107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • SötétBarom
    #2870
    A drift videók alapján arcade, de az élvezhető fajtából.
  • VRSDM
    #2869
    mennyire sim és mennyire arcade?
    mert az hogy nyomom a gázt tövig és rángatom a kormányt a 330-as kanyaroknál az nem játék :D
  • jakewyler
    #2868
    nyomj esc-et és nem fogja,ez sajnos a beta miatt van
  • Frenzy9
    #2867
    ne csodálozz még nincs optimalizálva, betatól nevárj csodát
  • Frenzy9
    #2866
    nah kipróbáltam kormánnyal(momo) egész jó vele menni csak nem működik a force feedback benne
  • Tufa
    #2865
    6600GT-vel, 3200es amd bartonal, 1gb rammal még lowban is élvezhetetlenül beszaggat néha. ha megy akkor jó végülis, én ezt a szaggatást mondjuk nem a videokártya gyengeségére fognám, itt valami más lehet a bibi...
  • Sland
    #2864
    Ez egy jó kérdés. Sztem még senki sem próbálta kormánnyal...
  • VRSDM
    #2863
    egy gyors kérdés...
    videókbol elégg arcade-nek tünik..
    mennyire igaz? van értelme kormánnyal nekiesni? vagy ?
  • gduck
    #2862
    Köszi!

    OFF:
    Ahogy olvasom, ez az account auyomatikusan hosszabbítja magát! Aki beregelt, figyeljen rá hogy meg is szűntesse egy hónapon belül (már ha nem akar folyamatosan fizetni!)
    ON:
  • jakewyler
    #2861
    XD
  • Frenzy9
    #2860
  • Szabi1991
    #2859
    nekem ezt írja ki XD
  • gduck
    #2858
    Köszi!
  • Darth Razor
    #2857
    kérem valaki törölje az előző hozzászólásomat.
  • balcooo
    #2856
    http://dnet.3dgamers.com/promotions/testdrive/landing.aspx

    de innen csak akkor tudsz a sign-upra klikkelve tovább haladni ha 3dgamer regisztrált (ötdolcsis..) accountod van már!
  • Hellsing47
    #2854
    nem vagy egyedül :D
  • gduck
    #2847
    Hali!

    Már mindent elolvastam, de sehol se láttam hol van a "TDU signup process" oldal???
  • balcooo
    #2846
    Sland - sorry - csak még egy utolsot az adminisztracioval kapcsolatban:
    OFF
    Hülységet mondtam az elöbb - emailban is érkezik unique game key, valamint a beta exkluziv fórumhoz code. - sikeres regisztracio esetén.
    ON
    Majd turok a forumba, irnak e valami érdekeset bugokat, feature-öket illetöen
  • zolo
    #2844
    Tudom , hogy mostmár elegetek van belőlem , de szeretnék megkérni valakit , bárkit aki rendelkezik érvényes kóddal, és még nem adta tovább 100 felé, a saját aktiválása után küldje el nekem privibe, ha lehetséges.

    Nagyon megköszönném
  • Sland
    #2843
    Lehet, hogy ez nektek(akinek nem inge ne vegye magára, természetesen) vicces, meg jó, hogy írogatjátok a sok hülyeséget, spamet, de nekem NEM!
    Nem kell beszámolni arról, hogy mennyivel töltitek, hogy melyik mirrorol, hogy hány percet kell várnotok stb.
    Ne legyen spam és sok OFF ha lehetséges.
    A Topic a TDU-ról szól, nem a Fileplanetről.

    Képek, észrevételek, BUG-ok, videók stb ami a játékkal kapcsolatos, az JÖHET!!! Csak SPAM ne légyszi!
  • Frenzy9
    #2842
    nem hiába van ott az a kérdőív akinek gyenge gépe van azt nem akarják hogy bennelegyen a betatestbe...
  • SomebodyEra
    #2841
    Most én is kamu konfiggal, meg sok x-ekkel próbáltam és egyből kaptam egy kulcsot...ez a titok nyitja, én is már csak várok, hogy leérjen
  • jakewyler
    #2840
    de elküldik e-mailba is
  • balcooo
    #2839
    szerintem a "küldünk mail értesitést" az egy nagy kamu duma. Ugyanis a unique game key-t (A masodik sikeres probalkozasra ) nem mailben kaptam meg hanem tovabb ugrott egy következö site-ra és ott kiirta, semmi mail message!
  • balcooo
    #2838
    LOOL, végig mentem még egyszer a TDU signup processen, most én is ketszer olyan táp gépet irtam be meg beikszelgettem mindenfélét hogy már részt vettem betatesztekben korabban, és erre továbbléptetett a "you have been accepted into the TDU PC Beta test.." képernyőre... yes yes! már csak megkell varni mig lejön kemény 60-100K/seccel...
  • SomebodyEra
    #2837
    Én is saját konfigot adtam meg, majd' fél órája már és nem jött még email. Szerintetek igényeljek még egyet, egy jobb konfig megadásával?
  • Darth Razor
    #2834
    A sevenm-ről majd megrendelhető lesz a game?
  • Sland
    #2833
    Fejezd ezt be Teflon, vagy ha nem, akkor szólok a modiknak.
  • Teflon Mike
    #2832
    Akkor meg megvárom míg megjelenik és megveszem vagy le töltöm ennyi meg egy bambi
  • Frenzy9
    #2831
    nemlessz a cracker bácsik nem szoktak bétával foglalkozni
  • balcooo
    #2830
    Ezt a tanacsot akár masfel perccel korabban is elsüthetted volna.... :S En meg beirtam a sajat alsoközepes kongifomat :/
    pont akartam irni hogy ugye nehogymá az döntse el a sikert, hogy milyen gépe van az embernek (meg gondolom nem csak arra kivancsiak hogy hogy fut core2duon 7950gtxszel, hanem kozepes gépű testerek sem ártanak..)
  • Frenzy9
    #2828
    nekem adták egyből a kódot, én kamugépet írtam be sztem azis számit milyen gépet adol meg
  • Teflon Mike
    #2827
    Na látod én ezért nem bízom benne az ilyenekbe
  • balcooo
    #2826
    A 3d gamersen van egy hónapos subscribe opció, azt kell nyomatni, mint a frenzy kollega. Én mar regisztraltam (bankkartyaval. UTna mentem a TDU beta test bannerra, onnan "signup" és meg kellett adnom a gépem paramétereit, azt egy nyugtalanító message hogy "köszi, majd értesitunk a reggelt email cimeden ha bekerulteél a beta testbe"
    Ugyhogy most 1 percenként refreshelem a freemail cimemet hogy milesz maaaa' :)))
  • Frenzy9
    #2825
    itt regelj
  • Bucser
    #2824
    Azért mert éves előfizu esetén 2,99 dullár havonta te nagyon te... Ha csak egy hóra fizetsz elő az $4,95
  • Tibor
    #2822
    olvasni nem kéne? oldalt írja, hogy félévre 29.99 dollár
    (ui: annual=félév)
  • Dash
    #2816
    ezt megtehetted volna 1 hozzászólásba, hozzáértőnek privát üzenetbe, és nem telne a topik baromságokkal
  • Dash
    #2814
    Sland légyszíves töröld Teflon Mike(-ot) hozzászólásait
  • SomebodyEra
    #2808
    Én regeltem, azt írták majd emailban kapok értesítést a BETA kódról..még nem jött semmi