107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Szabi1991
    #1822
    ez nem nfs... szerencsére xD
  • Apus
    #1821
    Uhhh gyári tunung az finom lesz :) Remélem nem kell majd mindenféle buzera lila neonokkal meg spinnerekkel teleaggatni a vasat.
  • Djemba
    #1820
    nfs carbon semmi az csak egy alap szar semmi belsőnézet meg ilyen játékmenet ami ebbe leszremélem lesz benne éjszaka is házat is kell benne venni ahol a lassú gépek lesznek?
  • DJ BP
    #1819
    csak az idegesít, Xboxosok addigra megunják, mire nekünk kijön...
  • DJ BP
    #1818
    lehet tuningolni, komplett gyári tuning lesz, pl. Ford Mustangből lehet Saleen Musangot építeni
  • Szabi1991
    #1817
    Mustang-> Saleen
  • Djemba
    #1816
    hát ezek a videók hatalmasok ez lesz a valaha készült legjobb autós és motoros game lehet majd tuningolni a kocsikat?
  • Apus
    #1815
    Úristen elnézem a videókat, ez a gém nagyon ott lesz a toppon :) Csodálom egyébként, hogy eddig nem eröltették az autó és motor egyazon gémbe való keverését. Én anno a NFS 2 idején gondoltam rá, hogy milyen jó is lenne.
    A videoban az a Shelby eszméletlen, ahogy köszörül az indító eccercsak elkapja. Uhhh micsoda hang, micsoda csodás hang :)
  • Sland
    #1814
    Jók :P
  • Szabi1991
    #1813
    McLaren SLR
  • Szabi1991
    #1812
    fruvctania garázsa
  • Szabi1991
    #1811
    kawazaki ninja & shelby gt-500
  • Szabi1991
    #1810
    Nagy esés xD
  • SötétBarom
    #1809
    Ritka szar =|
  • Nohab
    #1808
    Hát ja nagy kár érte...Már xsak abban reménykedem ,hogy a carbon kivirja februárig...
  • M@TriX
    #1807
    fakk, kár érte...
  • Sland
    #1806
    Igen, lesz az is szerencsére...
  • JGTC
    #1805
    Csao, most láttam h van ez a progi lesz PS2 verzió is? Ty.
  • gduck
    #1804
    Na most már a gamespot is átírta februárra a dátumot
    Hát 4 hónap nagyon hosszúnak tűnik...
  • Sland
    #1803
    Nah itt is kezdődik. Házigazda jogos e-mailre persze nem jött válasz...
  • marcinger
    #1802
    Kéne egy olyan távirányító mint a távkapcsban tekernék az időn és mennék test driveozni.
  • Szabi1991
    #1801
  • autoszimulator
    #1800
    mostmá tied ^^
  • DJ BP
    #1799
    kié volt az uccsó hsz ezügyben? :DDD
  • Bucser
    #1798
    Én abbahagytam...
  • DJ BP
    #1797
    nem PC és PC közt, hanem Amerika vs. Európa, nem egyedi eset. De mint már tudjuk, nem így lesz, tolták az egészet
  • DJ BP
    #1796
    először volt közte másfél hónap...
    Nem tudom mi ezen érdekes, pl. World Racing 2 is csak mostanában jelent meg USA-ban, pedig már mióta kinn van, vagy pl. a GT legends, stb. stb.
  • Szabi1991
    #1795
    nyugi gyerekek ez nem a gumiszoba , se a carbon topik :)
  • reaper4
    #1794
    ilyen nincs. a konzol és a pc közt lehet, de pc és pc közt érdekes lenne.
  • matyi08
    #1793
    sztem nem. mert eddíg úgy volt, hogy amcsiban most jön, máshol majd jövőre. de sztem most azt jelentették be, hogy amcsiban se adják ki most. vagy eddíg csak egy bejelentés volt? mert sztem 2...
  • reaper4
    #1792
    neeeem amcsiban kiadják novemberben, az eu-ban pedig 3 hónap múlva. lol
    ezt te sem gondolod komolyan...
  • Bucser
    #1791
    A személyeskedést nem is tudom ki kezdte:

    #1786 "Te meg pszichológushoz jársz dühkitöréseid kezelésére? Állandóan személyeskdést látok tőled. Te nem vagy egy szociális lény, vagy csak szimplán egy arrogáns f*szkalap vagy... (én erre hajlok) "

    Amit én írtam egy kis zrikának elmegy amit te kérdeztél már személyeskedés eléggé dúrván...

    Aztán meg csak nagyon kicsit kellett volna VISSZÁBB olvasnod: #1769

    "http://www.hardwired.hu/
    "Küldött nékünk az Atari hamuban sült pogácsát. Illatos tésztájába rejtve, kisgalacsin papíron üzenet: "Test Drive Unlimited megjelenést februárra toltuk!"
    - Semmi probléma. - nyammogtunk teli szájjal, körülöttünk szétszóródva morzsák mindenfele - Csak hát tudjátok, így nem lesztek Need for Speed Carbon konkurencia!
    A változás érinti a konzolos és PC verziókat.""
  • autoszimulator
    #1790
    gyerekek písz, mindenkiben nagy a feszültség mert nemjön ez a csodálatos játék
  • Bucser
    #1789
    A fikamatyit nem rád értettem, hanem általánosságban.
  • DJ BP
    #1788
    ,,Mellesleg most néztem az INfodban hogy GTK-ra jársz.. ott azért ennyi minimális intelligenciát elvárnak nem? hogy tudd mit jelent valaminek a piacra dobását elhalasztani..."

    Milyen alapon személyeskedsz?

    Ezért kérdeztem farok:

    ,,A Test Drive Unlimited PC-s megjelenése átcsúszott 2007 februárjára by SeVeN M, [b][nagy]a hazai forgalmazótól. :(("
  • Bucser
    #1787
    Nem csak tudod kurvára unalmas, hogy meg van mondva valami többször is több hírforrásból igazolva (teszem azt, hogy februárra halasztva van a kiadás) ÉS még újra és újra meg van kérdezve, hogy az USA-ban is?? Nem basszus.. az USA nem ebben a világban van.. Az egy párhuzamos univerzum... Az agresszivitás meg a sok fikamatyi miatt van aki felhúz az ismétlődő kérdésekkel mikor vant lent kereső!! van Google és csak pár HSZ-t is vissza lehetne olvasni.. de nem.. beböfögni a kérdést nyílván sokkal egyszerűbb.. hogy az agyadat használni se kelljen...

    Mellesleg most néztem az INfodban hogy GTK-ra jársz.. ott azért ennyi minimális intelligenciát elvárnak nem? hogy tudd mit jelent valaminek a piacra dobását elhalasztani... Pláne ha szegmentált piacok esetén a worldwide kiadó határoz úgy hogy a piac nem érett a termékre vagy megváltoztak a piaci körülmények...
  • DJ BP
    #1786
    Nem tudom megbuktál magyarból vagy csak szövegértelmezési gondjaid vannak...

    Te meg pszichológushoz jársz dühkitöréseid kezelésére? Állandóan személyeskdést látok tőled. Te nem vagy egy szociális lény, vagy csak szimplán egy arrogáns f*szkalap vagy... (én erre hajlok)
  • Bucser
    #1785
    Nem tudom megbuktál magyarból vagy csak szövegértelmezési gondjaid vannak... A kiadó bejelentette, hogy elhalasztja a kiadást februárra. akkor az worldwide...
  • Apus
    #1784
    Engem nem igazán zavar ha késik, csak ne legyen olyan elkulázottan optimalizálatlan mint a mostanában megjelenő játékok 95%-a.
  • Djemba
    #1783
    addig kidobhatnának egy demot