107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • DJ Skyline
    #739
    hát volt már olyan,hogy csak eredeti játék alatt futnak,de olyan is,hogy fizetni kell! nem tudjuk még,legalábbis én nem tudok újabb verzióról
  • Szabi1991
    #738
    azt írták hogy igen ;)
  • Szabi1991
    #737
    hátha lesz , mondjuk a 2006-os nem egy szépség :D
  • k8bal
    #736
    azok az autók ingyé lesznek?
  • DJ Skyline
    #735
    elvileg nem,de mivel azt mondták a készítők,hogy havonta lesznek új autók (vagy csak 1 autó nem tudom),így elképzelhető,hogy majd lesz,de ez csak találgatás!
  • Szabi1991
    #734
    tdu-ban egyáltalán lesz Subaru ?:)
    még nem láttam se képen , se videon :(
  • Szabi1991
    #733
    az nfs carbon lesz :P
  • SötétBarom
    #732
    Én úgy gondoltam hogy minden on.. Ilyen beállításokkal hülyére verem a WRX Sti-t egy 69es chargerrel szerpentinen ;DDDD
  • hykao #731
    Azért azt kell, hogy mondjam, hogy a wr2 még arcade módban is (persze a segédletek nélkül) sokkal "szimulátorosabb", mint ez a videók alapján. Láttam olyan TDU videót, ahol egy merevtengelyes amerikai autó úgy szelte a kilométereket 200-zal, mintha mágnesvasút lenne... :)))
  • 12346
    #730
    jah jah kb:D vagy talán még az is lehet, hogy banánra optimalizált, és pc-n jobb lesz;)
  • SötétBarom
    #729
    Jusson eszedbe a WR2 karrier módja.. 100% arcade, arcade plus, meg miegymás ;DDD
    Golf 1 220al veszi a 90 fokos kanyart ;DDD
  • hykao #728
    Akkor remélem a videók az összes vezetési segédlet bekapcsolásával készültek. :)
  • SötétBarom
    #727
    Bíztató, Bíztató.. A Shelby Cobra a world racingben is szinte vezethetetlen, ugyhogy harjá!
  • peti79
    #726
    Az Atari fórumán egy srácot kérdeztek a fizikáról. (Valami angol újságíró, neki volt szerencséje kipróbálni a full Xboxos verziót.) Angolból nem vagyok valami jó, de ha minden igaz, azt mondja, hogy finomítottak az irányíthatóságon demó óta. Ráadásul lesznek "driving aids"-ek, amikkel te állíthatod a realisztikát. Azért beidézem a teljes választ, ha van kedve valakinek lefordíthatná szóról szóra.

    "Handling has definitely improved since the demo, but I would still like more. For me, the cars are not as individual as they could be. Turning off all the driver's aids helps a lot actually, and then it gets more interesting. With the driver's aids on, most of the performance is sanitised.

    With the aids off, the Shelby Cobra is almost undrivable, for example, which is exactly what you want."

    Én bízom a jó irányításban. Míg élünk, remélünk.:)
  • 12346
    #725
    ez mind nem ér semmit, ha fos az irányítás. a múvikból sztem semmi nem derült ki ezt illetően. a lotus off-road aggaszt egy picit mondjuk:D a tízszázezerrel rohangálás meg nem túl nagy infóértékű.
  • Szabi1991
    #724
    az a f&f Tokyo Drift játék ami sajnos csak PS2 re lesz , ja és az EA Games játéka :D
    lesz kipufogora akasztható plűsfigura , felnire tehető led stb stb :D
  • SötétBarom
    #723
    Plüsskormány, dobókocka, UV cső, kék led, króm dísztárcsa és társai? ;DDD
  • Szabi1991
    #722
    de az autókölcsőnző is kira lesz :D de engem a tuning bolt árúi érdekelnének :D
  • k8bal
    #721
    ne már! ilyet lehet majd cisnálni?! vááááááá!! Top favorit!
  • peti79
    #720
    Igen, eszméletlen hangulatos, mikor bemész a szalonba, körbejárhatod az autókat, beülhetsz, körbenézhetsz az utastérben, beindíthatod, túráztathatod. Sőt azt hiszem még tesztkörre is el lehet vinni vásárlás előtt. Szóval egy szó, mint száz ennek a játéknak HANGULATA lesz.
  • 12346
    #719
    tényleg.. ez se rossz gondolat.

    #718
    ennek is alapnak kéne lenni:( ha már ingyenes játékban is be lehet. és nem csak megnyomok egy gombot és beindul..:)
  • DJ Skyline
    #718
    és ha jól látom/hallom az autót is belehet indítani!
  • SötétBarom
    #717
    TrackIR támogatás lesz benne? Ilyen belsőnézettel sztem elvárható..
  • MikX
    #716
    hát ja, látom neked is tetszenek ezek a kis apróságok, amik nagyon is feldobják a játékot!! Meg a videókon az autók hangjai is nagyon jónak tűnnek, szóval nem lesz ez oan rossz szerintem!!
  • Szabi1991
    #715
  • Nohab
    #714
    713:
    Lesz mit olvasnod:)
    711-712:
    Végre ez már valami! Szeretem az ilyen élethű belsó nézeteket:)
  • Sland
    #713
    Nah srácok, én egy hétig nem leszek, remélem lesznek fejlemények a TDU-val kapcsolatban.
    üdv

    Sland
  • Szabi1991
    #712
    a sőrőcskének , meg majd a villába lesz helye :P
  • Szabi1991
    #711
    biztonsági őv lesz ! :)
  • Szabi1991
    #710
    Játszottál már a GTR2-vel ?
    Abba is be lehet állitani ,mert amikor belső nézettel vagy , nem mindegy mennyit látsz ki a kocsibol , ezért fontos (sztem) ! :)
  • Szabi1991
    #709
    remélem joystic-ra is ..
  • SötétBarom
    #708
    Elasto Mania ;D

    Amugy remélem be lehet majd lőni a leskelődést belső nézetben az egérre..
  • bertino
    #707
    vedd meg CRC-t vagy Screamer 4x4-et ;)
    ha rugózásra vágsz, ezeknél jobban nem valószínű, hogy fogja bármi játék is jobban pótolni :)
  • bertino
    #706
    jooolvan, én örülök ennek is, ha azt vesszük, szal ezen nem mulik
  • LeBronjózska
    #705
    elég ahhoz egy sima közút csak tudj vezetni
  • Nem3sis
    #704
    240es tempohoz minek autópálya?
  • k8bal
    #703
    ablak lehúzás?! 240-es tempónál autópályán? :)))
  • Nohab
    #702
    Ha lehet vezetni lassan ,akkor szerintem úgy lesz megoldva mint a Street Legalba egy gombal ki be lehet kapcsolni...
  • Guer
    #701
    LOL :DDD
    kocsit nem adnak hozzá? :))
  • Nohab
    #700
    Remélem még a légkondit is be lehet kapcsolni a meleg helyzetekre :) ,de egy teljes ablak leengedés is megteszi. Egy hűtőt a jó kis söröcskének ,borocskának. A biztonsági övet bekapcsolni ,ha elkapnak ebbe legalább ne kösenek bele... Pontosan az ilyen játékokat szeretem össze-vissza lehet(ne) állítgatni mindent.