107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Casseus
    #2722
    Sztem inkább csak játszanak! :)
  • Szabi1991
    #2721
    teszteld le a Zondát , vagy a CCX-et :)
  • hykao #2720
    No és az észrevett hibákról küldtök is értesítést+screenshotot vagy csak játszogattok?
  • jakewyler
    #2719
    leteszteltem ez enzo-t,hát nekem nem teccik,és megvehetetlenül drága...
  • Sland
    #2718
    Az a jó ebben a BETA-ban, hogy majdnem a FULL. Nincs időkorlát, arra mászkálsz amerre akarsz, azt veszel amit tudsz stb....
    Vagy rosszul tudom?
  • jakewyler
    #2717
    Erre gyűjtök most,nagyon szép és nagyon jól megy,amúgy most a merci szalonba leteszteltem egy s65amg nagyon brutál volt,290 megvolt vele,most megyek a ferrari szalonba
  • Gerbill
    #2716
    Firefoxban megjeleníti. Az explorer nem kezeli az ékezeteket az Operát nem tudom.
  • jakewyler
    #2715
    nekem megjelenik rendesen
  • Bucser
    #2714
    próbáld már meg, hogy nem teszel ékezetet a kép nevébe.. köszi
  • Szabi1991
    #2713
    hát hogy ne csord el a kocsit :)
  • jakewyler
    #2712
    Na találtam egy boltot,ahol lelehet tesztelni a kocsit,csak veterán volt benne,jaguar és lambo,ki próbáltam,ami a poénos,hogy tesztvezetés közbe ott ül melleted egy nő:D
  • Tufa
    #2709
    na sikerült szereznem nekem is kódot, sajátot :) 7fele érkezek vissza, utánna énis rakosgatok be képeket...
  • jakewyler
    #2708
    nem, motort még egyenlőre nem tudok vásárolni,de ahogy tudom kb 50%-től már vásárolható lessz,ezen a képen csak online-ba tudsz plusz kocsikat/motrokat venni
  • Norbu
    #2707
    Akkor ki is tudod próbálni a motort, vagy az levan korlátozva? Mert nekem a motor hangok és a Lamborghini Murcielago hangja tetszik a legjobban (videok alapján). De tényleg, felált a szőr a hátamon amikor rápadlózott a gázra :DDD
  • DJ BP
    #2706
    3DGAMERS-en nyomtam, ott 5 dollár és 1 hónap
  • balcooo
    #2705
    HA jól látom ez a 6 dollár inkább 16 dolcsi mivel negyed évre lehet minimum előfizteni a fileplaneten. Amugy ez a fizu dolog hogy megy, a regisztracios formon megadod a (dombornyomott) bankkártyád számát azt szevasz?
  • DJ BP
    #2704
    Jah hogy kell online menni? néha szól, hogy nem csatlakozik, meg 1-2 játékossal találkoztam, CLS AMG-jével simán otthagyta az Alfa GT-met :DDD
  • jakewyler
    #2703
    Amúgy nekem a térkép tisztára olyan ahogy közelítek mint a google earth progi
  • Frenzy9
    #2702
  • jakewyler
    #2701
    jav:egy nagyobb kanyarba a sofőr is dől
  • DJ BP
    #2700
    de rohadt jó a játék, nem csalódtam.
    Olyan nagy hibával nem találkoztam. Csak egy-két gomb nem működik a térképnél, autókereskedőnél. Nálam highon, 1024x768ban tökéletesen fut (dual core, 7800GTX, 2GB RAM), és jól néz ki. Még a vizen javítani kell, de nagyon pöpec.
  • jakewyler
    #2699
    Amúgy a autók hangja nagyon ott van,és nagyon jól lehet driftelni,meg pl egy nagyobb kanyarba a sofőr és dől...
    nekem nagyon teccik
  • Bucser
    #2698
    Bazze de még most is kiakaszt.. azért nyavajogni, hogy miért nem törnek fel egy BETA TESZTET

    LOL skacok.. azért ennyire nem kéne...
  • Bucser
    #2697
    Jézusom..... Azt hgittem legalább valami értelmes HSz-e lesz tele a topicx de ami itt megy szánalmasabb mint a carbon topicban ment... a Hsz-ek 2/3-a arról szól, hogy hogyan lehet a Beta-ra felíratkozni mikor világosan el lett mondva. szbscribeolni kell egy hónapra legalább és akkor kérhetsz. bár az előfizetés nem jelenti azt, hogy biztosan kapsz kódot de nagy az esélyed..

    Az XboX-os fikamatyik meg akkor menjenek vissza banánhoz játszani senki nem kért tőlük véleményt. A kódkéregetők meg nem is tudom... Lopjanak ahogy azt mindig is teszik...

    uff... kicsit felhúzott az elmúlt 1 oldal...
  • Norbu
    #2696
    Nekem még kb 8 óra mire lejön. Remélem elég lesz neki egy 9800Se 128bit, nekem az is jó ha low-on megy csak a kocsik és a motor hangokat akarom hallani!!! :DD
  • Dash
    #2695
    köszönjük, elég rövid lett, lehet nagyobb méretű is
  • Dash
    #2692
    az információk jók
  • Frenzy9
    #2691
    videjó rövid
  • Firerock
    #2690
    császtok
    mikor jön Pc-re?
    vagy már van
    mer a faqba rossz hírek vannak a megjelenéssel kapcsolatban
  • jakewyler
    #2689
    próbáld meg,de a ram nagyon kevés neki,nekem high-on 1024-be 2x élsimítással 812mb ramot eszik
  • Frenzy9
    #2688
    nekem 1024x768ba highon 2XAA-val megy 25-30fps el, neked sztem fog akadni rendesen lowon is
  • DJviolin
    #2687
    Sziasztok!

    Gondolom, hogy mivel bétás, eléggé nagy a gépigénye, de mégis milyen erős számgép kell hozzá?

    P4 1,7Ghz, 256mb sd, FX5200 128mb nyílván kevés, csak azt szeretném tudni, hogy mennyire fog szaggatni.
  • jakewyler
    #2686
    Hm...
    Most vettem észre lehet venni online-ba autót,motrot
  • jakewyler
    #2683
    na majd én is készítek,de majd elötte még teszek képeket...
    DE most game...
  • jakewyler
    #2682
    jaja,kell bérelned egy kocsit,utána megkell venned a házad,és utána vásárolhatsz a maradékból egy kocsit
  • Frenzy9
    #2681
    nah készitettem egy rövid vidit felteszem vhova
  • Szabi1991
    #2680
    plusz gondolom kezdésnél nincs annyi pénzed :)
  • jakewyler
    #2679
    azt még nem lehet elérni az elején,csak az audi,chevi,meg alfa boltot
  • Darth Razor
    #2678
    ja és ezeken a képeken a graf is tökéletes szvsz.
  • Darth Razor
    #2677
    légyszíves készítsetek a koenigsegg-ről képet.