107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • 12346
    #379
    hát ja, várhatók, de valszeg csak azok juthatnak hozzá, akik eredeti példánnyal rendelkeznek. sztem.
  • SiteDisagner
    #378
    Volt egy cikk valahol egy külföldi oldalon. A TDU egyik fejlesztőjével beszéltek és ő is azt mondta, hogy várhatóak folyamatos kiegészítők. Ki tudja már? Ősszel kiderül.
  • SZilaJMaGGoT
    #377
    Nemhinném, hogy moddolható lesz... De ne legyen igazam...
  • bertino
    #376
    esetleg bele MODolják ugyis ;)
  • DJ Skyline
    #375
    reméljük lesz valamilyen BMW,vagy Porsche!:)) esetleg egy Last V8 Interceptor
  • SZilaJMaGGoT
    #374
    Viszont az a pozitívum, hogy az ilyen luxus autókhoz nem csinálnak mindenféle gagyi bodykitet mint mw-ban...Legalább is azt mondták.. De olvasgasd el az utóbbi hsz-aimat... :)
  • Szabi1991
    #373
    hát állitólag a készitők havonta fognak új autókat csinálni :)
  • [HUN]FaTaL
    #372
    jajjnemár megint lambok meg ferrarik pff:( remélem moddolható lesz a game és jönnek hozzá az autók ezerrel mint a wr1-2höz...
  • SZilaJMaGGoT
    #371
    Jah az már télleg nagyon ütne... :D
  • 12346
    #370
    majd meglátjuk. bírnám, ha kormányorientált játék lenne^^
  • SZilaJMaGGoT
    #369
    Elvileg még kellene javítsanak rajta, mert a bétateszterek is rinyáltak hogy ez meg az elég szar... Meg mondták hogy nem lesz olyan könnyű driftelni mint nfs-be mer hogy ez kicsit valóságosabb lesz... Hát hajrá... :D
  • 12346
    #368
    osztom:c

    mellesleg kíváncsi leszek én is erre az árkád-szim mixre. wr1-ben egész jó lett (2-t még mindig nem próbáltam, csak azé mondom). videókból kicsit sínautósabbnak tűnt.
  • SiteDisagner
    #367
    Ha törhető lenne akkor énis..
  • Nohab
    #366
    Ha lenne benne Suzuki én biztos vennék egyetbelőlük.
  • SZilaJMaGGoT
    #365
    Elég csúnya szegénykém... :\
  • SiteDisagner
    #364
    Ilyen Suzukival TALÁN nyomulnek, de csak a márkamatrica lekaparása után.
  • DJ Skyline
    #363
    ja,úgy nyomulnék hawaiion egy suzuki jimmy-vel
  • SZilaJMaGGoT
    #362
    A másik jó hír, hogy a luxus verdákat(lambo, ferrari és társaik) nem valószínű, hogy lehet majd módosítani/tuningolni... :) Ennek én is örülnék.. Viszont annak örülnék ha a skyline-ra meg a 350Z-re lehetne kapni bodykitet... :)

    @ #361:
    Nem egészen erre gondoltam... :)
  • Nohab
    #361
    Suzuki?
  • SZilaJMaGGoT
    #360
    Igen... Én is jobban örülnék inkább bmw-nek meg porsche-nak...Nemtom minek kellenek ilyen szarok bele... :\ Meg igazán lehetne több japán autó.. Legalább a nevesebbek..
  • DJ Skyline
    #359
    se BMW,se Porsche persze Gallardoból,meg Murciból' kell vagy 3 féle!
  • DJ Skyline
    #358
    kíváncsi vagyok eltudunk-e majd menni Pearl Harborba!:D
  • SZilaJMaGGoT
    #357
    Nah.. Körülnéztem a hivatalos fórumon.. A fizika valami szimesített arcade lesz.. Valami átmenet a kettő között... Ha megüti az nfsu 2 szintjét nekem már jó... Nem vagyok annyira arcade párti de ebben a kategóriában legalább olyan lehetne... Lényeg, hogy legyen benne egy kis valóság is...
  • SZilaJMaGGoT
    #356
    Hát a carbonnál simán jobb lesz... :P
  • SLICK
    #355
    egyet most néztem amikor a fazon elmegy a Lamborghini boltba az tetszi kh az ajtó nyílik, meg az ablakot lehúzhatod, bár olyan kis fura játéknak tűnik, de nagyon király met grafikailag szép, és a belső nézet (Y)
    régi szép idők -.-
  • DJ Skyline
    #354
    nézz meg pár videót! pl a Demo videókat
  • SLICK
    #353
    hm ezt a gamet nem ismerem... azt mondtátok Carbon topikban jó lesz -.-
  • DJ Skyline
    #352
    tejóég!:DDD
  • 12346
    #351
    zsír. az ssr-re kíváncsi lennék rílben.
  • SiteDisagner
    #350
    Képekkel kiegészítve a teljes autó-motor lista.
  • 12346
    #349
    no ja. az első eleanor egy 73-as sárga-fekete mach1 volt, amit az eredeti gone-nál használtak (1974). aztán a remékben a pöcs produkciós vezető gt40-et szeretett volna látni, míg végül az a bizonyos gt500 lett belőle, és most arra ragadt rá az eleanor név. szal akár a gt40 is lehetett volna az új eleanor:)
  • SZilaJMaGGoT
    #348
    De annak is több változata van... Pont discovery-n láttam valami izomautós izébe.. Amúgy meg gömi az vágja ezeket mer az amcsi autókér meg van bolondulva, max téged értett férre de mindegy..
  • SiteDisagner
    #347
    (egyetértés kinyílvánítása)
  • bertino
    #346
    a játékban pont ugyanaz a Shelby GT500 szerepel :D
    szal a szezont a fazonnal kettőnk közül nem tudom ki keveri :D
    én egy szal nem mondtam, hogy itten én uj Mustangokról beszélek, rakás kép jelent meg a '67es változatról, hogy te nem arra gondoltál, az a te bajod, Eleanornak köze sincs az uj Mustangokhoz, de biztosan, igen, jobban értesz hozzá :D

    legalább ne vezetnéd bele magad a saját hülyeségedbe
    szal jusson el az agyadig, hogy egy lélek nem beszélt uj meg régi Mustangról, ha tudod ki azaz Eleanor, nem írsz ekkora baromságot, részemről téma lezárva, grat
    szegénységi bizonyítvány rulez
    egyébként igen, azt is tudom, hogy ma már csak az Unique cég foglalkozik eme autó gyártásával (fel is van véve a Discovery dokumentumfilmből egy részlet, ha nagyon aarod feltöltöm neked, 4 perc össz vissz) és akkor majd rájössz, hogy Eleanor igazából télleg a 67'-es Shelby GT500 amiről jópár képet és már tán videót láttunk a játékból
  • bertino
    #345
    hallod
    szerintem kicsit eltévedtél :ASD:ADS:AD:ASD:ASD:A
  • Szabi1991
    #344
    elég szépen sikerűlt "dolog"
  • SZilaJMaGGoT
    #343
    Igaz aki a kicsit nem becsüli.... Nekem sincs bajom ezekkel az autókkal, csak hát akkor már lehetne r32 is, meg ha akkor már lehetne silvia s15, 180sx.... Meg ilyenek.. Aztán még rx7, meg még sorolhatnám... Egyébként a béta teszterek is aszonták, hogy a fizikát tolhatnák még kicsit SIMesebbre...
  • 12346
    #342
    jóvan, én tom:) erről szerettem volna meggyőzni bertinot is több-kevesebb sikerrel. mellesleg egy ideje vmi amcsi cég operálgat át mustangokat unatkozó pénzesek számára. szal ha úgy vesszük, már van...:)
    de a játékban szereplő gt sose volt eleanor-.-
  • MikX
    #341
    Ez egy baromság...
    Nincs semmien Eleanor, aztcsak abban a szerencsétlen filmben találták ki, ennyi...
    van a Shelby GT500, és kész, és hogy most van az új Mustangnak is ien változata az megint csak egy dolog...
  • 12346
    #340
    ok:)
    akkor ez is biztos egy eleanor, mer shelby gt500:CCcc
    meg ez is:C
    sose