107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • k9duli
    #699
    Micsoda igények:)
  • peti79
    #698
    Lesz állítható ülés a játékban. Méghozzá föl-le és előre-hátra lehet majd mozgatni.
  • Szabi1991
    #697
    Remélem a belső nézet-nél ki lehet majd választani , hogy hol legyen a űlés ;)ugy mint a GTR2-ben !
  • modellmaker
    #696
    azért azon a lotuson nincs nagy rugóút. :D bár szvsz is egy picit érdekes a viselkedése.
    de lehet olyan lesz mint az új bmwken hogy ha gyorsabban mész és rángatod a kormányt leszabályoz az elektronika, és 'alig' fordul vmit :DDD
  • gabesz012
    #695
    Kicsit vitatkoznék.

    Nekem meg pont az jött le, hogy túl hirtelen mozdul az autó, és nem lehet lassú tempó mellett "koordináltan" vezetni. Igaz, hogy nagy valószínűséggel a videóban nem kormánnyal tolták, és pc-re kicsit hangolják az irányítást. A féknél is ugyanezt éreztem, túl hirtelen megáll a kocsi, nincs rendes fékút. Illetve még egy: ezt már Skyline is írta; az ugratásnál olyan, mintha nem lenne lengéscsillapító az autóban. Bár szvsz. ezek bőven korrigálható hibák, csak javítsák is ki őket...
  • k9duli
    #694
    Én abból a videóból szűrtem le ahol a csávó végig szabályosan közlekedett.Nfsekbe ezt nem lehetne így, mert olyan mintha sineken mozogna az autó, és ugy urik meg és fékez hogy egyből belerohan az ember az előtte lévőbe.
    Meg néha olyan bámultos szlalomot csinál zsaruktól való menekülésnél, meg kajak jól irányba helyezték az autót kis réseknél.
    Bár a crashday-nél sem lehett kiszűrni hogy az irányítás szar lesz, de szerintem ez jó lesz.
  • DJ Skyline
    #693
    soha!
  • reaper4
    #692
    nemááám nyomjad majd 1000 rel :D
  • reaper4
    #691
    ez legyen a legnagyobb bug ezt kívánom :)
  • DJ Skyline
    #690
    oké!
  • reaper4
    #689
    igazad van szar :) fújj :) ne is játsz vele :)
  • DJ Skyline
    #688
    az off roadban nekem néha olyan érzésem van,mintha egy darab fa lenne az egész autó! nincsen nagyon rugózása vagy nem tudom mi a baj! amúgy az árnyékolás nagyon jó,mikor a nap hátulról süt,akkor nincsen vakság,de ha olyan irányból jön,akkor már látható,hogy világosodik az utastér,stb
  • Szabi1991
    #687
    :)
  • M@TriX
    #686
    nézd meg az Off-road és az "East Coast Drive" videót, szerintem annyira azért nem gáz min az NFS szintű árkád gémek, szóval. manapság már ennek is örülni kell :)
  • GrimReaper78
    #685
    Wehehe, ebben mekkora LOL, amikor az elején hátranéz a gyerek, aztán vissza, és hirtelen belemegy frontálisan egy SUV... :D
  • bertino
    #684
    irányítást masszívan cáfolnám...
  • SötétBarom
    #683
    engem egyedül az zavar, hogy a chase camera rögzítve van a kocsi eggéhez, tehát ha megpördül, akkor fordul vele a kamera és hülyén néz ki..
  • k9duli
    #682
    nemá:S
    -----------------
    Meg néztem pár videót, vazze de szép játék, meg milyen jó irányítást sejtet.
  • DJ Skyline
    #681
    régi szép NFS idők jutnak az eszembe,mikor ott állt a rendőr a kocsi mellett,mikor elkaptak!:D itt továbbfejlesztették kicsit
  • DJ Skyline
    #680
    meg duda is van
  • M@TriX
    #679
    iTT meg egy kis rendőri akció fedezhető fel. kissé lassúnak tűnek, meg remélem a kordon áttörhető lesz, de amúgy egész jónak tűnik...
  • M@TriX
    #678
    na, egész ígéretes...
  • DJ Skyline
    #677
    yeee indexelnek az autók,és fel lehet kapcsolni a fényszórót! végre
  • Szabi1991
    #676
    Bazi Nagy Bug , amikor jőn ki a kapun a kék ferrari :DD
  • reaper4
    #675
    király :)
  • Szabi1991
    #674
    GT-500 Sound
  • Szabi1991
    #673
    TDU Lotus Off-Roading
  • Szabi1991
    #672
    Test Drive Unlimited East Coast Drive
  • Szabi1991
    #671
    Test Drive Unlimited Xbox 360 Lotus vs Ferrari
  • M@TriX
    #670
    akkor jó, örülj neki, de ez a gém szerintem véletlenül sem mostanra lett ígérve.
  • reaper4
    #669
    csak tájékoztatásúl közlöm ,h én is pc-n játszottam végig a kalandjátékot. ami mint már írtam e szerint még másfél hónap mire kijön
  • M@TriX
    #668
    hát én meg inkább ennek hiszek, amúgy ezek a PC-s megjelenések, csak tájékoztatásul közlöm.
  • reaper4
    #667
    nem tudom mennyire lehet hinni ennek, mert van itt pl. olyan kaland játék, amit már végigvittem és szeptemberre mondja a megjelenését :P és csak belenéztem...
  • M@TriX
    #666
    ? dehogy kellett volna, honnan veszed? szeptembertől indul be kb a megjelenés. tudtommal.

    a PC verzió elméletileg 2006 October 24-én esedékes.
  • Djemba
    #665
    HÁT A GAMAE MÁR NYÁRON NEM JÖN KI TUTI MA KELLETT VOLNA MEGJELENNINE HIVATALOSAN DE SEMMI CSÚSZIK SAJNOS MINT A GTR 2.
  • DJ Skyline
    #664
    tiszta Mad Max!
  • Sland
    #663


    Motorok Vs. Autók is lesz. nagyon állat
  • 12346
    #662
    talán. elméletileg a rig'n'roll-nál is kijelentették a készítők, hogy nem lesz modolási lehetőség. há gratulálok. így faszán lerövidítik majd az élettartamát, de biztos ebben van a nagy biznisz, csak mi kicsik vagyunk hozzá^^
  • Sland
    #661
    Remélem én is, hogy lesz ennyi eszük...
  • k9duli
    #660
    Ha készítők lehetőséget biztosítanak modellezőknek mint a nfs3/nfs4-ben, ugye oda is vagy 1000 custom autót belehetett pakolni trabantól a repűlőgépig.
    Szóval csak ennyit kell csinálniuk hogy lehetőseget adni, is készülni fognak azok a ladák meg stb...
    Vagy az fps játékokból a sources játékok.
    Ugy hogy "csak" ennyit kell elvárni tőlük, és a probléma meg lesz oldva.
    Kérdés lesz e ennyi eszük.