107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Szabi1991
    #2392
    ez tök kira lenne :)
    itt a fórumban lehetne licitálni a virtuális autóimra :)
  • DJ BP
    #2391
    ja olvastam Xbox fórumon, hogy az autóeladás vétel is online az igazi. Egymásnak adogathatjuk el az autót, mert offline nagyon keveset kapsz érte, alkudozni lehet, stb.. Tehát vehetünk használtautót :))
  • DJ BP
    #2390
    köszi
  • peti79
    #2389
    Itt nézzél szét. Van olyan topik, hogy "pc demo?". Na ezt speciál ott írták.
  • DJ BP
    #2388
    az jó, melyik fórum ez?
  • peti79
    #2387
    A hivatalos fórumon dec. 8.-ra igértek pc-s képeket.
  • DJ BP
    #2386
    PC képet hol lehetne találni?, ha van egyáltalán már ugye
  • Tigristank
    #2385
    Az már nem olyan sok. :)
  • Leky
    #2384
    Még 79 nap :(
  • Leky
    #2383
    Nem tudom ismeritek ezt a helyet: Vehicle Gallery
  • Szabacs
    #2382
    Azért nem lesz az olyan rossz :)
  • Sland
    #2381
    Az bizony!
  • Teflon Mike
    #2380
    KIRÁLY EZ AZ EGÉSZ GAME!!!!
  • SZilaJMaGGoT
    #2379
    A driving ads-eket kilehet majd kapcsolni...
  • Synit HUN
    #2378
    Lehet csapatni. Láttam drift videót.
  • Istencsászár
    #2377
    Remélem is, márcsak amiatt hogy a belső nézetek jók. Az lenne a legjobb, ha ilyen dolgokat mint kipörgésgátló, abs stb.. ki lehessen kapcsolni és akkor akár kormánnyal is lehetne csapatni, ha nem túl sínautó.
  • Szabi1991
    #2376
    1 órás verseny ? lol :)
  • DJ BP
    #2375
    királyak ezek a kiegészítések, remélem nekünk alapból meglesznek ezek, de sztem nem, nekünk kell leszedni és lehet hogy eredeti kell majd hozzá.

    Amúgy olvastam Xboxos fórumot, azt írták, nem lehet abbahagyni szinte, meg van 60-70 perces verseny, és nem körbe-körbe mennek, végig friss úton, alig várom már, meg hosszú autópályaszakaszon is lehet döngetni :D
  • Szabi1991
    #2374



  • autoszimulator
    #2373
    nem hasonlitás volt, de azért jobban lehetne örülni egy gtr2höz HASONLITO fizikának mint egy fos karbonnak.. ahol taknyon csuszol..
    és itt nem arra gondolok hogy kétszázféle setup beállítás legyen.. az tényleg felesleges.
  • Szabi1991
    #2372


  • Szabi1991
    #2371


  • Bucser
    #2370
    szerintem egy fokkal élethűbb mint az átlag arcade.
  • Istencsászár
    #2369
    cak kuszán írtad:)
  • DJ BP
    #2368
    nem-nem, GTR szintű nem lesz, de a Carbonnál életszerűbb... így értem, mit kell ráesni az emberre egyből? :)
  • Lack
    #2367
    Kíváncsi vagyok, milyen fizika lesz a játékban. A videók nem győztek meg ilyen téren.

    #2362 GTR-nél életszerőbb?? egy TD?? ez tényleg röhejes.
  • Istencsászár
    #2366
    Lol, azér nehgy már a GTR2őhöz hasonlítsuk ezt a játékot, de még megemlíteni sem lehet. Ez egy arcade gém lesz ( tessék lesni a videókat ) semmi szimuláció nem lesz benne. Azt lehet remélni hogy nem olyan ratyi lesz mint pl a Carbon.

    @ DJ BP "de nem is GTR-es, más lesz az igaz, egy fokkal lesz életszerűbb sztem" Ezt hogy sikerült összehozni? Egy fokkal jobb mint a GTR2 ?:DDDD
  • Tibor
    #2365
    CSAK Ohau
  • DJ BP
    #2364
    hidd el, ennek nagyobb igénye lesz :DD
    A grafikán kívül a játékmenet is odab*sz, de nagyon :DD Egész Hawaii lemodellezve :)
  • Teflon Mike
    #2363
    hi én itt új vagyok!! (szerintem)


    Ez a játék a képek alapján qrva de qrva jó game lessz és ha legfeljebb annyi lessz a gépígénye mint a SZARBON-é akkor még jó is lessz. XD

    Üdv.:TM
  • DJ BP
    #2362
    de nem is GTR-es, más lesz az igaz, egy fokkal lesz életszerűbb sztem
  • Synit HUN
    #2361
    Azért a videokból már látszik hogy más lesz az irányítás.
  • autoszimulator
    #2360
    szerintem sem vennénk sok hasznát... van egy érzésem hogy ez a játék a carbonra fog inkább hajazni mint mondjuk a GTR2-re irányítás terén.. de isten adja hogy ne :D
  • hykao #2359
    Ha jól tudom az X360 aszerint állítja be a felbontás, hogy mihez van csatlakoztatva. Sima CRT vagy Plazma TV esetében kisebb, HD TV, LCD TV és Monitor esetében pedig nagyobb lesz a felbontás.

    Az általad berakott kép pedig szemmel láthatóan utólag lett felnagyítva...
  • Sland
    #2358
    Megint új logó? ^^
  • Szabi1991
    #2357
    az lehet , de azért kéne -.-
  • Bucser
    #2356
    SZVSZ semmi értelme nem lenne a G25-nek. ehhez a játékhoz...
  • Szabi1991
    #2355
    szted miért kell a HD tévé ? :P
  • hiba
    #2354
    megneztem a kovetkezo kepet
    felbontása
    5120 x 2880 pixel
    nem aprozzak el :)
  • DJ BP
    #2353
    xboxban lehet grafot állítgatni?