107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • gabesz012
    #1782
    Menjenek a fenébe, de tényleg... Mert ha 2 hetet csúszna, az még belefér. De 4 hónap, holott X360-ra már megjelent. Ez után a húzás után erősen elgondolkodom, hogy megveszem -e (még ha nagyon tetszik is). Nem tudom miért "félnek" az Nfs-től, az egy akkora rakás sz@r lesz, már most megmondom... Mondjuk lehet, hogy a hülyegyerekeknek még mindig nem unalmas az éjszaka megyek egy autóra nem hasonlító, csili-vili poligon takonnyal, egy full unrealisztikus város szerűségben. Sry a "kifordulásért", de mindig ideges leszek, amikor az új Nfs-ek szóba kerülnek (és ráadásul emiatt (is) késik a régiekre emlékeztető új reménység). :)
  • DJ BP
    #1781
    de most az amcsi is csúszik?
  • Sland
    #1780
    Félnek a fejlesztők?
  • Apus
    #1779
    ehh a fenébe. nembaj reméljük megéri rá várni :)
  • Istencsászár
    #1778
    A Test Drive Unlimited PC-s megjelenése átcsúszott 2007 februárjára by SeVeN M, a hazai forgalmazótól. :((
  • 12346
    #1777
    ige', jellemző:DD nekem is kedvencek közt van a carbon topic szörnyülködés céljából, de mostanában inkább mellőzöm. azér egy idő után inkább fáj^^
  • GrimReaper78
    #1776
  • Apus
    #1775
    Persze a legnagyobb vicc, hogy megjelenés után 1 héttel ők fikáznak a leghangosabban, hogy mekkora tré szar, mert nemlehet benne elverni a Timu Umba Ramirezt egy lámbódzsinivel pedigcsak golfja van
  • GrimReaper78
    #1774
    Jaja, kb. én is dettó :D

    Azért néha benézek az itteni carbon topikba, hogy hangulatomtól függően szörnyülködjek/röhögjek (inkább az utóbbi) a sok hülye 12 éves fanboi-on :DD
  • autoszimulator
    #1773
    most wantedból kiindulva én most untam meg a carbont :D
  • DJ BP
    #1772
  • bertino
    #1771
    Carbon-t már novemberre meg fogják unni
  • DJ BP
    #1770
    de akkor az amcsi is tolódott??
    Amúgy ez nem biztos, hogy ballépés, Februárig sztem sokan megunják a Carbont :))
  • minimize
    #1769
    http://www.hardwired.hu/
    "Küldött nékünk az Atari hamuban sült pogácsát. Illatos tésztájába rejtve, kisgalacsin papíron üzenet: "Test Drive Unlimited megjelenést februárra toltuk!"
    - Semmi probléma. - nyammogtunk teli szájjal, körülöttünk szétszóródva morzsák mindenfele - Csak hát tudjátok, így nem lesztek Need for Speed Carbon konkurencia!
    A változás érinti a konzolos és PC verziókat."

    Frankó, nem??!!
  • Sland
    #1768
    Új cikk

    Lényege: Demórol semmit sem lehet tudni...
  • marcinger
    #1767
    legyél a házigazda!
  • Sland
    #1766
    Valószínűleg nem lesz. De biztos vagyok abban, hogy lesz valami modder aki csinálni fog éjszaka modot :)
  • Szabi1991
    #1765
    jó kérdés...pasz..
  • marcinger
    #1764
    Lesz a játékban éjszaka mert eddig sehol sem láttam?
  • Vazov
    #1763
    lehetsz te a házi gazda
  • SZilaJMaGGoT
    #1762
    Jah egy-két éve élt egyik kedves barátoméknál egy kanadai rokonuk és hozta magával a pc-jét is, és tökre meglepett, hogy mikor nekem már jóideje volt dvd íróm is neki mégcsak olvasója sem volt... :\ Érdekes felfogás...
  • hykao #1761
    Észak-Amerikában általában még mindig CD-n jönnek ki a játékok, mivel bármilyen furcsa is, a legtöbb potenciális vásárlónak még mindig csak CD meghajtója van...
  • Tibor
    #1760
    mindegy csak lehessen játszani hamar a fullal
  • k8bal
    #1759
    CD? Milyen néger találta ezt ki?
  • Rolesz
    #1758
    jaja:D 1et lehet hogy nem de 5milliót:D:D
  • Sland
    #1757
    Ilyen nehéz CD-ből DVD-t csinálni? :o
  • gduck
    #1756
    Ugye először csak Xbox360ra volt és most csinálját PC/PSP/PS2re is

    Az a baj, hogy nem egyértelmű a napokban bejelentett csúszás... Eddig a gamespot-on soha nem olvastam téves megjelenési dátumot... Reményeim szerint a csúszás csak az európai megjelenést érinti (logikát persze nem látok benne)
  • marcinger
    #1755
    Pcre hamarabb mint PS2re és PSPre?
  • Szabi1991
    #1754
    lehetsz te a házigazda ^^
  • gduck
    #1753
    Érdekes ez a megjelenési mizéria:

    A http://www.gamespot.com szerint:
    PC-CD 2006.10.24. (Észak-Ameria ONLY)
    PC-DVD 2007.02.13.
    PS2 2007.02.13.
    PSP 2007.02.13.

    Lehet mégsincs minden veszve???


  • matyi08
    #1752
    legyél a házigazda!
  • vezérszuszu
    #1751
    lehetsz te a házigazda!
  • DJ BP
    #1750
    az még hagyján, Voodoo1-esen működik-e :DDDD
  • hitch
    #1749
    Legyél házigazda
  • Apus
    #1748
    Naja. Meg ménem indul MX440-en? Meg holvan csít?
  • Zsoltika 007
    #1747
    Nekem mind1 ki lesz de valaki legyen! Mert ha ez megjelenik minden második hozzászólás így kezdődik majd: Szerintetek jó játék? Linket adjatok pls!
  • DJ BP
    #1746
    jó van legyél, de ha néhány Carbonos takony elkezdi a fesztivált, szó nélkül töröld :))
  • PENGEinno3d
    #1745
    lehetsz te a házigazda
  • autoszimulator
    #1744
    legyél
  • gduck
    #1743
    Legyél GAZDAg