107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Sland
    #2030
    leszarJA.

    Kétlem hogy 16-nál több
  • reménytelen
    #2029
    Gondolom, páncélozott a Mercedesed, hogy még életben vagy. Vagy csak fórumon ilyen kellemetlen és nagyképű a stílusod?
  • ingy3nfr3g
    #2028
    mér kisrigó neked midvan? gef 2 mx :)
  • bertino
    #2027
    fuuuu 7800GTX SLI
    GYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


    fudehagydabbamertígysiselégmélyreástadmagaditt :D
  • Bucser
    #2026
    "leszarom a kultúrát ami nemmegy pénzzel az megy több pénzzel ami azzalsem az megy erővel ez az én politikám. "

    Jajj...

    Gondolom az a típus vagy aki a tanulást is leszarta^^
  • ingy3nfr3g
    #2025
    jah ha akkora kocka vagy hogy csak tolod és tolod nemérdekel milyen minőségben.
    Egy fps-t nemlehet hasonlitani a boxos verziókhoz és a multi na itthal be a live! mert az aztán közel nincs a pc-s multihoz :P
  • drop
    #2024
    igen de xboxhoz kell egy hdtv is mert csak ugy szebb
    ha van xbox360 akkor ezt is tudnod kell
  • Dosia
    #2023
    nem azt mondom kell számitogép is de aki játszani akar az inkább vegyen konzolt nem lehet a 2összehasonlitani ja tv-re is rá lehet köti ui:1jobb videkártya 100e tehát az xbox360 110e melyik éri +jobban
  • ingy3nfr3g
    #2022
    Ime kicsikém:
    amd x2 4200+@2800 MHZ (1.55v)
    2g ram 420 MHZ-n
    2 db 7800 GTX SLI-ben @490/1350
    1 terra vinyó raid 0-ból

    ennyi lenne az xbox360 alázó masina.
    leszarom a kultúrát ami nemmegy pénzzel az megy több pénzzel ami azzalsem az megy erővel ez az én politikám.
  • buldozer99
    #2021
    Ebben teljesen igazad van!
  • Sland
    #2020
    Carbon az év legrondább játéka PC-n...
    Szvsz X-BOX360 átirat. Demo jóval hamarabb volt mint PC-re, teljes verzió is jóval hamarabb volt.
  • Dosia
    #2019
    nem kell parázni nagykerben dolgozom szoval majdnem mindenből a legjobb van csak rájöttem hogy többett nem költök már gépre mivel felesleges
  • Sland
    #2018
    Lehet. De számold ki!
    Megveszed X-BOX360-at 120ezer forint környékén.
    Ha élvezni akarod a HD-t, akkor vezel 200ezerért egy HD Ready TV-t.
    X-Boxhoz még egy csomó más apró kiadás kell ( xbox live, memóriakártya vinyó hd olvasó stb) Ez kb 50-100ezer. Vagyis már 400ezer forint környékén járunk!

    Ebből megveszed a második legjobb core2dou -t egy GAINWARD GEFORCE PCX 7950GX2 1GB-os VGA-t kb 2GB RAM-ot, vagy többet.
    Kb ugyan ott álsz. Mondjuk sokkal több helyed van a vinyón, sokkal több játékot tudsz rá felpakolni. A jól kidolgozott játékok nagyon szépek PC-n is. De a PC nem csak játékra van, hanem elég sok dologra tudod használni...
  • autoszimulator
    #2017
    csak tudod a számítógép userek jo része nem only játékra használja a kis segédeszközét, az internet és esetleg a munka mellett csak másodlagos szerepet tölt be a játék.. Na akkor ebben az esetben miért vegyen XBOX-ot vagy PS-t, mikor azon csak játszani tud (esetleg filmetnézni)... A legtöbb ember meg nem engedheti meg magának h high tech szgépe és mellette vmilyen konzolja is legyen...
  • Dosia
    #2016
    gothic 3 +a need for speed 1280×1024-ben szoval vicc xbox360-on sokkal jobban nézki a need for speed 1080i-ben röccenés mentesen megy:D
  • Apus
    #2015
    vagy most keresi a neten, hogy milyen gépe is van, mindenből a legdrágábbat :D
  • bertino
    #2014
    azt lesheted tőle, csak a szája nagy :D
  • Apus
    #2013
    7900GT-vel mit nem lehet játszani?
  • Dosia
    #2012
    üdv!minek kell itt vitázni az xbox 360 kimondottan játékra van tehát ezért sokkal jobb is, na mindegy ;)ui:én is most vettem mivel már teli van a hocipöm 7900gt-vel sem lehet már játszani na azért ez már vicc !Mindenkinek ajálom játékra pc-töl fényévekre van :D
  • autoszimulator
    #2011
    véssél mán egy saját konfigot léccike...
  • Bucser
    #2010
    Látod látod a pénz mellé kuiltúrát nem kapsz:)

    Bár inkább azt vettél volna mint számítógépet. Minket is megkíméltél volna meg magadat is:D
  • Sland
    #2009
    Apuci és anyuci megveszi 1milláért a super PC-t?
  • Sland
    #2008
    #1996
  • autoszimulator
    #2007
  • ingy3nfr3g
    #2006
    max anyádra
    csak nembiróm mikor a sok konzolmaki azthiszi az a tuti pedig még nem is látott rendes pc-t :P
  • Bucser
    #2005
    ki is vered rá?
  • ingy3nfr3g
    #2004
    32" hdtv-n azért lehetet volna szép is de a pc-m nyomába sem ért direkt kipróbáltuk haverokkal. max akkor nemlehet szebb ah egy vacak átirat bár kétlem :P
  • SiteDisagner
    #2003
    azért vmi design is kéne szerintem a faqhoz már nem azért...
  • Apus
    #2002
    lehet, hogy ratyi volt bár szerintem gyönyörű, de akkor se lesz ilyen szép pc-n. sajna ez van.
  • bertino
    #2001
    ték
  • bertino
    #2000
    [nagy]LOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL[/apro]

    bruhahahahaha xxDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • ingy3nfr3g
    #1999
    eddig amit láttam xbox 360-on az mint ratyi volt az én high-end sli konfigomhoz képest :) szal ebből adódóan alap hogy ezis szebb lesz rajta mint a vacak konzolocskán. ennyi.
  • DJ BP
    #1998
    szebb grafot kérek mint xbox360-ra

    Na ezt gondold át mégegyszer :). Sajna nem lehet utolérni se, nemhogy szebbet...
  • pirosBoci
    #1997
    jo lett böven elég nem kell túl csicsázni
  • Sland
    #1996
    TDU FAQ

    A Full alap megvan. Holnap jön rá a háttér a design meg minden más.
    Remélem holnap lesz időm, mert most össze-vissza kellet rohangálnom
  • ingy3nfr3g
    #1995
    Ez naggyon ratyi pc-re minimum hogy szebb grafot kérek mint xbox360-ra nemhogy ez amit 4 éve sem tettem volna fel olyan ronda :P
  • bertino
    #1994
    PS2 már a multé
    nem tudom mit vannak ugy ráizgulva a kockás képernyőre mindannyian, tényleg gyönyörű lehet... :)
  • Sland
    #1993
    FAQ Alakul...
  • pirosBoci
    #1992
    mikor lesz demo?csak a faq miatt kérdezem
  • DJ BP
    #1991
    hát gány, de emlékezzünk, NFS:MW-ről olyan rusnya pc-s képek jelentek meg, az installálás közben is, és azért a graffal semmi bajom nem volt. És ezek a képek azoknál a korai MW-s PC-s képeknél szebbek, ráadásul ezek csak PS2-esek, és azt a technikát már azért alázza egy jobb PC, de nem is a legjobb PC