalon, minden dokumentáció a rendelkezésetekre áll és az első az, hogy elhordjatok a francba. És így várjátok, hogy kedvesen álljanak hozzátok?

    leveskocka: Előszőr is, tisztelet megadása, ha én is megadtam neked. Ergó nem vagyok az öreged. A másik meg az, hogy nem csak az a fajta ember létezik a világon, akiben egy költő veszett el és bármikor tud egy szép sms-t írni a kedvesének. Szerintem nincs abban semmi rossz, ha küldessz egy efféle sms-t, ha az az sms, amit elküldessz, hasonló aktuális érzelmeiddel, éppen csak hogy kifejezni nem tudod magad.
  • Cat #14
    nem hülye a kérdés, simán lehet benne valamilyen vírus...
  • leveskocka
    #13
    oregem,akinek ez kell ahoz,hogy a kedveset meglepje,az szanalmas.
  • DEXTER92
    #12
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • GazVezir
    #11
    Nincs benne semmilyen kártevő. A JAVA egy abszolút biztonságos nyelv, így a telefon rákérdez arra is, hogy engedélyezi-e a felhasználó az sms küldését. Próbálom megérteni a sztereótíp gondolkodásból való hozzáállást, de a program értetek készült!
  • schrank
    #10
  • Garfield
    #9
    A fórumot a saját weboldalának címével szétszpemmelő Kovács Pistike sem meggazdagodni akar.

    Amennyire én tudom, az SG-n a reklám megítélése nem függ attól, hogy a reklámozott oldallal a tulaja akar-e pénzt keresni, hanem önmagában a nem kívánt hirdetés számít.
  • fifi
    #8
    és milyen spy van benne?
  • gabber_saviola
    #7
    ez csak reklám céljából jött létre.......
  • GazVezir
    #6
    Szerelme(S)ms
  • GazVezir
    #5
    Ez ingyen van, így nem igazán használnám ezt a szót, hogy reklám. Csupán azt szeretném, ha eljutna az internetezők számos rétegéhez.
  • mila69en
    #4
    szerelem sms?
  • allock #3
    ez csak reklám céljából jött létre.......
  • nf1
    #2