107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • reaper4
    #819
    ja és meginterjúvoltam a csajomat és a felsőre szavazott :) megértem hiszen látszik vmi a szép grafból :)

  • reaper4
    #818
    magadat ne számold :) te csináltad :)
  • modellmaker
    #817
    akkor 2-1 ide egyenlőre. :D
  • SötétBarom
    #816
    nem, amit raktál.
  • modellmaker
    #815
    melyik? :D ami most bennt van?
  • SötétBarom
    #814
    Sztem ez jobb..
  • reaper4
    #813
    nekem jobban bejön ez a belső nézetes mostani.
  • modellmaker
    #812
    csináltam egy bannert. ha lesz majd info akkor megcsinálom a FAQ-t is. majd szólok modiknak intézzék el.

    [center]

  • SiteDisagner
    #811
    szépek.. mint mindig:)
    Igazából Ferrari Enzo kialakításra vagyok kivancsi, videó nem volt olyan jó minőségű h eldöntstem :)
  • DJ Skyline
    #810
    "pár" kép...van egy pár új is...igaz igzbogz képek
  • WiZZaRD
    #809
    biztos olcsobb lesz, a konzolos gamek nyitnak ilyen dragan
  • aaatttika
    #808
    En kiprobalom mielott megvennem, es ha jo akkor elkuldetem Canadabol, ott is gondolom sokkal olcsobb lesz mint ithon.
  • MikX
    #807
    naja, de akkor felejtsd el az online cuccot, meg lehetséges, hogy a kiegészítők sem mennek úgy...
    Szal azért meglátjuk, ha megéri, akkor megveszem...
  • modellmaker
    #806
    meglehet venni ezt neten is. ami boltot kell keresni. van még egy kis postaköltség de az meg nem 10e ft.
  • aaatttika
    #805
    Valahogyan biztos belehet majd szerezni olcsobban is pc-re Mert en biztos, hogy nem veszem meg 15-18 ezerer mikor a /csoro/ jenkiknek $40-ert fogjak adni szerintem ezeknek elment az eszuk
  • peti79
    #804
    Hát igen..... Amerikában 40 dollár lesz, Európában 60-70 euró. Találtam egy magyar oldalt, ahol már elő lehet rendelni az Xbox-os verziót, 16.990.- Ft-os áron.:( Remélem, hogy Pc-re olcsóbb lesz valamivel...
  • SiteDisagner
    #803
    Csak most olvastam hazatérésem után hogy közel 20.000 Ft lesz a játék + késő ősszel dobják piacra? Ez elég elkeserítő...
  • MikX
    #802
    jaja, jólbeszélsz ::D :P
  • modellmaker
    #801
    :D de ezek a kis apróságok fokozzák a játékélményt. ami ugye nem utolsó szempont.
  • 12346
    #800
    há jóvan:) én megmásról gondolom ezt:D
  • MikX
    #799
    Hát atomerőmű...
    Ehh...
    Echte lesz egy erős vas, nemsoká, szal nem aggódom ::D
  • MikX
    #798
    hát pől...
    Vagy bármien ferrarival...
    Valahogy a gyengéim ::D
    Mert azért egy picivel több mint autó...
  • 12346
    #797
    áá a cruisolásig egyet is értünk..:D de enzoval?:S
    egyébként ezért az egyik kedvenc jatekom a mafia^^ vmi kultúr addonnal elautókázok, aztán jóidő. ne kelljen má mindig 10000 lovas, utcára alkalmatlan izékkel 60000el menni, aztán megnézni magam a végén egy listán, hogy hányadik is lettem^^
  • Istencsászár
    #796
    az a legfontosabb mimás D:D
  • MikX
    #795
    Jaja, eztérjük meg sgyszer... :D :P
    Pl nekem tök jó lenne, mert pl nem csak pl a versenyzés az autóvezetés egyetlenegy szépsége...
    Csak úgy lassan cruisinolni egy belvároban egy Enzo-val, szép lassan, az autópályán egy kicsit előzéseknél megmutatni, hogy mien a hangja 8e-nél, és hasonlók...
  • 12346
    #794
    méé, test drive 3-ban volt szélvédőre kenődött bogár, eső, hó. aztán ablaktörlő beizzít és jó lett^^ szal nem nagy elvárás ugyanaez tizensok év után:D
    nah de komolyan.. nekem csak annyi kéne, hogy legalább wr szintű irányítgatás legyen. amit a videóban látni, hát az.. nagyon direkt.
  • modellmaker
    #793
    ahh. állat ez a videó. meg maga a jéták is. ahogy a fényviszonyok változnak. über! csak biztos atomerőmű kell hozzá =/
  • DJ Skyline
    #792
    gondolom sokan előszőr leakarják tenni a jogsit a játékban,akkor tankolni is szeretnének,kereket cserélni,wunderbaumot kirakni,kiporszívózni a kárpitot,autómosóba beállni,felpattanjon a kavics a szélvédőre,légy elkenődjön rajta,akkor ablaktörlőzés,spricclizés,olajcsere,stb...ezeknélkül már hurkalé az egész biztos! :|
  • k8bal
    #791
    Az NFS-ekbe a (az egyik) gond, hogy mikor csak úgy lassan akarsz menni akkor azt a környezeted nem hagyja és irányíthatatlan az autó... :S Nekem abból a videóból amit linkeltem az jön le, hogy eléggé jól irányíthatók lesznek az autók lassú tempóban! Na és mikor előz... Iszonyat jó! Vissza kapcsol, felbőg a motor, fészkelődsz a helyeden, hogy megtudod-e lőni vagy felkenődsz valamire! Hatalmas! Nem akarom az egekig emelni a játékot, mert én is inkább versenyzek, setupolok, bíbelődök egy szimulátorral, de ez a játék nagyon jónak ígérkezik! :)
  • reaper4
    #790
    tulajdonképpen ebben a stílusban nem nagy a választási lehetőség.. nfs meg ez (eddig csak nfs). ezek után ha ezt fikázza vki akkor nem értem mit akar. ok h nem szimulátor , de sokkal jobban az mint az nfs... szal.
  • k8bal
    #789
    Shelby Test Drive
    Akkora hangulata van! Elképesztő! :)) Nem egy szimulátor, de már nagyon régóta arra várok, hogy kötetlenül furikázhassak (nem száguldozni 407km/h-val)! Reméljük nem csúszik 2007ig és nem lesz bika gépigénye...
  • reaper4
    #788
    ja tök szar fújj :D mutass ellenfelet :)
  • 12346
    #787
    igen, eddig úgy tűnik:(
  • Istencsászár
    #786
    Remek egy ujabb buldózer szimulátor :))))
  • Istencsászár
    #785
    :)))) első 3 videót néztem csak meg erről. Azóta változott valami, vagy maradt a hihetetlen kategória és erős ujkori NFS beütés?
  • Rolesz
    #784
    Autó listában néztem az Audikat elég sovány volt a választék!Ebbe a Previwew 2 videóban meg láttam kur@ jó Audikat pl RS4,A6,S4 vagy A4 cabrio. Szal ha nem fog menni valami matt akkor én lehet megveszem eredetibe:)
  • reaper4
    #783
    vagy optimalizálják hogy 9600pro-val fullon fusson.. :D ja
  • 12346
    #782
    ;)
  • hykao #781
    Reménykedjünk, hogy azért csúszik, mert a fizikán dolgoznak ezerrel... :PPP
  • 12346
    #780
    nah ezt most néztem meg. ez viszont nagyon elkeserítő megint:D az a mozgás..:c ne legyen már kidgame. mind1, inkább hallgatok, aztán majd meglátjuk mi lesz, mer ez így ocsmány:S