107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • 12346
    #779
    csak el lehet vele lenni^^ mondjuk az ilyen enzok, saleen cumók se játékban, sem az életben nem mozgattak meg bennem semmit soha:)

    egyébként, ha tényleg úgy lesz, hogy más játékos nem tehet kárt bennem, akkor mér nem úgy csinálják, hogy állítható legyen. mint az fps-eknél a frendlifájör.
    [költőikérdez]
  • M@TriX
    #778
    hmm, ezt a previewet láttátok már?

    de ezt a GT500 Road Attack sem semmi, huh a kocsi hangja büntet
  • DJ Skyline
    #777
    ezek után fontos kiadni konzolra!:D
    még Sland linkelte anno
  • 12346
    #776
    aztán ugyan ki nem szarja le, ha késik:/ hirtelen úgyse tudnék olyat mondani, ami ne késett volna az eredetileg kiírt megjelenéshez képest..
  • peti79
    #775
    Amerikában szeptember 5.-én, Európában szeptember 8.-án jön ki. (Persze csak az Xbox-ról beszélnek ilyen konkrétan.) Tehát 3 nap különbséggel adják ki.
  • M@TriX
    #774
    októberről őszre javítás az nem nagy tolás szóval ha nem 2007-re tolják nekem jó lesz...

    annak meg sztem örülhetünk, hogy tanulnak majd a konzolokon előjött hibákból és nekünk egy kiforrottabb verziót adnak.
  • peti79
    #773
    Hát úgy néz ki, hogy kezdhetem magam alatt gyújtani a kanócot... Megnéztem az Atari fórumát. Azt írják, hogy valamikor novemberben jön ki pc-re a játék. Azt írták, azért csúszik a kiadás, mert az Xbobxos verzió föllelt hibáit javítják ki. Az összes emberük ezen dolgozik. Pc-re csak ezután véglegesítik. Persze Xboxra nem késhet a megjelenés...
  • DJ Skyline
    #772
    de ez így nem tiszta! azt írja,hogy ősszel valamikor,pár mondattal lejjebb meg már karácsony! cikk végére írhatott volna húsvétot is!:D különben én a rendes magyarországi megjelenésre gondolok,tehát biztos nem a warezra gondolt a cikk író! bár nem tudom,hogy a TDU-t hogyan adják ki,hogy amerikában xy napon,európában meg 2 héttel később mondjuk! erre is lehet gondolni,hogy az USA-ban ősszel,EU-ban meg később
  • nyamiag #771
    "Ez a kevésbé szakavatottak kedvéért azt jelenti, hogy karácsony előtt nem igazán ülhetünk be a csodaautók volánja mögé."

    1 mondattal odébb :c
  • DJ Skyline
    #770
    ismeretlen őszi időpont! október után már csak a november van,szóval nem lesz az akkora csúszás,ha csúszni fog! még mindíg jobb mintha fél évet,évet tolnának rajta,mint a STALKERnél
  • bertino
    #769
    majd kiderül
    manapság kevés játék van, ami nem késik
  • peti79
    #768
    Szerintetek ez igaz ? Ha igen, akkor én fölrobbanok....
  • Rolesz
    #767
    nekem is már majdnem lejött de nektek is csak 100kb/sec el ment?:)
  • bertino
    #766
    jaja, sztem is kellesz egy konfig neki :D
  • M@TriX
    #765
    nem semmi a videó a belső kidolgozás, huh nagyon durva...
  • peti79
    #764
    Frissült a hivatalos honlap. Már 5 kocka él a térképen...:) Egyenlőre a fényképek helyére egy error üzenetet dob, de a Ford, illetve az AC szalon már él. Van egy csomó fénykép, illetve egy Cobra videó.
  • nyamiag #763
    htx

    (50k-nál nemnagyon akar gyorsabban jönni :c)
  • bertino
    #762
    köszke, én mán tőtöm is
  • M@TriX
    #761
    ha valaki nem szeret regisztrálni, akkor innen is nekikezdhet a letöltésnek...

    Letöltés

    nekem még csak most tép lefele a videó.
  • reaper4
    #760
    ok közben már lejött. csak 50k körül vánszorgott és biztos akartam lenni :)
  • peti79
    #759
    Igen-igen az lesz az. Be van csomagolva. Kicsomagolva 174Mb.
  • Nohab
    #758
    Hát látszik ,hogy egy éve halottam ezt az infót na mindegy...
  • reaper4
    #757
    a new tdu preview az a videó? 150mb
  • peti79
    #756
    Valaki régebben belinkelt egy német rajongói oldalt. Oda fölraktak egy új videót. Nagyméretű, de a benne szereplő Nissan 350Z-t, illetve Audi S4-est megéri megnézni, higgyétek el. Regisztálni kell az oldalra, de nem bonyolult. Ide katt.
  • Nem3sis
    #755
    én meg a deltában láttam a magyar 1-es csatin. 1 tankot vontattak vele :-D
  • Varenga
    #754
    Emlékszem, még a "Stunts"-ban is volt egy Lambi dzsip, én ott ismertem meg...
  • tgabika76
    #753
    Határeset, a 350GT majd' egy évvel előbb érkezett (bemutató: 1964-ben a genfi szalonon, a Miura csak '65-ben Torinóban debütált)
  • Nohab
    #752
    Így lett a Lamborghini Miura. ;)
  • MikX
    #751
    Hátja, bár végülis nem mindenki ismeri, meg nem is sok van belőle, és egy igazi ritkaság, nem pedíg occsó lambo, hanem iganis, nagypénzű elvetemült gyűjtőknek, vagy milliárdosnak kell lenned minimum...
  • SötétBarom
    #750
    RezPekt Mr. Lamborghini ;DDD
  • hykao #749
    Hát a fáma szerint Lamborghini bácsi - aki traktorgyáros volt - egyszer felkereste Enzo Ferrarit, és felhántorgatta neki, hogy mikor csinál már végre egy olyan autót, aminek nem akadozik a váltója. Erre amaz visszavágott neki, hogy egy "traktoros" madárnak ne legyenek különös igényei... Lamborghini erre olyan mérges lett, hogy elviharzott, és fejébe vette, hogy rendben van, akkor majd megcsinálja ő azt az autót, aminek a váltója is tökéletes lesz...
  • M@TriX
    #748
    majdnem :)
  • Szabi1991
    #747
    akkor már veszek egy Traktort :P vagy ez is az ? ;)
  • M@TriX
    #746
    öööö, visszaszívva..., 81.000EUR, egy 88-as modell ;)
  • M@TriX
    #745
    mi van vele? kicsit rút, dehát... :) lamborghini. biztos olcsón meg lehet számítani és elmondhatod van egy lambod :)

  • Nohab
    #744
    Szép beszédű csávó meglepődik akkor lesz ez a mondat. 1ébként ez a jeep volt a Stuntsba is most néztem meg:)Mikor kiléptem érdekes volt elolvasni "Exit to Dos" :D
  • M@TriX
    #743
    tudom, nekem is megvolt az érzet, de mint írtam, manapság már ennek is örülni kell :)
  • Szabi1991
    #742
    Lamborghini LM002 (What the fuck is this?) ... loál
  • DJ Skyline
    #741
    elvileg ezek lesznek
  • Szabi1991
    #740
    terepjáró lesz a játékban ?