33
  • a_n_d_r_e_w
    #33
    3DMark06
  • dez
    #32
    Hihihi, ja. (Az elektrolit folyt ki.)
  • btommy76
    #31
    offtopic: Az senkinek nem tűnt fel, hogy a passzív hűtőbordás képen, a borda mellett baloldalt két kondenzátor frankón fel van púposodva??? A felsőnek még a teteje is meg van barnulva... LOL!
    :-D :-D :-D
  • mousee
    #30
    Ha tényleg megvalósulna ez, akkor az opensource szoftverek nagyon felkapnák a dolgot... Jó lenne, én is szimpatizálok a 256os kártya 26 rugós árával :)
  • dekko
    #29
    NA én inkább maradok az ATi - nál, de az se az igazi, inkább a laza Nvidia Geforce - nál! VAlahogy ezekben a gyártokban jobban megbízok meg a kártya teljesítményekkel se volt különösebb gondom! (most ez laza Inno 7800 Gt 256 Fedélzeti memom van, de nem érzem ugy hogy lekellene váltani) Na mind1
    ATI ÉS AZ NVIDIA A KING!
  • Benedekco
    #28
    ezt kéne tennie... legalábbis Én is így látom...
    de Ők miért nem így látják? vagy hülyék, vagy tudnak valamit amit mi nem...
  • billxxx
    #27
    faja-----lenyomja a vetélytásak árait is.Az órjale nem rossz,kb ugy a 6600gt után egy kevésssel talán.Mindent bele via!!!!!!!!!!!!
  • Inquisitor
    #26
    "Időközben a tweakers.net oldalán megjelentek az első képek az Nvidia következő generációs középkategóriás versenyzőjéről, a GeForce 7600 kártyákról."
    Nagyon informatív képek lehetnek tekintve, hogy előre tudható volt a 6600 nyákra fognak épülni. Max a hűtés lehet érdekes :)
  • mainruler
    #25
    8 pixel shader egység és 4 vertex shader egység.
    Középszint.
  • RelakS
    #24
    textúrakomprimálás LOL jó, hogy nem kompromittálás :D
  • HUmanEmber41st
    #23
    4 pixel -futószalag ... anno nVidia TI 4200ban volt ennyi, de nekem csak 2X AGP gyorsítással ment.
    Ha ezt felteszik PCI Expresszre, kiváló belépőszintű kari lesz belőle, amin mondjuk az új Heroes M&M V. is akadás nélkül fog futni..
  • Mice
    #22
    én arra emléxek, hogy a virge375,385 karim az lehet, hogy nem repült revolt alatt, de legalább elindult és még ha fekete négyzet is volt a kereke helyén (bitmap textúrákkal való műveletek, meg a mem hiánya) de legalább ment

    voltak olyan karik amikkel meg csak elvágódott hibaüzivel... azon elég sok minden ment gond nélkül és hány! évig...
  • Aspyrin
    #21
    Sosem fogom megszokni a névrokonságot :/
  • kovy79
    #20
    Jó lesz ez. Szépen, lassan előre. A többkártyás üzemmódra kíváncsi leszek.
  • Zsoldos
    #19
    s3tc mar a savage1 -ben is volt
  • CodeRed
    #18
    1etértek.
  • rigidus
    #17
    Kerdes, hogy dokumentaljak-e majd rendesen a opensource fejlesztoknek. (nagy hulyeseg lenne ha nem).

    A masik dolog pedig nem lepodnek meg ha feljonne, anno az AMD is eltunt hosszu idore, mar mindenki leirta, aztan 98 kornyeken ugy jott elore mint egy bulldozer.

    Az ket-harom ceg akik video kari piacon az elmezonyben vannak, horribilis osszegekert dobaljak a kartyaikat, egy olcso also kozepkategorias kartya ugyanebben a kategoriaban le fogja verni az arat a konkurencianal.
  • item
    #16
    Hát nekem is volt pár S3-as karim, és mikor befáradtak akkor nemigen örültem neki,mert szerintem nem volt olyan rossz mint mondták. Jó volt neki 1-2 nyamvadt változata, de összesséégben nem volt gáz! És ha emlékeztek bizony az S3-é volt az első hardveres T&L egységgel felvértezett kártyája! Az másnapra tartozik hogy nemigen jött be nekik.
  • Aukartis
    #15
    :)Diamond Viper 2000-nek hívják az okot? Szép kezdeményezés volt, technikai újítások sokasága. Pl S3TC, ami azért nem volt egyszerű dolog. Kár h a támogatás elmaradt:( Amúgy nem járnánk sokkal jobban ha a szabadalmaival együtt megvenné mondjuk az NVidia? Lehet egymás miatt nem tudják a legjobb megoldásokat egyesíteni, mert levédték őket és egymással versenyeznek, nem csak magukkal. Pl.: NASA-nak sincs konkurense mégis elég jól megy neki.
  • Shadow_THH
    #14
    én soha többet nem veszek S3-at. Megvannak rá az okaim miért :)
  • grebber
    #13
    Kiv leszek mikor lesz olyan karija ennek a cégnek ami felveszi a versenyt a középketegoriai királyi cimért.
  • Caro
    #12
    S3 Virge 4ever!!! ;)
  • Tinman #11
    A mai napig van egy olyan masinám ami egy 4 megás S3-al meg egy 3DFX Woodoo2-vel van ellátva... remek, HL 1-re, NFS3-multira mai napig :-)
    S3-at szeressük :-)
  • menon
    #10
    Dizájnra nem nagy szám!Azért letesztelném!
  • Aspirin
    #9
    Mármint a matrox...
  • Aspirin
    #8
    És olcsón teszi?
  • uniu
    #7
    Pont erre gyur a Chrome proci. Amugy a Matrox pont a grafikus piacot fedi le.
  • Akuma
    #6
    szerintem nem lesz rossz kártya, de nem fogja megváltani a világot, az 1000%
  • Aspirin
    #5
    Abból tartja fenn magát amit a textúrakomprimálási jogdíjakért máig kap.
  • jointeer
    #4
    fú ez még létezik?
  • Aspirin
    #3
    Az S3-t üdvözlöm. Bár kétlem, hogy nem integrált grafikaként fogja végezni...
    Annak viszont jobb lesz az Intel vagy az nVidia megoldásainál.
    Bölcsebb dolog lenne olyan területet lefedniük, amire nem merészkedtek ki még a mostani NAGYOK.
    Vidokártya helyett grafikai gyorsítót kellene kiadniuk PCI-E x 1 -n (ehhez hasonlót csak az Asus csinált és méregdrága).
    Vagy olcsó PCIE digitalizálókarit, esetleg TV-tunert.
    És helyükben HDTV támogatásra, csendességre, alacsony fogyasztásra és hűvös működésre koncentrálnék jó képminőség mellett. Játékos úgysem ezt fogja választani.
  • archkoven
    #2
    Mondja a tudálékosmanó.
  • Aspirin
    #1
    Nagy újdonság, mondhatom...
    A GS valamivel rosszabb lesz a 6600Gt-nél, viszont azonos áron, a 7600GT meg bizos megüti a 6800 szintjét, ugyanolyan drágán...
    Nehogy már a júzernek is jó legyen, így legalább sokat fog veszíteni a 6600GT-n, aki bevásárolt belőle ezelőtt 1 évvel és most van olyan hülye, hogy váltson.