107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • SZilaJMaGGoT
    #459
    Azér a lambo-t sem kell túl becsülni, nem olyan kemény gép az... Ha minden jól megy a skyline-t fel lehet majd hozni lambo szintre a lambohoz meg nem lehet hozzányúlni...
  • LeBronjózska
    #458
    esetleg ha a lambo szembe jön,ha megáll vagy ha nem is akar versenyezni
  • Truck Driver001
    #457
    Miért?A skyline lenyomná..
  • SötétBarom
    #456
    Jópofa lenne ha minden gémben lehetne force-olni a DX8.1-et.. COD2 pl úgy 250+ FPS ;DDD
  • LeBronjózska
    #455
    addig van 4 hónapod
    az ídő alatt biztos összedobsz vmi jót nem?
  • SZilaJMaGGoT
    #454
    Hát nekem gép is kellene... Nemtom el fut e majd a mostanin... Tudom, nem kell 1600xmittomén mekkorába tolni, de akkor sincs egy komoly gépem... :)
  • LeBronjózska
    #453
    tölem akár holnap is megjelenhetne már nagyon várom király lesz
  • SZilaJMaGGoT
    #452
    Amúgy az online része lesz a legmenőbb... Lesznek racing clubok, aztán lesznek drifterek meg lambósok is... Szal úgy már faszább lesz.. Főleg, hogy itt is lesznek hegyi utak.... Aztán sztem a dragot sem hagyják ki belőle... Ha meg igen akkor valaki úgy is csinál drag klubot és mindig egyenes utakat jelöl ki... :)
  • LeBronjózska
    #451
    lehet h lenyomnád de nem olyan nagy a valószínűsége
  • DJ Skyline
    #450
    lehetnek ilyenek a játékban,max nem egy "súlycsoportban" indulnának...mint hogy az NFS 4-ben volt AAA,AA,A,B,C osztály...tehát az M5 még ment a Diablo ellen,de a McLaren F1 ellen már nem,ha a gép állította be,persze lehetett menni M5-tel McLaren F1 ellen,de mi értelme lett volna?:D itt is hasonló képp meglehetne oldani,ha mondjuk Skylineal vagyok,akkor ne Enzo Ferrarit tegyen be ellenfélnek
  • LeBronjózska
    #449
    jaaaaaaaaaaaaaaa
    nemtudtam h lehet tuningolni a verdákat akkor megváltoztatom a véleményem
  • SZilaJMaGGoT
    #448
    Már mért ne lenne??? MX5-nek talán nem, de egy agyontuningolt 350Z-nek van esélye egy lambo ellen amihez asszem majd nem lehet hozzányúlni... Szal nemtom mér ne illene ide... Meg ha egy full pancser gyerek vezeti a lambot akkor lenyomod akár mx5-el is... A másik meg az, hogy nem csak az exotikus autó fanoknak készül a gém... :\
  • LeBronjózska
    #447
    csak mert elég érdekes lenne ha:
    Mazda Miata (MX-5) vs. Ferrari Enzo
    Nissan 350Z vs. Lamborghini Murcielago
    szóval ezek nemtom h ideillő járgányok-e de semmi esélyük nincs
  • SZilaJMaGGoT
    #446
    Nemtom lehet lesz még, de egy évig asszem minden hónapban akarnak 6 új autót kiadni hozzá...
  • LeBronjózska
    #445
    autólista az végleges? (#326)
    mert ha igen hiányolok néhány modellt
  • LeBronjózska
    #444
    ez a game odaver a Most Wantednek
  • SZilaJMaGGoT
    #443
    Ha visszaolvasgatod a hozzászólásaimat, akkor rájöhetsz, hogy még van remény jó fizikára.... :)
  • 12346
    #442
    szvsz a 3 volt a legjobb. még ma sincs igazán olyasmi játék. a többi meg pont hogy nagyon nagyon száni lett. még ha nem is veszem a 3-at viszonyítási alapnak.
  • TothLaci
    #441
    Test Drive az elég hangulatos játék volt mindig, [igaz én csak a 4x4, 5 és a 6-os számmal ellátott epizódokkal játszottam eddig] és sztem ez is az lesz. Bár nem tudom, milyen lesz az irányítása. Az E3-as Trailert látva olyan volt, mintha sínen mennének az autók. Kellene egy kis "mozgást" adni a kocsinak...

    Grafikájával semmi bajom, sőt meglepet, hogy ilyen szép, amilyen, a helyszín is tetszik, a belső nézet is!, zene is, és ami az egyik legfontosabb, rengeteg, és különleges autókat is találhatunk majd benne, ami miatt nagyon bejön!
  • LeBronjózska
    #440
    nagy forgalom kevés rendőrrel lenne jó vagy nemtom
  • peti79
    #439
    Láttam valamelyik oldalon egy képet, amin a menübeállítások voltak. A szerint ki lehet majd kapcsolni a gps-t. A forgalom sűrűségét is lehet majd állítani, vagy kikapcsolni, ugyanez a helyzet a rendőrökkel is.
  • SLICK
    #438
    jaj az engem is idegesített :D
  • DJ Skyline
    #437
    párhuzamosan a "robottal"?:D lehet a GPS életre kelt,vagy egy kezdetleges KITT van beépítve minden autóba
    mind1,lényeg remélem kilehet kapcsolni majd
  • Szabi1991
    #436
    lehet ő is mondja :)
  • DJ Skyline
    #435
    de így olyan mintha valami oktató lenne a gyakorlati vizsgán!:DDD
    és ez akkor lesz a legjobban észlelhető,ha majd egy csajt fuvarozol,és elkezd a gép magyarázni,hogy fordulj jobbra,és olyan mintha a luvnya mondaná neked az ülésről!:DD
  • Szabi1991
    #434
    péntek 13 ;)
  • Sland
    #433
    Kár hogy rövidek de jók. A mercis mért nem nyomta neki rendesen? :o
  • Sland
    #432
    Aztán ha rossz irányba mész elkezd veled ordibálni hogy mért nem hallgatsz rá.
    Annyira LOL lenne :D
  • Sland
    #431
    Szeptember 5-én jelenik meg X-BOX 360ra a TDU ha minden igaz
    Október 13-án PCre
  • LeBronjózska
    #430
    gondolom az amcsiknál mutatkozik be először, náluk mikor fog megjelenni?
    ja és nálunk?
  • DJ Skyline
    #429
    remélem azért a csaj kommentárját kilehet majd kapcsolni! "et dö next interszeksön törn rájt....törn rájt"
  • DJ Skyline
    #428
    elég jó lesz!
  • Szabi1991
    #427
    jó lesz a multy :)
  • Szabi1991
    #426
    3 új videó
  • Szabi1991
    #425
    lesz "sima verseny" , taxizás ;) beszáll melléd egy csaj és el kell vinni egy másik pontra , ugyan ez autóval , kapsz egy verdát és elkell vinni vhova és még sok más érdekes küldi ;)
  • 12346
    #424
    egy autós játéknak bizony nem lehet agyonkomplikált játékmenete^^
  • LeBronjózska
    #423
    ennek a játéknak végülis mi lesz a lényege?
    mint a NFS sorozatnak?utcai versenyzés?
  • DJ Skyline
    #422
    hát ha már hawaiion vagyunk,akkor minimum legyen ilyen!:DD kit érdekel a szmokingos újgazdag niga:D:D
  • MikX
    #421
    jaja, csakaz! :D
    Mien komoly lenne egy fűszoknyában vezetné a ferrarit :D
  • SZilaJMaGGoT
    #420
    Én valami szakadt punkot akarok csinálni mint tony hawkba... XD