107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • grebber
    #940
    12 új kép
  • SiteDisagner
    #939
    Büntetőpontok

    Dátum: 2006.08.03. 22:26 Adta: Hmuda
    Na sicc a hülye reklámoddal együtt.
  • bertino
    #938
    bazmeg...
  • grebber
    #936
    Dehogyis lapos a gumi ennyire
  • Szabi1991
    #935
    lol
  • SiteDisagner
    #934






  • SiteDisagner
    #933
    Hát ilyennel nem akarom tolni.

    [kerék fele a földben.]
  • Szabi1991
    #932
    sok sok új autó
  • Szabi1991
    #931
    Test Drive Unlimited: Noble Revealed
  • SiteDisagner
    #930
    Végigolvastam, de nem sok új információra leltem. Esetleg ti?
  • 12346
    #929
    de szeretnék én is nyerni ilyet:)) rögtön nem paráznék melóhely miatt. csak nekem erre esélyem nincs^^ semmi ilyet nem játszom.
  • Szabi1991
    #928
    Test Drive Unlimited Online
  • SiteDisagner
    #927
    Csak barát-barátnő:PP
  • GrimReaper78
    #926
    Aha. Azóta is abból éltek, mi? :D
  • SiteDisagner
    #925
    Én igen. Egyik barátnőm 9 milkás Jaugárt nyert amit aztan eladott 8ér
  • GrimReaper78
    #924
    Már bocs, de te eddig hány olyan emberről hallottál - uram bocsá' netán ismersz-é olyat, aki - ilyen gagyi nyereménysorsoláson über sportkocsit/értékes utazást nyert? Csak mert én nem sok ilyenről tudok, konkrétan: egyről sem...
  • SiteDisagner
    #923
    Engem jobban zavar a "Szááb"-ok irreális fürgesége...
  • k8bal
    #922
    héhéhé!! Hol van a törés?!
  • SiteDisagner
    #921
    Engem az dob meg agyilag hogy veszel 552,000$-ért egy Mercedes-McLarent a játékba, és ugyanolyan gyorsak a Saab rendörkocsik.... nos akkor én rögtön kérnék a játék elején egy Saabot:PPPP
  • bertino
    #920
    aztazeget, ennyire áttörhetőek a zsernyák torlaszok ? meg se moccant a zsernyákverda :D
  • SiteDisagner
    #919
    a karakternek milyen ormótlan feje volt már.
  • bertino
    #918
    6.29 mb omfg
  • DJ Skyline
    #917
    milyen csimpánz fejű a sofőr!:DDd
  • Sland
    #916
    Új videó: Free ride and cops
  • SiteDisagner
    #915
    Nem nagyon vágod ezeket a dolgokat már bocs. Ebben semmi érdekes nincs. Mikor lehet nyerni kocsit vagy nyaralást az 'XY' Tour-tól azt sem az RTL klub, vagy Sport szelet álja....omfg..
  • MikX
    #914
    Sőt biztos, nem kis reklám ez neki, ennyit meg megér nekik, tuti...
    Gondolj bele, hágy játék tele van már reklámokkal? Ez egy még nem telített piac, és aki elfoglalja, az lesz a kiskirály...
  • GrimReaper78
    #913
    Jól olvastad, nem neked szólt a negatív felhangú kritika. A "sweepstakes"-ben, azaz a nyereményjátékban *valódi* Gallardóval vakítják a népet...

    Hogy a Lambo finanszírozná a bulit? Hát, érdekes elgondolás. Talán...
  • SiteDisagner
    #912
    Nem az Atari adja hanem a Lamborghini... gondolom az Atari ezzel az elörendeléses Lamborghinis dumával erősen reklámozza az autócéget.
  • DJ Skyline
    #911
    lehet nem jól értelmeztem,mert csak átfutottam a szöveget...most olvasgatom figyelmesen,és
    receive an exclusive in-game Lamborghini Gallardo Coupe download
    azaz egy ekszkluzív gallardót a játékba...nincsen ötödik helyezett,hanem az első helyezett nyer egy hawaii utat,és így tovább!

    sry
  • GrimReaper78
    #910
    Aha... az Atari a csőd szélén, és akkor Gallardo-t osztogatnak... Lófaxt!
  • Sland
    #909
    nekem is ez jött le :)
  • DJ Skyline
    #908
    előrendelsz,akkor résztveszel egy sorsoláson,ahol nyerhetsz
    elsp helyezett: 2006-os gallardot
    második: első osztályú hawaii utat 2 személyre
    harmadik: Ben Sherman vásárlási utalványt $5000 értékben
    negyedik: vezetéknélküli fejhallgatót dolby technológiával
    ötödik: ATI kártyát

    ez jött le nekem,ha tévedtem volna,akkor javítsatok pliz
  • SiteDisagner
    #907
    Vagyis?
  • Sland
    #906
    "TDU Provides Exculsive Car & “Lifestyle Without Limits Sweepstakes” For Pre-Orders"



    In anticipation of the launch of Test Drive Unlimited, Atari announces an exclusive car and the “Test Drive Unlimited – Lifestyle Without Limits Sweepstakes” for pre-ordered games on the Xbox 360™ video game and entertainment system. By pre-ordering Test Drive Unlimited for the Xbox 360, gamers will automatically receive an exclusive in-game Lamborghini Gallardo Coupe download and will be entered into the “Lifestyle Without Limits Sweepstakes”. The “Test Drive Unlimited – Lifestyle Without Limits Sweepstakes” offers consumers the chance to win the ultimate lifestyle experience – a Lamborghini, a trip to Hawaii, a $5,000 Ben Sherman shopping spree or several other key prizes.

    Grand Prize : 2006 Lamborghini Gallardo two door Coupe
    First Prize : First Class, round-trip airfare for two to Hawaii
    Second Prize: $5,000 Ben Sherman shopping spree
    Third Prize : Wireless headphones with Dolby Headphone Technology
    Fourth Prize: ATI Memory Card

    Pre-order Test Drive Unlimited for the Xbox 360 at www.TestDriveUnlimited.com, www.atari.com/us/games/test_drive_unlimited/xbox_360, www.gamestop.com and www.gamecrazy.com. Upon completion of order, consumers will receive an exclusive Test Drive Unlimited key code. Go to www.testdriveunlimited.com/presell to enter your email address and key code. You will receive a response email at the launch of Test Drive Unlimited with your Microsoft Key to unlock the free Lamborghini Gallardo from Xbox Live Marketplace. The download will be available with the launch of Test Drive Unlimited on Xbox 360. The “Test Drive Unlimited – Lifestyle Without Limits Sweepstakes” officially ends at 11:59 pm EST on September 4, 2006. Winners will be announced December 31, 2006. For full details and official rules please log on to www.TestDriveUnlimited.com.
  • SötétBarom
    #905
    low-res volt a kép :P
  • bertino
    #904
    ha beszélni támad kedvem, majd leírom azt, amit én szeretnék, nincs szükségem tanácsra, köszi ;)

    egyébként nem tudom, de én is láttam már...
  • SiteDisagner
    #903
    Shelby GR-1 Concept

    ...majdnem:P
  • SötétBarom
    #902
    Az az icipici logo a seggén gyanúsan chevrolette..
  • SiteDisagner
    #901
    Painttal összenyomtam, hogy ne huzza szét a topikot de ha ennyire irni támad kedved akkor inkabb azt mond micsoda...
  • bertino
    #900
    csunyán összenyomott kép