107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Teflon Mike
    #2807
    oké
  • jakewyler
    #2806
    1 kódot sztem nem csak 1szer lehet aktiválni,mert amit tegnap este írtam be kódot kb arra sztem vagy 100-an beregeltek és azoknak működik is
  • Teflon Mike
    #2805
    de nekem már van accountom
  • Darth Razor
    #2804
    akkor válassz egyet, (ha csak a játék miatt kell akkor a legolcsóbbat) akkor utána kérdeznek nevet és bankkártya adatokat.
  • Teflon Mike
    #2803
    akkor elég ha csak 2.50 dollárt fizetek?
  • Frenzy9
    #2802
    itt kell
  • zolo
    #2801
    Én gondolkodás nélkül megvenném, ha lenne bankkártyám... :(
    Hülye kérdés, de nem lehet igényelni másik serialt ugyanazzal a reg-gel,amivel már egyszer igényelt valaki?Mert ugye van olyan, hogy egy kódot egyszer használhatsz fel, de ha véletlen winreinstall volt közben... ?
  • Darth Razor
    #2800
    utána elő kell fizetni spec tagságot! és hozzádvágják.
  • Frenzy9
    #2797
    amíg nincs aktválva addig else indul a gamma
  • Teflon Mike
    #2795
    Egyébként ez a Valid kód ez csak az online gaméhoz kell?
  • jakewyler
    #2794
    észre sem venni,hogy beta,ha nekem nem mondja senki,hogy ez beta akkor nem veszem észre:D
  • Sland
    #2793
    Persze csak ha sokat játszol...
  • DJ BP
    #2792
    ez az 5$ nem a bétáért van, hanem a filefront 3dgamers használatáért elsőként, ami szintén hasznos
  • DJ BP
    #2790
    Meg akarod majd venni 12k-ért, most meg 5$ miatt sírsz? No Comment
  • Frenzy9
    #2789
    np
  • Sland
    #2788
    1000FT...
  • jakewyler
    #2787
    szerintem meg,ha törtel nem fog menni az online,simán megfogja érni azt a 10k-t
  • Sland
    #2786
    Upsz. Frenzy törölni akartam a dupla post-odat és kitörölte mind a kettőt. 1000bocs
  • Frenzy9
    #2785
    meg nemárt hozzá erős gép, a procim nem elég neki ebbe a hónapba veszek 1 erősebbet...
  • Sland
    #2784
    Én is tuti megveszem. Lehet h a warezt is kipróbálom, ha lesz, de meg fogom venni
  • Teflon Mike
    #2783
    most atom hülyének fogtok nézni!!! akinek meg van az nem tölti fel RAPID-ra? és belinkeli ide? (keyt meg majd szerzek) :D (basszús kurvára furdal a kiváncsiság és az a baj hogy BÉTÁért nem akarok ki adni pénzt a szivem azt mondja hogy vegyem meg 6.00$ de az agyam aszondja hogy ne vegyem meg)


    Köszönöm előre annak aki feltölti :D
  • balcooo
    #2782
    Oké hogy nincs garancia , még a reggelés utan sem, olvastam a sárga apróbetűst.. de eddig mindenkinek sikerült aki próbálkozott az itteni fórumozók közül az jó jel. Meg az is hogy csak tegnap került fel a file, me az is hogy sehol egy szót nem találtam a PC beta-ról a neten, csak a PS2 betarol, szal annyira talán nem "köztudott"
  • Darth Razor
    #2781
    én valószínűleg már csak azért is veszem meg mert nagy részben multira épül a játékmenet.
  • Teflon Mike
    #2780
    Nem tudom!!! Szerintem csak akkor éri meg ha olyan lessz mint az LRC hogy nem lessz hozzá se crack se semmi.
  • Darth Razor
    #2778
    összefoglaló kérdésként:
    megéri majd megvenni eredetibe?
  • Teflon Mike
    #2777
    Szerintem nem mert nem biztos hogy kapok CD-kulcsot :S
  • Frenzy9
    #2776
    5.94 dollálért kapol egy majdnem hibátlan gamet multival 120verdával teljes hawaial megéri simán
  • jakewyler
    #2775
    simán megéri pedig
  • Frenzy9
    #2774
  • Teflon Mike
    #2773
    hehe én is ezen a véleményen vagyok
  • UltimateGamR
    #2772
    egy BÉTÁért fizetni , kicsit se taplóság... és az se kutya aki fizet is érte....
  • Teflon Mike
    #2771
    nem meg untam a Szarbont hanem letöröltem :D XD nem volt kedvem már jáccani vele csak foglalata a helyet
  • Bucser
    #2770
    Mindegy hova reggelsz és honnan kapod a kódot a lényeg, hogy valid legyen. De mint mondtam. A hordetésben is írva van: semmi sem garantálja, hogy kapsz kódot!
  • Sland
    #2769
    Te nagyon hülye vagy! No comment...
    Carbont már meguntad és ide jöttél osztani az észt?
  • jakewyler
    #2768
    kicsit szálguldoztam,aztán elkaptam és mind az 50k-m elvették
  • balcooo
    #2767
    Oké... elkezdtem publicrol tölteni, de közben szereztem egy dombornyomott kareszt, ha azzal regisztralok a 3dgameren akkor a kapott kód működni fog a fileplanet public szerverről letöltött cuccal is ugye?
    Csak azér mer a regisztraciot valszeg csak holnap tom megejteni, de a töltést meg el már elkezdtem most, ugy is 14 óra mire leér ...:(
  • DJ BP
    #2766
    Te hülye vagy :D, kész játék tkp., apró hibák, akkor várj 2 hónapot :DD
  • DJ BP
    #2765
    te mi csinálsz? :DD Engem 1x üldöztek csak, pedig párszor azért ütközök én is, sőt, koccanások vannak úgy 6 percenként, versenyek nem számítva, ott ugye több a hiba :D
  • DJ BP
    #2764
    a forgalom autók AI-ja is az egyik legjobb, stop táblánál megvár, nekem is meg kell, indexel sávváltáskor és leforduláskor, meg gyakran kimennek a belső sávból, ha jössz. Némelyik elrántja a kormányt, ha szembemegyek, 300 mérföld alatt csak egy karambolt láttam. Meg van amelyik 140-el is megy, van amelyik 60-nal, nagyon élethű, változatos tempóba mennek, autópályán előzgetik egymást. Eddig ez a legjobb sztem. És még csak béta!! Hangjuk is tiszta realisztikus, gördülési zajok.
    Az irányítás, arcade, de azért van benne kihívás, kanyarban dombok megtobják, szóval azért dolgozni kell vele. Olyan Porsche Unleashed-es szvsz. Sebességérzet nekem pont jó
  • jakewyler
    #2763
    Na a rendőrökkel vigyázni kell,sajnos az elöbb kicsit szálguldoztam,elkaptak és mind az ötvenezrem elvették,és most új játékokat kellet kezdenem de fél óra alatt gyorsan visszatudtam odaáig menni...