107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Szabi1991
    #659
  • DJ Skyline
    #658
    ott nem is lesz!
  • modellmaker
    #657
    a lényeg le lett fordítva. :D
  • Sland
    #656
    Még mindig nem kaptam választ az e-mailemre, hogy lehetek e házigazda it...
    SG nem kapkodja el...
  • modellmaker
    #655
    kusé! :D tudod hogy nem szeretem a ... már a makett topicban is rendet akartam tenni párszor de nincs házigazdi jogom. :DDDD
  • Szabi1991
    #654
    tudom , olvastam , de ez angol (tőbben értik , talán ;)
  • DJ Skyline
    #653
    mádlméjker rendet rak
  • modellmaker
    #652
    #638 -.-'
  • Szabi1991
    #651
    ...Packed with 90 vehicles...
  • Szabi1991
    #650
    'Test Drive Unlimited' (X360) Will Retail for $39.95
  • MikX
    #649
    nehogy azt hidd, ez csak erefelé újdonság, és nem hinném, hogy magyarorság, meg a hasonló volt szoc.államok miatt tennék bele a gémekbe...
    Bár ez dobott rajta, de hogyis mondjam, én nem ítélek el semmit, bár az is igaz, hogy momentán én a japcsi verdákat kedvelem, meg a hozzá tartozó igényes! tuningot...
  • SZilaJMaGGoT
    #648
    Nem csak muszkli károk amcsik.. :P Vannak ott ló riderek és társaik... Nincs karácsonyfa izlésem nyugi... A japó drift gépeken egész szolid szép bodykitek vannak... És nem mindig 20+"os felnik vannak rajtuk... :P
  • 12346
    #647
    jaja, óvatosan a filmeddel, mer megtalálunk:DD
  • DJ Skyline
    #646
    ok,de ha lehet ne csináld meg karácsonyfára őket,mert letöröm a kezed,ha egy amcsi mászklre neont,meg 25 colos felnit rakatsz,meg flip flop fényezést:DDDDDDD nem illik rájuk! csinálj egy Bullitt 2-t,vagy egy Gengszterek sofőrje 2-t
  • SZilaJMaGGoT
    #645
    Hát magyarázkodhatsz is... :P Nembaj ha egyszer lesz egy valag pénzem, befektetek egy filmbe amibe csak régi amcsi verdák lesznek, aztán a kis pöcsök majd mind azokat imádják... :P Aztán olyan kurva nagy divat lesz az is! :P XD
  • 12346
    #644
    ne aggódj, én is így gondolom..:) aztán most a szilajmaggotok mindig magyarázkodhatnak XDD
  • modellmaker
    #643
    azóta lett divat. mert a sok kis f*sz azt hiszi hogy csak iylen kocsik léteznek.
  • peti79
    #642
    Ez itthon 10, vagy 12 ezer lesz szerintem. Idén már tuti nem is fog lejjebb menni karácsony miatt. De ha tényleg jó lesz, akkor én megveszem.
  • DJ Skyline
    #641
    tényleg nem sok,ha azt nézzük,hogy a CoD2 majdnem a duplája volt pár ezer hijján' !:))
  • modellmaker
    #640
    azért ez nem egy nagy vmi. 8-9000 forint. nem azt mondom hogy olcsó. de kb ennyi egy átlag makett ára. (hobbim) és ha azt nézed akkor az csak egy dísz. ezzel meg elvagy egy darabig.
  • bertino
    #639
    hát igen, ott simán ki tudják fizetni, más világ
  • Sland
    #638
    Egy német oldalról megtudtam, hogy bejelentették az X-BOX360as verzió árát. "Mindössze" 39.95$ lesz az USA-ban az ára.

    + "Auch die monatlichen Updates sollen kostenlos sein."
    Vagyis a havi frissítések szintén ingyen lesznek.

    Egész cikk:

    Atari veröffentlichte heute den Preis für die US XBOX360 Version. Diese soll nur 39,95$ (normaler Weise liegen die Preise bei rund 60$) kosten. Auch die monatlichen Updates sollen kostenlos sein. Wollen wir hoffen, dass Test Drive: Unlimited auch hier zu Lande auf allen Plattformen so günstig erscheint.
  • Sland
    #637
    HD felbontású legújabb videó
  • DJ Skyline
    #636
    én a Suprát előszőr az NFS első részében ismertem meg,azóta tetszik! Skyline-t kicsit később,nem tudom már mikor
  • DJ Skyline
    #635
    integrát láttam,suprát is,de mind mind gyári volt...skyline-t mmég nem
  • SötétBarom
    #634
    Mindettől függetlenül F&F óta divat.. Lehet h valakinek évek óta teccik a rózsaszín póló (puziek ;D), de most divat lett.. Ennyi..
  • SZilaJMaGGoT
    #633
    Különben is skyline-ról a többségnek egyből az r34 ugrik be... :P
  • Szabi1991
    #632
    én csak Suprát láttam! (ezek kőzűl)
  • SZilaJMaGGoT
    #631
    És aki nem a film miatt szereti?? Még undergroundról se hallottam, meg a fnf-t se láttam amikor hordtam havertól az autós képeket cd-n... Nekem a japán verdák jönnek be ha valakinek nem hát nem, de attól nem kell ledivatozni... Régen egy valag játékban exotikus verdák voltak meg ilyenek... Nem mondom szeretek más autókat is(az exotikusokat nem) de akkor is a japán autók a kedvenceim...

    @Gömi:
    Integra az fos elsőkerekes... :P :D
  • SötétBarom
    #630
    "azóta mindenkinek karácsonyfája van,suprája,skylineja,stb!"
    Lehet h trendáj, de még életemben nem láttam skyline-t.. Sőt suprát se.. De bevallom még egy nyamvadt integra se jött velem szemben soha..
  • Szabi1991
    #629
    és ez miért baj ?
  • DJ Skyline
    #628
    tudod mi a baj? az hogy volt az a bizonyos film,amit úgy hívtak/hívnak,hogy Fast & Furious! azóta mindenkinek karácsonyfája van,suprája,skylineja,stb! nagyon fellettek fújva a japán kocsik az utóbbi pár évben sajnos! aztán lehet a film előtt is így volt,de szerintem a film nagy hatással volt minden "tuningmesterre"...aztán lehet nem így van,de én így gondolom!
  • 12346
    #627
    mondjuk, ha néha-néha látok egyet, meglesem, mert lájvban azér ellennék egy hót gyári példánnyal. kis szolíd ótó. mint ahogy egy integrát is elfogadnék esetleg. sőt az még nem is trendájos^^
  • SZilaJMaGGoT
    #626
    Na ez az... Akinek nem jön be a skyline az nem megy vele...
  • Sland
    #625
    Kösz mester!
  • Sland
    #624
    Én most töltöm fel rapidsharere a HD felbontású videót. Az 92MEGA és nagyon nagyon jó. Belinkelem majd hogy ne csak reges oldalakról tudjátok azt letölteni.
  • DJ Skyline
    #623
    Lambo Miura
  • peti79
    #622
    Láttam már ezeket a videókat. GameTrailers-en fönnt vannak akár kétféle minőségben. SŐT! Tegnap este tettek föl egy újat, ahol bemutatják a játék kezdetét, in-game jelenetekkel. Nagyon faxa! Itt a link.
  • Sland
    #621
    Video1
    Video2

    Láttátok már?



    Ez mi?
  • Sland
    #620
    Mivan ha lesz nitro is?