107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • bertino
    #499
    nekem 8...
  • Sland
    #498
    Srácok lenne egy kérdésem!

    Előbb utobb szükség lesz itt egy házigazdára, mert ahogy telik az idő és jön a demo meg a warez verzió, ideözönlenek a lámák, és elkell itt a moderálás. Én szívesen elvállalnám a házigazdaságot, rakok be új bannert ha lesz, rakok F.A.Q.-t is ha valaki csinál, szal azt hiszem hogy gondját viselném a topicnak.

    Támogatjátok hogy itt házigazda lehessek vagy keressünk mást?
  • k9duli
    #497
    Ha egy pici lesz nem zavar (Flatoutban is van) igazából gyorsan megveszek mindent, fénysebesség enter nyomás, és jöjjön a lényeg amiért elindítottam a játékot.
    Nem látom sok értelmét a tuningnak, mert nem lesz könyebb dolgom, mert ahogy megveszem a tuning cuccokat, az ellen kocsija is jobb.
  • SZilaJMaGGoT
    #496
    Pedig lesz tuning... Csak nem a lambokra...
  • Sland
    #495
    Voltak már, de még mindig szépek :P
  • gabesz012
    #494
    Újképek
    Sry, ha már volt (de nem láttam Gamespot-os linket).
  • peti79
    #493
    Hát bízom benne, hogy igazad lesz. Nagyon jó lenne egy demo pc-re is. Mert az biztos, hogyha meg is veszem a játékot, előtte tuti ki fogom próbálni. Vagy így, vagy úgy....:)
  • DJ Skyline
    #492
    hát ha a neve alatt TDU TEAM van,akkor elég gyanús,hogy benne van a bagázsban! és jól szűrted le,azt írják,hogy a 2.0-ás demo,csak igzbogzra' lesz! bár szerintem lesz PC-s demo is...legalábbis remélem
  • peti79
    #491
    Itt a link:http://forums.eu.atari.com/showthread.php?t=39589&page=3&pp=30

    Mondjuk angolból nem vagyok a toppon, de én Vibroboy hozzászólásából ezt vettem ki. Szerintem ő egy a készítők közül.
  • DJ Skyline
    #490
    ezt a készítők írták,vagy csak mende-monda mese habbal?:))
  • peti79
    #489
    Olvasgatom az atari fórumát, jól föl is húztam magam rajta. Azt írják lesz egy második demo augusztusban, de csak xbox360-ra.:( Hát hol itt az igazság?!
  • TothLaci
    #488
    Jaja, Stunts-al sokat játszottam én is...
  • k9duli
    #487
    Sry nem szokásom, csak most így jöttek a gondolatok:)
    Remélem nem 10000ft lesz majd a játék, ha nem is 2000ft mint a flatout2, de legalább olcsó legyen már.
    Na egyébként reméltem hogy nem mindenki az auto tuningra veri, és a sötét illegal versenyekre.
    Hanem szép hangulatos/kidolgozott pályákra és a eredeti sport autokra.
    Egyébként szimulátor és arcade egyvelegnek örülnék a legjobban és ha az írányítás jó lesz, akkor már probléma nem lehet igazán.Legalábbis videoból ezt szűrtem le.
    Jó lenne ha a fizika is kafa lenne, de flatout2 minőségű biztos nem lesz.
  • SZilaJMaGGoT
    #486
    A fizika átmenet lesz az árkád és szim között...
  • Sland
    #485
    Gran Turismo 4 RULEZ! :)

    Remélem ezt fogom majd mondogatni ha kijöt a TDU.

    http://testdriveunlimited.com/

    Hivatalos Honlap Frissült.
    Vagyis lehet hogy nem, de rég látogattam.

    Új képekkel nem találkoztam, sem videókkal. Pedig azt hittem 7végén lesz valami...
  • DJ Skyline
    #484
    6 már nekem se túlzottan,de elvoltam azzal is...ándergránddal,mószt vantiddal is játszottam,végig vittem mind,de nincs meg egyik sem,mert
  • 12346
    #483
    nekem az 5nél befejeződött. 6 már nem jött be. onnantól meg..:S
  • Sland
    #482
    Ha lehetséges akkor egy kommentbe írd a véleményedet, ne 3ba légyszíves!
    ( Nem baszogatni akarlak, csak nem lenne túl jó olvashatóság szempontjából ha 3at postolsz, pedig 1is elég lenne.. )
  • DJ Skyline
    #481
    nekem az első autós játékom a stunts volt,vagy tizenvalahány éve!:D aztán utánna az nfs se,amikor megjelent,és jött a többi nfs rész!:D
  • k9duli
    #480
    Bár nfs1;2 is mondhatnám, csak sokan szerintem underground meg mw nőttek fel, nem tudják mi a jó:)
  • k9duli
    #479
    Ha olyan jó lesz mint anno nfs3 vagy nfs4 akkor megveszem.
  • k9duli
    #478
    Hát szerintem elég dúrva jó játék lesz ez.
  • gabesz012
    #477
    Nem baj, ha arcade, csak legyen sim-arcade (értsd, legyen skálázható). Pistikéknek ott az Nfs, nehogymá' ez is nekik készüljön. Az ideális az lenne, ha WR-es fizika lenne+Nfs4-es career mód, ott legalább volt tétje a versenyeknek, a törésről nem is beszélve. Persze nem lehúzni akarom TDU-t, mert nagyon várom, csak jöhetne már egy játék, ami a régi nagyokat idézi (Nfs1-5, talán még a 6 is ide tartozik, WR, Viper Racing). Nekem az a bajom, h nem jönnek be annyira GTR, és társai, mert abban nem lehet csak úgy cruise-olgatni (de élethű fizika csak azokban van) :(. TDU-ig meg marad a WR+Viper Racing -> ebben végre megpróbálom kipörgetni a careert. :)
  • bertino
    #476
    jaaaaa
    köszke
  • MikX
    #475
    segítségek, pl kipörgésgátló, menetstabilizáló, hasonlók...
  • bertino
    #474
    mi az a driving aids ?
    [láma]
  • SZilaJMaGGoT
    #473
    Még bízhattok a jobb fizikában... A betasok is ríttak miatta, és elvileg élethűbb lesz, meg ha leveszed majd a driving aids-eket akkor még jobb lesz... Én sztem egy darabig majd ps2-n tolom, ha nem megy rendesen a gépemen...
  • 12346
    #472
    hát igem. de ez már rég nem téma:) sajna nem trendy a "valóság"
  • DJ Skyline
    #471
    videó linket!:D
  • SötétBarom
    #470
    Itt a lambo meg se rezzent tőle.. ;DDD
  • 12346
    #469
    sl-ben is lehet ugratni. csak utána nem biztos, hogy tovalibbensz^^
  • bertino
    #468
    meg eleve az egész mozgás, persze elmondhatjuk:
    legalább lesz belső nézet :)
    elég pocsék mozgásokkal, de lesz :)
  • SötétBarom
    #467
    Egy WR szintű fizikával tényleg ütne.. De uccse.. Arcade szemét lesz ezis pistikének.. Videoban lehet látni.. Ahol ugratnak az már rég rossz..
  • bertino
    #466
    videókból ítélve nem lesz, de ne legyen igazam bakker...
  • gabesz012
    #465
    Nekem is az volt(+1800as Athlon+512ddr), de elég jól ment U2 is rajta... Remélem 6600gt-n legalább mediumon el fog menni (TDU).

    És hogy magáról a játékról is írjak; remélem legalább egy World Racing szintű fizikája lesz, akkor tuti évekig el fogok vele hülyülni. :) Illetve remélem nem baxxák el a portolást+optimalizálást (Atari). És jó lenne már PC-s képeket is látni. Meg valami BMW M5/M6 félét is felfedhetnének a kedves készítők (mert ha jól vettem ki a visszaolvasásból, az még nem a végleges autólista, amit beírtatok). ;)
  • SötétBarom
    #464
    ouh.. FX5200am volt.. Undergroundot nem lehet vele emberi szinten nyomni...
  • SZilaJMaGGoT
    #463
    1.7 ghz, 768 ram, fx 5200... Harmat gyenge szegényke... :\
  • DJ Skyline
    #462
    milyen masinériád van? nálam a Q4 800*600 médium beállítások mellet nem akadt pedig nincs valami high tech gépem!:D (p4 2.4, gigabyte alaplap, 768MB RAM, ATI 9550 kártya)
  • SZilaJMaGGoT
    #461
    Hááát még reménykedek, hogy egy minimum grafon el megy majd..
  • SZilaJMaGGoT
    #460
    Sajna nem, de majd meglátom... Crysis miatt tolom jövő nyárig/télig a gép vételt...