107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • ngcsnet
    #859
    második, az 1. túl nagy :P és mondjuk én pocket pc-ről is szoktam néha fórumozni és akkor már nem jó ha túl nagy :D

    sztem második;)
  • k8bal
    #858
    első! :) Második is nagyon tetszik csak az picit kicsi!
  • reaper4
    #857
    nekem tetszik az első:) tehát az 1 :D
  • Sland
    #856
    Első vagy a második.

    Inkább első
  • M@TriX
    #855
    jó akkor nem rakom be, akkor vállogassatok amelyik kell azt rakjátok be...








  • modellmaker
    #854
    hát sztem sz*rabb mint ami volt.
  • reaper4
    #853
    zsíír
  • M@TriX
    #852
    gondoltam kicsit frissítem a bannert...
  • k8bal
    #851
    Nem kéne ide házigazda? Szívesen elvállalom úgy is mindennap itt vagyok a topikba! (Read Only Mod ON ) :)
  • SiteDisagner
    #850
    omfg...

    Amugy igen, a sztori hasonló lesz a Spiderman 2-höz....
  • MikX
    #849
    Igen, lesz, bár felesleges ordítani :P
    Azért van házba a csávók, mert gondolom az a házad, ahol mindenféle dolgokat el lehet intézni, pl autótmosni, nyakig olajban szerelni... najó viccet félretéve egyébként igen, lesz bár nemhinném, hogy egy nagy regény szintű sztorira kell számítani, de autós játék révén, ez nem nagyon érdekel senkit :D
  • Djemba
    #848
    LESZ VALAMI TÖRTÉNETE A GAMENAK MERT LÁTTAM KÉPEKET AMIN HÁZBA VAN A CSÁVÓK???
  • bertino
    #847
    Azért olyan nagy akár fél percnyi felvétel is, mert tömörítetlen... ha tömörített lenne, szaggatna mint atom, fraps nagyon "gyengéd" tömörítőt használ, régebbi gépeken így se lehet szaggatás nélküli felvételt készíteni.

    A fájlméret függ a video felbontásától is (800*600nál nagyobb felesleges, de ha felvesztek 640*480 az ajánlott), komolyan, csak felesleges hely megy el.

    Továbbá a méret függ a beállított FPStől is, ha valaki PAL szabványhoz szeretné tartani magát, akkor 25 FPS-t választ (ha bírja is a gép) valaki inkább NTSChez igazodik és 30 FPSel vesz fel a játékokból FRAPSal
    Médiamániákusoknak, filmszerkesztő mániákusoknak a FRAPS aranyat ér, így nekem is :)
    Még továbbá... aki most készül konfigváltásra és szeret ingame felvételeket készíteni, azokat movie-ba szerkeszteni, 1 határozott jótanács: kétmagos processszort vegyen.

    Igen lesz belőle movie, hogy milyen még nem tudom, észre fogjátok venni, no para :)
  • SiteDisagner
    #846
    Megnéztem alant linkelt spotmakert... áh.. kész...
  • SiteDisagner
    #845
    Bevált módszer ez a Replay + Fraps! Jó lenne egyszerűbbre cserélni mer 1 perces múvi fél giga.. és sokallom. De az h trailer szerkesztő. Ezt nem igazán vágom. Azt nem irjak h mennyi lehetőség van? Effektek, szöveg, stb stb?


    *Bertino: Milyen múvit? Elejétől, + lényegesebb autók, versenyek? Kivancsi leszek :) (Minden idézőjel nélkül értem)
  • Sland
    #844
    nah ez nem játékon belül lesz hanem neten és már most is van.

    http://www.atari.com/spotmaker/
  • modellmaker
    #843
    képet pls! ^^
  • bertino
    #842
    hát, ez előny lenne

    kérdés, milyen megoldással (saját .avi ; .mpeg felvevő ? esetleg CS megoldás ? :D) mondjuk uj konfignál már Fraps se lesz hátrány... mostaninál még az

    nekem így is ugyis mind1, mert én movie-t csinálok belőle :)
  • Sland
    #841
    Atari's Offizielle hat ein neues Feature: ein Test Drive Unilimited - Trailer Editor.Mit ihm könnt Ihr ganz einfach geniale Trailer für TDU erstellen, die von den anderen Usern gewertet werden können. Außerdem läuft dort ebenfalls ein Contest, von dem wir aber noch nichts genaueres wissen. Viel Spaß beim Kreieren. Unten findet Ihr den Link zum Editor.

    Ha jól értem, akkor arról van szó, hogy lesz egy beépített editor amivel trailereket tudunk majd szerkeszteni a játékból...
    Ha ez tényleg így lesz akkor hallelujja, nem kell FRAPS
  • SiteDisagner
    #840
    Én csak ajánlani tudok egy olyat mikor Saleen és Gallardo versenyeznek és ugratás rész elég fasza lenne bannernek :) PLusz mikor alagutba megy

    Ha tudnék, olyat csinálnék :))
  • modellmaker
    #839
    aham.
  • hykao #838
    Mert a bannermező szélessége 760 körüli...magasságra lehet kevesebb is...
  • modellmaker
    #837
    flashben nem vagyok otthon szal normálisat nem tok csinálni. a FAQ és a Hivatalos oldal külön slice-okon vannak. hhogy könnyebb legyen rátenni a linket.

    hykao: miért pont 760x150 képpont legyen?
  • Sland
    #836
    Nah hát lettek it új, jó dolgok ez alatt az egy hét alatt :P
  • SiteDisagner
    #835
    Plusz egyszerübb link közlés ... bár hiába írják ki mindenhol 72-es vörös betükkel, hogy FAQ itt nézz szét először, úgyis meggondolás nélkül itt fognak értetlenkedni az újregek
  • hykao #834
    Na ha már új bannerben gondolkoztok, akkor olyan 760x150 képpont legyen...de azt mondom a sima képfájl bannereknek leáldozott, mert kb. ugyananyi kb-ban meg lehet oldani egy flash bannert...
  • reaper4
    #833
    sajna még nem :) addig lapulás 1000 el nehogy rájöjjenek :DDD
  • modellmaker
    #832
    hülye vagy? két diktátort? :D
  • reaper4
    #831
    nemááá te 1 diktátorjelölt vagy :) fenyegesd meg. a sör a miénk :)
    befejezem mert kidobnak a topicból a sok off miatt :DD
  • modellmaker
    #830
    :D nem igazán tok programozni de haveromból sztem előbb lesz hacker, mint hogy rendes melót találjon szal majd őt meginvitálom egy sörre és elmesélem neki, milyen furmányos módszerekkel törünk világuralomra. :D majd ő segít :D
  • reaper4
    #829
    támogatom :D mikor kezdjük? :DDD
  • modellmaker
    #828
    lehet csinálni kéne vmi kis vírust a játékhoz, (hogy témánál is maradjunk) hogy aki elindítja az megfertőződjön, és minket tekintsen uralkodójának. :D ha ők már melletteünk, ill alattunk ;) vannak, akkor meg lehet mondani nekik hogy szervezzenek be még több embert. a lázadókat vagy azokat akiknek nem teszik, egyszerűen fellőjjük a Napba. :D
  • reaper4
    #827
    ... és lélekben leigázod a világot :) hát igen ismerős :DDD
  • SötétBarom
    #826
    Az ilyen útjaim mindig sörben végződnek .. ;D
  • reaper4
    #825
    látom sajna nem sikerült :) én melletted vok ne feledd :DDDD
  • modellmaker
    #824
    :DDDDDDDDD ez már nekem is eszembe jutott. Egyik éjszaka el is indultam meghódítani a világot.
  • reaper4
    #823
    az ok :) tudom h én egyedül sz@rt se érek :D
    báááár ha diktátor lennék... :DDD
  • modellmaker
    #822
    :DDDDD úgyse mi döntjük el most így szombat este. majd a pórnép mit kíván, az lesz. :D
  • reaper4
    #821
    szeme neki is van :) (nem fikázok)
  • SötétBarom
    #820
    Ez soviniszta gém, nőnemű pozitív vélemény azt jelenti 3-1 ide. :P



    lol csak viccelek..