107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Leky
    #2352
    Csemegézzetek http://hardwired.hu/cgs.php?id=361
  • DJ BP
    #2351
    hát, jó lenne...
  • DJ BP
    #2350
    én sem
  • Leky
    #2349
    Talán ez pc kép. http://www.hardwired.hu/g.php?img=23918
  • Leky
    #2348
    Pc-re nem tudtok képeket belinkelni, mindenre találtam, csak pc-re nem.
  • Attila8805
    #2347
    Hát suzukinál nem így van
  • DJ BP
    #2346
    kötekedjél, jólvan, annyi, hogy ne legyen kátyús, amúgy hullám lehet rajta, meg apró dombok...
    Amúgy jobb helyeken igen, az a sajátossága
  • SötétBarom
    #2345
    És az aszfalt sajátossága, hogy mindenhol sima, nem? ^^
  • pirosBoci
    #2344
    mi saab al elöbb csusztunk aztán borultunk igaz ez 110 nél volt és az elsö kerék le akad és borultunk de elöbb csusztunk.
  • DJ BP
    #2343
    esetleg sodródás közben elakad valamiben a kerék

    ezért írtam sima aszfaltot
  • tgabika76
    #2342
    elvileg a '60-as évek vége óta nem gyártanak olyan autót, amivel normális körülmények között (értsd: jó műszaki állapot és sima aszfalt) fel lehet borulni. Sajna a Trabi ugye még nem tartozik ebbe a kategóriába mivel '64-től gyártják, de elvileg bármi mást is föl lehet borítani ha rossz műszaki állapotban van pl. a futóműve, esetleg sodródás közben elakad valamiben a kerék (kátyú például).
  • 12346
    #2341
    ebben is van vmi^^ de nem mindenkinek van új autója;) ill jó műszaki állapotban lévő, szal előferdülhet. gondolom attila8805 se kitalálta:)
  • DJ BP
    #2340
    jaj bocs, ez PSP kép volt :))

    ez PS2, azért ennél csak jobb lesz:
  • DJ BP
    #2339
    Azért remélem, ez tényleg nagyon kezdetleges PC-s kép, és remélem nem csak olyan grafot tudunk kihozni belőle, mint a Carbonból, tényleg ekkora lemaradásban lenne a PC? mert azért ezt nem gondolnám, és fosok, hogy ki ne vegyék a belsőnézetet
  • DJ BP
    #2338
    nem olvastam, csak normális autónál így van, nem trabantokkal, ahhoz már művészet kell, hogy felborítsd, sima aszfalton szinte lehetetlen. Ha gyorsan mész be kanyarba mi történik? Vagy tolja az orrát kifele az autó, vagy megpördülsz, borulni? Egy mikrobusz talán, de egy egyterűnek sem szabad, nem véletlen volt balhé abból, hogy az A-osztályos Merci borult, de már azt is megcsinálták. Tehát egy átlagos új autó, pl. Opel Astra, vagy VW Passat, és az összes sportgép nem borulhat fel. Hidd el, oldalt csúsztam már autóval aszfalton, tehát ,,kilincsel előre" (vezetéstechnikai centrumban), köze nincs a boruláshoz.
  • 12346
    #2337
    "Előbb csúszol meg..."

    hol olvastad?^^
  • SZilaJMaGGoT
    #2336
    Haveromék trabival má száltak ki a kanyarba, szal télleg borul a kocsi... :)
  • Norbu
    #2335
    Ha már a borulásnál tartunk: ti láttatok már olyan videot ahol felborult egy kocsi a TDU-ban?
    Én láttam egy video-t ahol egy meredek lejtön ment le a csávó de a kocsi elég érdekessen viselkedett, mozgot, és természetessen nem borult fel. Tudom ez nem Screamer 4x4-nek készül hogy hegyeket másszunk a kocsikkal, de azé ezen a részen csiszolhattak volna még 1 kicsit.
    Remélem tévedek és csak ezen a videon látszódott ilyennek. Egyébként nekem még így 5-st kap a játék, igaz videok alapján csak...
  • DJ BP
    #2334
    ,,akkor megbillen a kocsi és fel is borulhatsz."

    Előbb csúszol meg... Hát mitől borulna? hacsak nem teherautóról van szó...
  • Attila8805
    #2333
    Aha de hiába mész át balra éles jobb kanyarnál haa lengés csillapító puha akkor megbillen a kocsi és fel is borulhatsz.
    [Tapasztalta de csak kétkerékre billent]
  • Sland
    #2332
    Én motorozok... ^^
  • pirosBoci
    #2331
    nekem apum nem engedi hogy motorozzak csak 30évesen mert van pár ismerőse meg anyumnak is pár elmebeteg betege akik 300 zal mentek falnak, táblának, vagy estek el motorroal quaddal. ezért ha majd sokat vezettem kocsival akkor majd motorozhatok
  • autoszimulator
    #2330
    hmm.. azért aproságokat tanulsz :D reflexet is tudsz fejleszteni :D soksok körözgetés után, tudod hogy egy éles jobbos kanyar előtt, ha tudsz akkor behuzodsz balra és ugy kanyarodsz :D persze ismétlen h csak normális keretek között, mert ha éppen jönnek szembe, ami ugye körversenynél nem szokás, de közuton igen, akkor baj van :D meg a speciális helyzetek, megcsuszások, kifaralások korrigálását inkább a játékban tapasztald mint a valoságban. És ezek azért már lassan hajaznak a valoságra, s a kezelhetőségük is a valos kezeléshez közelít.. szal aproságokat azért lehet tanulni, de jogsit szerezni meg rutint azt valoban nem :D
  • Sland
    #2329
    Háát, azért szerintem a játék és a valóság nagyon messze áll egymástól.
    A vezetés nem abból áll hogy tekered a kormányt meg nyomod a gázt, fékezel és váltasz. Állandóan figyelni kell a külső dolgokra, ( más autók, emberek, lámpák, táblák, kátyúk, stb stb) ami játékokban nincs benne. Tehát játékkal rutint nem szerzel. Szerintem...
    Viszont ha a szimulátor, olyan lenne, hogy ha rossul engeded fel a kuplungot akkor lefullad az autó, és teljesen úgy viselkedne mint a valóságban, akkor egy kuplungos-fullos kormány szettel ezt meg lehet tanulni. De ezt sem teljesen. Szerintem...
  • Tibor
    #2328
    azzal lenne a legnagyobb élmény, csak drága nagyon, de azzal már majdnem meg lehetne tanulni vezetni, nem?
  • pirosBoci
    #2327
    mondjuk egy g25 tel sem lehet rossz ilyet játszani
  • DJ BP
    #2326
    én is
  • pirosBoci
    #2325
    én egy ilyennel rendelkezem
  • DJ BP
    #2324
    Én így is úgyis Rumblepaddal nyomom majd, sztem kormány túlzás ilyen fizikával :)
  • Sland
    #2323
    Pff...
    Sztem nem fogják azt megcsinálni, hogy egérrel vagy gamepaddal lehessek csak játszani.
    Kormánnyal is jól lehet majd játszani állítólag. ( Visszáb olvashatsz róla)
    Szvsz PC irányítással nem lesz semmi gond
  • grebber
    #2322
    Egérrel egyátalán nem gáz asszem rFactort is azzal toltam és semmi ördöngösség nincsen benne viszont RB Rally billel az megfektetett rendesen :(
  • DJ BP
    #2321
    mert milyen? nehéz irányítani? mert az jó, nekem van gamepadom :))
  • raymond01
    #2320
    Jó lesz ha ez is olyan xbox360- as átirat lesz mint a nem rég kijött Top Spin 2! Ha nincs gamepadod majd egérrel kell kormányozni!
  • DJ BP
    #2319
    az a hazai megjelenés? vagy az amerikai?
  • Leky
    #2318
    Gamestarban azt írják, hogy feb. 23.
  • 12346
    #2317
    nyomkodd a fönti F.A.Q. feliratot, aztán meglesz.
  • Ádám000015
    #2316
    Helló mikorra várható a megjelenése????????
  • 12346
    #2315
    oks, ez esetben sry^^

    pirosBoci, ujjat ne is mondj, max újat^^
  • pirosBoci
    #2314
    bocs ha nem mondok ujjat de a csaj hang ami mondja hogy még 2 kilométer a kijelölt pontig stb. az más nyelven is beszél.
  • Szabi1991
    #2313
    "szabi gyerek, nem mindenki áll meg a ratyi műnigger szinten."

    pl. én se..