107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • DJ Skyline
    #1340
    én is,még az NFS 5-ben! :)
  • saba30
    #1339
    jóvan na

    itt a link
    http://www.youtube.com/watch?v=n6MDl22DOn8

    pl.: 55 mp
    van lámpa is
  • TothLaci
    #1338
    Én is láttam villogó indexlámpát.
  • ngcsnet
    #1337
    linkt
  • saba30
    #1336
    én látam idexet
  • DJ Bee18
    #1335
    basszus, az még messze van nagyon. NFS Carbon?? meg se nézem, eddig is gondolkodtam rajta, de mostmár biztos így teszek
  • DJ Bee18
    #1334
    végignéztem csomó youtube-os videót, vááá, az eszem megáll, a kidolgozás, sebváltó, ablak, még a beéppített navigációs rendszer is mutatja az igazi térképet... Behugyozok tőle, a vezetés arcade nagyon is, de nem izgat, ilyen kidolgozott game-et még nem láttam. Viszont lámpát, indexet nem láttam, az is lesz??
  • SötétBarom
    #1333
    Az mondjuk igaz, hogy a belsőnézet és a motorhangok jelentősen kárpótolnak a különféle szimulációs hiányosságokért.
  • FerencFarkase
    #1332
    Mert nincs olyan reklámja mint nfseknek.Egyébként 2006 november 30 a megjelenés.Akkor jön meg amazonról.Csak most legyen igazam.
  • DJ Bee18
    #1331
    ez meg milyen gyöngyszem? eddig hogy nem hallottam a gémről?? nem is értem :)
  • FerencFarkase
    #1330
    És mozog is a sebváltóha ez igy összejön nfs carbonnak még a dobozát sem nézem meg.Mondjuk lehet igy se.
  • FerencFarkase
    #1329
    Hát eddig november volt kiírva. Hacsak a microsoft nem tejeli őket anyon ,hogy késsen a pc verzió ,akkor kint is lesz. De jó lenne már leengedni az autóban az ablakot nem? most láttam videót ,hogy jobban hallani a motor hangot meg minden mást. na meg a sebváltó kart is kapcsolja a muki, kézzel!!
  • M@TriX
    #1328
    szeptemberre xbox360-ast ígérték és be is tartották.

    érdemes majd vagy most olvasgatni a review-okat...
  • bertino
    #1327
    jah, már azt hittem a fizikára célzol te is :D
    oksa, így egyetértünk
  • FerencFarkase
    #1326
    Attól függ mit értünk reális alatt. Ha minden autó zúzásnál meghalnál, akkor lenne kedved játszani? Én a hangot értettem reálisnak ,és ,hogy van belsőnézet.Mert az ea -s köcsögök még ezzel sem tisztelték meg a gémereket. Lesz benne még más jó ötlet is. És ha minden jól megy november közepe fele már lehet is játszani vele. amazon.de már elő lehet rendelni a pc verziót. Amúgy egy pc gém soha nem lesz reális ,csak jól utánozza az életet
  • bertino
    #1325
    "reális..."
    :DDDDDD
  • PLATINO
    #1324
    hát pedig szeptember votl a megjelenés de hát mindent eltolnak!!!!
  • FerencFarkase
    #1323
    Van egy selby 5oo as videó is a youtube on és annál reálisabb nekem nem kell.
  • M@TriX
    #1322
    az NFS-t nehéz lenne alulmúlni ;)

    a videók alapján jobb lesz mint az utóbbi NFS-ek, de természetesen majd meglátjuk, ha megjelenik valami demó legalább.
  • SötétBarom
    #1321
    Mégis honnan veszed, hogy ez reális lesz?
  • FerencFarkase
    #1320
    nem tudom ,hogy tudjátok e, de youtube on egy csomó videó van a játékról. Elég beírni tdu a keresőbe és jönnek. Amúgy igen király lesz a játék ,szvsz verni fogja az összes eddigi nfs sorozatot. Inkább notuning de legyen reális.
  • reaper4
    #1319
    a lap alján van ez ,h : View legal for respective auto manufacturers here. ahol a here 1 link és ott ottvan...
  • peti79
    #1318
    Xbox-ra ma jött ki. Pc-re talán október 24, de láttam már november 17.-i kiadási dátumot is.
  • PLATINO
    #1317
    szeptember hanyadikán adják ki?
  • Sland
    #1316
    nah jah :( de remélem legalább ps2re kijön addig... :P
  • TothLaci
    #1315
    De jó egyeseknek... Mi meg október végén kapjuk a cuccost, igaz? :'(
  • DJ Skyline
    #1314
    tény, jól összeszedett,csak itt-ott hiányos! :)
  • peti79
    #1313
    Tényleg. Még én sem néztem végig. De alapnak szerintem jó.
  • DJ Skyline
    #1312
    nem pontos,nincs rajta a skyline,pedig több kép,videó is van róla!
  • peti79
    #1311
    Találtam egy jó kis oldalt. Szerepel rajta az összes autó illetve motor, ami a játékban szerepel. Képekkel, adatokkal fűszerezve. Akit érdekel erre fáradjon...
  • modellmaker
    #1310
    xboxot akarok! :D
  • Rolesz
    #1309
    huhu tele leszünk videóval meg képpel!ye!csak:Pc demo (még)nincs se teljes:(
  • Sland
    #1308
    jaja DVD9
  • PLATINO
    #1307
    a tomb raider is 7.5 gb volt és 1 dvd volt!!!!!!
  • Szabi1991
    #1306
    ha majdnem 7 giga akkor min van ? 2 DVD? vagy duplarétegű DVD ? :)
  • Szabi1991
    #1305
    cik a xbox360-as megjelenésről :)
  • Sland
    #1304
    nforce lassú

    ps2gamek része nem is frissül szinte, xbox sem. szal nforce szar
  • Sland
    #1303
    Az a lényeg hogy megjelent. ÉS nam fake :)

    KÉP HOGY NEM FAKE!!!
  • Tufa
    #1302
    nforceon semmi hír, addig fake..
  • Szabi1991
    #1301
    Zu Begin der Entwicklungsphase von Test Drive Unlimited stand noch nicht fest, ob es überhaupt für den PC kommen sollte. Deswegen gibt es keinen Grund Atari wegen des großen Releasetermin - Unterschieds zwischen der Xbox 360 - und der PC Version zu verurteilen. Ganz im Gegenteil! Die PC-User können froh darüber sein, dass sich Atari die Mühe macht und auch eine PC Version zurecht schneidet.

    ha valaki érti plz írja le a lényeget :)