107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Borg
    #2071
    Te: "1 terra vinyó raid 0-ból"

    Te#2: "raid 0 2*250 GB (hogy gyorsan töltsön) +3*250 gb raid nélkül"

    Már azt se tudod mit hazudjál...
  • Synit HUN
    #2070
    Húú! Idenéztem mi lehet aza 74 új post. Háát nem egészen erre számítottam :D. De jó! Jókat röhögtem! :D
    A "130-at nyomok, 200-at meg fekve" szöveget én utoljára a Diszkópatkányok végén hallottam. Hehe :D tök jó!
    Jah és alig várom már ezt a játékot.
  • Sland
    #2069
    Rgy másik fórummból idézek, és akkor evvel sztem zárjuk is le a PV vs. Konzol vitát.

    "Ne vegyük pls elő itt sem a PC vs konzol dolgot mert nincs értelme: Egy motort sem lehet egy kocsival összehasonlítani, teljesen más a funkcionalitása"
  • Sland
    #2068
    Egy kis OFF:

    A Héten érkezik a Call Of Duty 3 PS3-ra X-BOX360-ra PS2-re.
    PC-re nem.
    És miért nem? Mert nem fogja bírni a brutál grafot... :(
    Ps3-ra Blue-Ray 50GB-os lemezen érkezik. El lehet képzelni milyen grafikája lesz...

    ON
  • ingy3nfr3g
    #2067
    nem mint irtam raid 0 2*250 GB (hogy gyorsan töltsön) +3*250 gb raid nélkül :P
    mindegy nemizgat legyetek el magatokkal.
  • Dosia
    #2066
    na további kellemes napot :D ui:és sokkal de sokkal jobb az xbox 360 :D:D:D:D
  • Dosia
    #2065
    miért nem találkoztok azt +vitatjátok élöben ha netán összejönne a randi szoljatok mert felvenném :D:D
  • autoszimulator
    #2063
    sztem barátokat keres a megnyerő modorával
  • Bucser
    #2062
    Bocs engem nem ingerel, hogy jobb képed van mert hasonló konfigon ülök csak nem verem rá a nyálamat és nem játszom az eszemet. lehet jobb géped de konzolverőnek kikiáltani elég lol:D

    (egyedül a Vid kártya más benne meg 2 SATAII-es merevlemezem van 500 gigányi Raid 1-ben)
  • Sland
    #2061
    Oké. Tegyük fel te tényleg 130kg-t nyomsz, 200-at meg fekve.
    Kigyúrt izomagy állat vagy, akire akkor valszeg buknak a nők, mert gazdag is.
    És akkor: Mit keres itt az Sg-n egy kigyúrt, gazdag, jó állású fazon aki kibaszott sokat költ a PC-jére meg HDTV-re és valszeg minden másra???????
    Mást nem tudok írni mert szakadok a röhögéstől. sry :D
  • Dosia
    #2060
    1ként a játék +isten kirély :D
  • Tigristank
    #2059
    Attól még meglehet a kártya, mert gondolom nem most mérted le az eredményeket.
  • Bucser
    #2058
    BTW: Konzol vs. PC vitához: Hülyeség. PC_n mindig úgy fejlesztenek, hogy kb megjelenés után 3-4 hónappal lesz csak elérhető egy olyan konfig amin maximális részletességgel megy az adott játék. Míg Konzol eswetén a célhardverre optimalizálnak és ezt PC-n nem lehet megtenni mert mindig van valami ami felborítja az optimalizációt. (ezért volt elege John Carmacknak abból pl, hogy OPenGL-re meg Direct3D-re is meg kellett írnia az engine-t. Teljesen más API. Míg Konzol esetén ilyen probléma nincs.
  • ingy3nfr3g
    #2057
    múltidő, segítek akkor már nincsen meg :)
  • buldozer99
    #2056
    Van ennek minden mint a bucsuban
  • autoszimulator
    #2055
    alsokategoriás kártyákat gyüjti
  • ingy3nfr3g
    #2054
    nemszálltam el max titeket ingerel hogy jobb gépem van és azért írogattok ilyen elmés hsz-eket.
  • Tigristank
    #2053
    Ja, hogy neked van 7900 GTX-ed is. :D
  • ingy3nfr3g
    #2052
    7900 gtx-em 6300-at hozott de azsem 8200
  • Bucser
    #2051
    6 kanos karatemestert olvastam először:D
  • buldozer99
    #2050
    Itt 99.000ft a premium link
  • Dosia
    #2049
    hrp-ben netto 90e premium pack
  • Dosia
    #2048
    nem vita csak vélemény én is elfogult voltam de most már nem :D
  • Bucser
    #2047
    UBazzeg:D én csak 100 kiló vagyok de nem tudom mennyit nyomok őszintén nem is érdekel mert nem jönne rám az öltöny mikor dolgozni megyek...

    Gondolom kőműves munkához nem kell ilyennel foglalkozni:)

    Egyébként miből nyomsz 130-at meg 200-at narancsból vagy banánból? Vagy esetleg tégált a mester kezei alá per óra?

    Ne száljál már el magadtól ennyire mert van egy jó géped:)

    Attól még szánalmas fajankó vagy.
  • Sland
    #2046
    Rosszul tudod:

    Microsoft XBox360
    A Microsoft legújabb játékkonzol gépe hamarosan megjelenik Magyarországon is. Adja le előrendelését most, hogy novemberben az Ön polcán is biztosan ott legyen!

    Hihetetlen erő
    -3.2 GHz-es processzormag, 512 MB rendszermemória - rövid töltési idő

    Filmszerű grafika
    -500 MHz-es ATI videokártya - ultra-realisztikus, nagy felbontású látvány, minden eddiginél kidolgozottabb megjelenítés

    -Ring of Light kijelző a kontroller kiosztáshoz
    -Vezeték nélkül akár 4 kontroller is használható
    -Plug & Play csatlakozás digitális eszközökhöz
    -DVD-film, fotó, zene lejátszási lehetőség
    -Számos kiegészítő és játék elérhető
    -Xbox Live előfizetési lehetőség

    Xbox360 Premium Bruttó ár : 124.980,-Ft
  • autoszimulator
    #2045
    akkor még kicsit huzzad mer enyém nem sli 7800GTX, és a 6000et szüz winfossal lehozza... de mind1 mer én nem erre verem magam, meg h kamionokat nyomok ki fekve... LáL
  • Tigristank
    #2044
    Itt is megjelenik a konzol vs pc vita? :D
  • buldozer99
    #2043
    :D
  • ingy3nfr3g
    #2042
    sajna tft-m van és 1280*1024-ben tolok csak mindent fullon de a 8*SLI AA meg a 16*AF azért feldobja igyis
  • Sland
    #2041
    ÉN FÉLEK!!!!
  • reménytelen
    #2040
    Biztos. Azok meg 200-at nyomnak, fekve meg 350-et a 3D Muscle Mark 2006-ban.
  • Apus
    #2039
    nemkell neki gondolom ezek után 6 danos karatemester :D
  • buldozer99
    #2038
    Te igen böszme gyerek lehetsz!
    Testőreid is vannak?
  • Dosia
    #2037
    full fullban akadás mentesen
  • Apus
    #2036
    húúú csodálhatunk?
  • ingy3nfr3g
    #2035
    8200... def 06
  • Nohab
    #2034
    Nem azért de én már alig hiszek a gépigényeknek. Pl.: Toca 3 minimum konfigja megegyezik az enyémmel de mégis tudok vele játszani (élsímítás nélkül 1024 x 768 al maximumon) Ui.: jó egy pályát találtam amin kicsit diavetítésgyanús :P
  • Dosia
    #2033
    szeritem ezzel a géppel sem aláznád le mivel ugy tudom hogy 3 3.2 magos proci van az xboxban ui:és szerinted ezen a gépen amit leirtál fear menne 1920×1080-ba
  • ingy3nfr3g
    #2032
    130 kg-ot nyomok 200-at meg fekve szal ritkán kötnek belém :)
  • autoszimulator
    #2031
    aham.. és ez mennyi 3d mark pontot szenved össze? mondjuk a 2006osal bepróbálhatnád, vagy ameliyk megvan neked... Mert gondolom ha ilyen géped és stílusod van akkor teleirtál minden forumot a pontjaiddal...