107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Aggressor HUN
    #2111
    ez jó,sziasztok...én meg már aggódtam hogy nincs fórum ahol a kigyúrt buzikat lehet szidni,akik a lóvéjukra verik magukat :-) (már itt visszaolvasgatva picit :-) )jó kis flame...hehe...C64 testdrive forever :-)...egyebekben szimulátoros vagyok,de ezt azért majd én is megnézem...a GTR2,a Richard Burns Rally,és a GP4 mellé csak a feeling meg a nosztalgia miatt...a többi autós játék meg csak űrhajóverseny :-) ...további jó játékot,sziasztok
  • Sland
    #2110
    A Gran Turismo 4 miatt vettem PS2-t.
    Nem akartam XBOX360-at venni a TDU miatt, és mivel úgyis megjelenik PC-re és a mostani vas nem bírná, ezért inkább PC-re áldozok Pénzt...
    240ezerért
  • pirosBoci
    #2109
    én azt hiszem beszerzek 1 giga ramot+400w tápot+g25 csomagolok magam mellé hideg élelmet és teát 1hónapig nem tudnak majd kirobbantani a szobámbol.ja és a suli le van sz*rva.test drive unlimited mert megérdemlem
  • bertino
    #2108
    nehogy azt hidd, hogy ez sokkal hosszabb lesz :)
  • PLATINO
    #2107
    november december január február
    nem bírom ki a carbon is szutyok game rövid
  • hykao #2106
    Lol, ez a kormánymozdulat egyenes út a szalagkorláthoz... :)))
  • DJ BP
    #2105
    se európai Ford....
  • DJ BP
    #2104
    :DDD
  • Borg
    #2103
    se Honda...
  • Sland
    #2102
    Istenem de mák, hogy most lesz új gépem...
  • DJ BP
    #2101
    és a PC-s graf biztos vagyok benne, hogy szebb lesz, mint az eőbb látott képeken. Talán azért tolták, és azért nincs PC-s kép, mert azon még dolgoznak
  • Sland
    #2100
    Nah jah. Régi autók, új autók, MINDEN AUTÓ! :P
  • Sland
    #2099
    Jóvan... :)
  • Apus
    #2098
    Végre egy olyan gém ahol nemcsak a mai trendy nfs szekerek lesznek.
  • DJ BP
    #2097
    se Opel, se Seat, se Saab, se volvo sorolhatnánk :DDD
  • Sland
    #2096
    de BMW sehol :(
  • DJ BP
    #2095
    De állat
    CTS-V, MX-5, 612 Scaglietti, 599gtb, Murci Roadster, de várom már
  • Sland
    #2094
    "Alfa Romeo Brera-t majd adják ki frissítésként"

    Ki fogják adni

    Lásd itt
  • báttyó02
    #2093
    ahhoz képest már a legtöbb mostani játékkal gépen is hasonló graffal tudok csak játszani :\ és nem is biztos hogy még igy is jól fut
    ps2vel ellenben hiába elavult,élmény játszani
  • Tibor
    #2092
    Mennyi sok jó autó?
    Alfa Romeo Brera-t majd adják ki frissítésként, meg motorokat!
    Motor kevés van!
  • bertino
    #2091
    hál' istennek...

    kockás fostalicska játékdoboz...
  • SötétBarom
    #2090
    Szegény PS2 nagyon elavult..
  • Sland
    #2089
    NAGYON KIRÁLY AUTÓLISTA

    Ez már jpgben belinkeltem. Itt van docban is.
  • Sland
    #2088
    Nah jah. Már van X-BOX360 kép, PS2 kép, PSP kép, csak PC-t nem találtam :(
  • DJ BP
    #2087
    PC-s képek??
  • pirosBoci
    #2086
    lehet hogy psp ben nem lesz mert a psp játékok sem csunyák és azért egy ilyen játékot olyan kis lemezre rá nyomni mint a psp lemez.de lehet hogy csak én vagyok hülye
  • DJ BP
    #2085


    ez kurvajó
  • Sland
    #2084
    Szerdán jelentek meg az első képek a PSP és a PS2 verziókról.
    Azt írták hogy jóval gyengébb graf várható, de ugyan úgy sok autó lesz amik részletesebben ki lesznek dolgozva, mint a táj.

    PS2-es képek:

    Itt

    PSP-s képek ( kellemes csalódás )


    Itt
    És ez is

    PS2 Borító ilyen lesz:



    PC Borító ilyen lesz:



    PSP ilyen:



    X-BOX360:




    Nem tudom észrevettétek-e, de a PSP és a PS2 borítokon nincs motor a két kocsi mögött.
    Lehet hogyy ez azt jelenti hogy ebbe a 2 verzióban nem is lesz motor? :o
  • Sland
    #2083
    Nem tudni. De sztem igen
  • pirosBoci
    #2082
    lehet majd lanban autozni haverral?(haggyátok már ezt a mayerkisköcsögöt csak azt akarja hogy mindenki vele foglalkozzon.)
  • bertino
    #2081
    benne vagyunk, de csak az ingyenfreg miatt
  • bertino
    #2080
    szerintem ennek magyarázhatsz :D
  • SZilaJMaGGoT
    #2079
    Hát ha egyszer ez a kedvenc időtöltése?? :D Biztos meglehet unni a szupermodelleket, meg a sportkocsikat élőbe, mert gondolom virtuálba izgalmasabb, csak én még nem vettem észre... XDD
  • Sland
    #2078
    A másik, hogy azon gondolkoztam, hogy ugye lesznek frissítések, amivel új autók, motorok, esetleg házak vagy egyéb dolgok kerülnek be a játékba.

    Na már most ezek szerintem exe fájlok lesznek, amivel könnyű lesz az installálás. És ha azt meg tudják csinálni, hogy új modellt új tulajdonságokkal, be tudnak rakni úgy, hogy nem írnak felül egy másik járgányt, akkor valószíűleg lesznek okos modderek, akik meg tudják oldalni, hogy kedvenc verdáink bekerülhessenek.
    Egyébként Atari fórumán szinte mindenki a BMW-kért sí... Lesz egy csomó Merci, Audi meg Volkswagen ( a legjobb német verdák) Jaguar stb, szal egy csomó luxus autó. BMW sehol. Remélem hogy a nagyon sok fóruumban síró emberke miatt az Atari ki fog adni olyan frissítést amiben lesz Bömi. A legtöbb Hozzászólásban BMW M5, M6 Convertible, Z3, Z4 és 130i szerepel.

    Remélem megszánnak minket, mert Bömit akarok...

    Halkan megjegyzem, hogy ismét bennevagyunk a TOP10-ben, így 4 hónappal a megjelenés előtt. :)
  • SZilaJMaGGoT
    #2077
    Há' nem?? :D
  • DJ BP
    #2076
    És ilyenekkel tölti az idejét, mi? :D
  • SZilaJMaGGoT
    #2075
    Ezt a "ingy3nfr3g" gyereket belekellett volna tegyék a TDU-ba mint játszható karaktert, mer egy übergazdag kigyúrt benga állat, és hát azt meg se merem kérdezni mi áll neki a garázsba.... :D

  • DJ BP
    #2074
    hagyjad, ilyeneket csak sajnálni lehet... Terhelt közegben élhet, szemétség az ilyet bántani :DDDD
  • Sland
    #2073
    NAGYON jó videók!
  • DJ BP
    #2072
    Nem veszed észre hogy te vagy csak ilyen nagypofájú barom? Tudod nem irigylem az olyan egyéneket, akik csak az apuci pénzén vett gépére tudják verni magukat, mert mást nem tudnak letenni az asztalra...
    Mellesleg egy Xbox360 játékok terén bealáz egy PC-t, sok hátránya van, de ezt kell kell ismerni. Főleg ha ár érték arányt nézzük, 120e HUF-ért mit kapsz PC nél? De még egy 400e HUF-os sincs a közelében se tudásban. Ez van, ettől függetlenül én PC-s maradok, mert nem csak játszok, meg utálom a gamepadot