107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • buldozer99
    #1862
    Én pénteken volt szerencsém xbox 360-on ezzel tolni!
    És kurva jó volt!:)))))))))))))
  • pirosBoci
    #1861
  • Szabi1991
    #1860
    PG xD
  • hykao #1859
    De akkor a háromszögben miért van PC? Vagy rosszul látom?
    Amúgy a szöveg végén: "Coming soon"...
  • Sland
    #1858
    X-BOX360
  • sftomee
    #1857
    Még ki se jött de már car pack :) lollerek ezek :)
  • bertino
    #1856
    első car pack
  • Sland
    #1855
  • zolo
    #1854
    Jaja, az az egy gáz az egész játékban.
    Én Street Legal Racing meg a Cross Racing Championshi után ez eléggé béna....De ez van, ezt kell szeretni :(
  • grebber
    #1853
    Éppen ez az lehet hogy az a kamu szöveg hogy nem akarnak a Carbonnal csatázni.Lehet még pc-re sokmindenen kell javítani!
  • bertino
    #1852
    ami nagyon nem tetszik
    az összes járműnek a kormánymozgása... nem tudom, hogy nem lehetett normálisabban megcsinálni...
  • bertino
    #1851
    hagyjad, ezeknek lehet magyarázni :D
  • Tibor
    #1850
    meg eleve semmi esélye a carbonnaka tduval szemben
  • autoszimulator
    #1849
    ez hülyeség, a két játékot teljesen más réteg játsza... aki nfs fan, az 2 hónap mulva is az nfs-t nyuzza, aki meg csak kiprobálja vagy funbol végigviszi, annak marad ideje tdu-ra is...
  • MB1113
    #1848

    A Test Drive Unlimited biztosan nem mérkőzik meg a Carbon-nal.






    Nehéz nem észrevenni a logikai kapcsolatot aközött, hogy az Atari februárra tolta az eredetileg november végére ígért sorozat legújabb tagját és aközött, hogy az Electronic Arts bombája, az új Need for Speed is az év tizenegyedik hónapjában érkezik. Természetesen ez csak feltételezés, és biztosan meg fogják indokolni a szokásos szöveggel a késést (pl. "a játék optimalizálása folyik, hogy a felhasználok a legtöbbet kapják a pénzükért"), de a szitán azért nem olyan nehéz átlátni. Nálunk biztosan nem, de talán külföldön sem mindenhol fér meg két dudás egy csárdában. A karácsony minden jel szerint az NFS, míg a február - amikor már újratöltődtek a pénztárcák - a TDU jegyében fog eltelni.




    Nagy szívfájdalom, hogy az Atari nem vállalta fel a nyíltsisakos küzdelmet, mert egyáltalán nem biztos, hogy vesztesen kerültek volna ki belőle.

    találtam az sg fő oldalán legalul a játékok fülnél katincs rá és belül jöbbfelső sarokban van

  • SiteDisagner
    #1847
    Tééényleg?!
  • Szabi1991
    #1846
    #1778
  • MB1113
    #1845
    hello állati jok a videok pláne az r32 golf videoja
    brutális egyenesen
    apropo hátréb esik a test drive megjelenése carbon miat félnek tőle
    hogy joban fog fogyni mint a test drive későbbadják ki
  • Szabi1991
    #1844
    1 negativum van , az hogy még nem jőtt ki Pc-re :(
  • Sland
    #1843
    Ami nagyon tetszett

    - Hangolható rádió ( melyik rádió és milyen hangerővel )
    - Bukólámpa
    - Indítás + nagyon jó hang
  • Sland
    #1842
    225mph = 360kmh

    Bár mondjuk még mindig elfogadható, mert Ghost rider is 340-nel ment forgalomban
  • Djemba
    #1841
    ez a game vissza adja a valóságot a garázsba tuti lesz egy gyorsasági moci meg egy jó pár gép ás szagatok majd a kocsik mellet mi a szél de jó lesz istenem a február
  • Tigristank
    #1840
    Nem semmi, bár a végén elesik. :D
  • SiteDisagner
    #1839
    attakuva... ezek a bukolampak, meg a belsöje (Esprit)..na most lementem pár Xanaxért...
  • sTk01
    #1838
    az a motor mit megy ur isten:d
  • Szabi1991
    #1837
    Test Drive Unlimited VW Golf R32
  • Szabi1991
    #1836
    Test Drive Unlimited: MV Augusta (Stage 3)
  • Szabi1991
    #1835
    Test Drive Unlimited: Maserati MC12
  • Szabi1991
    #1834
    Test Drive Unlimited: Lotus Esprit
  • sTk01
    #1833
    csak ügyes vok
  • sTk01
    #1832
    Minimum:
    - Pentium 4 2GHz oder vergleichbar
    - 512MB/Ram
    - Direct3D 128MB Compatible Grafikkarte
    - Windows XP
  • sTk01
    #1831
    vissza nézegettem de csak a megjelenésröl találtam dolgokat meg rengeteg képet meg videót
  • bertino
    #1830
    létezik kereső is

    nem vagyok gonosz, no para :)
  • sTk01
    #1829
    ne legyél már ilyen gonosz 23 oldal baromi sok de az "első" oldalon láttam képeket elég durva lessz
  • bertino
    #1828
    már hogyne tudnánk

    olvass vissza
  • sTk01
    #1827
    Na ebbe a témába most kapcsolodtam be de azt már láttam hogy rengereg autó lessz benne meg a mocik.A gépigényröl és a demorol tudtok e valamit? egyenlöre ennyi
  • bertino
    #1826
    nem szartak be ezek semmitől, hagyjátok már abba ezeket a gyerekes feltételezéseket...
  • DJ BP
    #1825
    hát remélem hasznos lesz ez a pár hónap, és nem csak marketingileg besz*rtak a Carbontól, és addig elteszik talonba. Ha az utóbbi, rmélem kiszivárog
  • w77d
    #1824
    Addig csak optimalizálgassák még egy kicsit! Ha azt el tudnák érni hogy ne keljen erőmű alá, akkor ez lessz 2007 legjob gameje! Én biztos hogy eredetiben fogom megvenni, akármikor is jelenik meg, egy ilyen játékot illik eredetiben magadénak tudni :)
  • Dash
    #1823
    remélem ez az időszak fejlesztéssel, javítással is telni fog...