11
  • Dj Faustus #11
    Szívritmus-szabályzó.
    Bővebben itt.
  • Del Sonar
    #10
    mi az a pacemaker?
  • Dj Faustus #9
    Ha jobban elolvassátok a cikket: "Az új háromkamrás miniatűr berendezés egy úgynevezett telefonfunkcióval rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy amellett, hogy felügyeli és megnöveli a szív teljesítményét, szabályozza a szívritmust és a folyadék felügyelemlését a tüdőben, képes arra is, hogy a beteg aktuális állapotát kijelző diagnózist rádiótechnika segítségével továbbítsa a kezelőorvosoknak."

    Szóval ha jól értelmezem a cikket, amelett hogy egy modern pacemaker funkcióit ellátja, a beteg aktuális állapotát le lehet kérdezni, de a pacemakert nem lehet szabályozni!

    Egyébként a félelmetek nem alaptalan - ha belekerűlne az ilyen eszközökbe a pacemaker szabályozás, abból problémák adódhatnak.
  • DKm
    #8
    Hát nem pont arra gondoltam, hogy vicces dolog. (Erről a smile-k árulkodnak) Manapság mindenre van vírus és előbb-utóbb erre is lesz biztosan. Ennek ellenére én elítélem az ilyesmit.
  • item
    #7
    Idióta... Kiváncsi lennénk ha neked lenne ilyen viccelődnél-e ezzel??! amúgy elég veszélyes dolgok ezek.
  • Csirke4
    #6
    Új értelmet nyer a szívhez szóló SMS kifejezés?
  • Anubys
    #5
    Nem akar valaki Heart Attack-ezni hálózaton?
  • DKm
    #4
    Azt azért bírnám, ha szegény ágybeteg emberkének vírus nyomnának a pészmékerébe.
  • Szefmester
    #3
    Drágám csörög a pészmékered! :)
  • Xantia
    #2
    Hű, de nagy macsó leszek, ha majd betörök a hölgyek szívébe...
  • DKNY483
    #1
    Az USAban mar 2003ban is hasznaltak ilyet(lehet regebben is),telefonon keresztul ha jol emlekszem ellenoriztek az illeto peacemakeret.