107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Bucser
    #2762
    Gratulálok okosjózsi:) És mit csinálsz ha a server ellenőrzi a kulcsot és csak az általakiadottat fogadja el belépéshez? Na erre válaszolj?? mert feltelepedik szépen csak éppen játszani nem fogsz tudni vele...
  • Teflon Mike
    #2761
    Ja azt nem irtam oda hogy max akkor tölötm le ezt a bétát hogyha lessz key generator
  • Teflon Mike
    #2760
    De lól ti olyan hülyék vagytok hogy le szeditek ezt a hülye béta módot :S én majd inkább le töltöm hogy ha megjelenik és akkor le warezról azt game :) de ha olyan 10eFT körül lessz akkor megveszem eredetibe :)
  • Bucser
    #2759
    Hát én meg nem véletlenül írtam, hogy csak dombornyomott bankkártyával van mód rá.
  • zolo
    #2758
    Idefigyelj, először is felfogtam, nem véletlenül kérdeztem meg van-e rá MÁS mód, mivel NINCS bankkártyám!!!
  • Bucser
    #2757
    nem tudom felfogtad-e amit előtted írtam.. ha nem akkor adj magadnak esélyt a megértésre és olvasd újra....
  • DJ BP
    #2756
    de rohadt jó, mászkálunk, és bárkivel kiállhatunk versenyre, sztem baromi jó, hogy így kombinálva van a single meg a multi :). Voltam Lambo boltba, házamtól 30 km, és szabályokat követve (kivéve a sebesség :D) GPS az autópályát választotta természetesen (még szerencse) és végig autópályán 220-260-nal végigdöngetve, nagyon komoly autópályrendszer van, karambol nélkül sikerült, arra mentem rá, szóval nagyon fílinges :)
  • zolo
    #2755
    3,5 óra alatt lejött a játék, és minden jól ment, de nem tudom aktiválni a kóddal, amit Frenzy-től kaptam :(((((

    Nagyon ki szeretném próbálni már.Nincs valami mód kód megszerzésére? Smsben fizetés bankkártya helyett , vagy vmi?
  • Bucser
    #2754
    Végy egy dombornyomott bankkártyát. Fizess elő filerplaneten (vagy valamelyik társ siteon) 1 hónapra (vagy 3-ra ahogy akarod). Ekkor subscriber lettél. Kérjél kulcsot (úgyis a pofádba fogják tolni, hogy fasza neked lehet kérni tessék kérj egyet). Leszeded egy ultragyors serverről (ami subscribereknek van fenntartva) Majd installál beüt kapott kódot és játszik.

    Kb ennyi a menete....

    u.i.: Ja az , hogy perkálsz nem jelenti azt, hogy biztos kapsz kulcsot... Ez már a saját rizikód. Imádkozz, hogy legyen még.
  • Naxos
    #2753
    én kifizetném azt a 6 dollárt ha tudnám a lépésket...
  • Bucser
    #2752
    tök8... kulcsod akkor sem lesz hozzá hiába állsz be queue-be. ÉS mivel serveren történik a játék nem fogsz tudni vele játszani valid kulcs nélkül.
  • balcooo
    #2751
    Én bealltam a download queue-be public serveren, majd kiderül..
  • Naxos
    #2750
    bazze...valamelyik teszter írjon má valamit a játékkal kapcsolatban...irányítás(mik a lehetőségek)...stb
  • Dash
    #2749
    engem is ez érdekel.
  • lmarko
    #2748
    a serialt kötőjelekkel kel beírni?
  • Sland
    #2747
    Jah hogy úgy. Azt hittem ingyenesen töltötted le. Így nem tudom a választ, olyantól kell kérdezni, aki megvette és megkapta
  • SomebodyEra
    #2746
    Vagyis már nem férek bele az úgymond BETA-tesztelőkbe?
    Lehet félreértettétek, én kifizetem a 6 dollárt, mert érdekel,csak azt nem tudom, hogy a fileplanetre kell befizetni vagy pedig utána?
  • Sland
    #2745
    http://tdufaq.e-plague.hu/warez.html

    "CD-Kulcs azonban nincs hozzá, Generator sincs és CRACK SE!"
  • SomebodyEra
    #2744
    Előbb nem válaszolt senki:(
    Valaki mondja meg légyszi, hogyha ingyenesen töltöm le,vagyis nem fizetek azért, hogy egyből jöjjön,sorban állok, utána honnan tudok kódot igényelni? FAQ-ban nem találtam erről infot.
    Köszönöm
  • SötétBarom
    #2743
    Feltennék néhány alap kérdést, amit senki nem tett fel, de baromira érdekel.

    1. A játék fizikája mennyire arcade/sim, mihez hasonlítanátok (MW,Juiced, Carbon, NFS Porsche, WR2, Street Legal, Driver.. )?
    2. Belső nézetben be lehet-e egérre konfigolni a nézelődést?
    3. Van-e benne NFS szerű, gyökér catch-up, vagy csak az autók számítanak?
  • jakewyler
    #2742
    az ajtüt
  • lmarko
    #2741
    és van valami kihatása a vezetésre?
  • jakewyler
    #2740
    jaja,meg kiis lehet nyitni
  • Frenzy9
    #2739
    jah
  • lmarko
    #2738
    Az ablakokat lelehet meg fellehet húzni a betaban is?
  • jakewyler
    #2737
    Amúgy azt vettem észre,hogy vannak ilyen használt autós boltok,ahol olcsóbban vehetsz autót mint a cégtől
  • 3P
    #2736
    Elnézést tényleg csak szimpla kérdés volt. Szóval megnyugodhatok, mert ez is benne volt az 5 legjobban várt játék között.

    ps. A gépem miatt meg nem kell "csesztetni", az előző konfigom 5 éves volt, s most 5 évig megint nem akarok a géphez nyúlni, max 2,5-3 év múlva egy VGA csere, de ez nem tartozik ide.
  • jakewyler
    #2735
    Na nagy nehezen elértem a zonda-hoz,nem rossz,csak kurva drága
  • Casseus
    #2734

    Elkezdtem tölteni, de 20%-nál kikapcsoltam! Azért döntöttem így, mert annyira várom ezt a játékot, hogy nem szeretném egy Beta alrontaná a meglepetést és így egy esetleges csalódástól megkímélhetem magam! Inkább megvárom a Final-t!

    U.i:A grafikától nem vagyok elragadtatva!

  • Sland
    #2733
    Igen valszeg igen... -.-
    Sajnállak, hogy ilyen szar géped van.
    De ez csak BÉTA, szal nem biztos hogy úgy fog kinézni, mint ahogy szeretnéd
  • Frenzy9
    #2732
    a géped megeszi reggelire a gamet nyugi
  • 3P
    #2731
    Aki próbálta már azoktól kérdem, hogy egy ilyen konfigon 1280*1024-ben futna-e vélhetően normálisan max beállításokon?
    Core2Duo 2800MHz
    X1900XT 256 MB
    2*1GB DDR2 800-as RAM
  • Szabi1991
    #2730
    lehet láma vaok , de mikor kéri a zsét ?
    telepitésél ?
  • jakewyler
    #2729
    na megpróbálok eljutni a zonda bolthoz...
  • jakewyler
    #2728
    a zonda bolt nagyon messze van,most próbáltam elmenni a lambo-ba de hát azis rohadt messze van és elkaptak közbe a zsaruk:S

    amúgy van 3db motros volt,az eggyik kawasaki,de nem lehet be menni,gondolom csak bizonyos százaléktól

    A nissan 350z-be van két típus is egy tuning meg egy sima,és nemis drága,de az audi-val simán leverem,csak az audimnak is az a baja,hogy már 210-nél szinte nem bír kanyarodni,na de majd azt a mercivel...:D
  • Sland
    #2727
    FAQ-t jó lenne ha néznétek és nem lenne ezer fasz kérdés!!!!
  • jakewyler
    #2726
    én eddig annyi hibát vettem észre,hogy van egy hegy amikor megy fel rajta a kocsi,fullba füstöl a kereke,amúgy má 2%-nál tartok kb 10 versenyt vittem végig
  • Sland
    #2725
    Mellesleg a TDU ban is van Yonderboi.
    A játék zenéit itt lehet megtalálni:

    ?:\Program Files\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Radio
  • buldozer99
    #2724
    hi!
    Honnan lehet leszedni ingyen?:)
    nincs kedvem vissza oldavsni!
    Elöre is kösz
  • Sland
    #2723
    Jake féle kód nem jó, felesleges próbálgatni. Nem megy vele sehogy sem a játék!