107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Casseus
    #2911
    Addig mondjátok a fejlesztőknek a hibákat amíg nem adják ki! Lehetőséget kaptatok, tessék élni vele! Mindent ami nem tetszik vagy rosszul működik az jelentsétek, hogy mi egy "tökéletes" játékot kaphassunk a pénzünkért!
  • Norbu
    #2910
    Nincs még mindig olyan aki szívessen "kölcsön" adná a key-t?
  • hykao #2909
    Akkor jó. Kaptál egy pirospontot! :)
  • DJ BP
    #2908
    igen, beírtam a fórumba, ahová kell, hogy nem működnek megfelelően, de más is jelezte, ebben biztos vagyok, meg ez a fejlesztőknek is feltűnik
  • hykao #2907
    És a bugokról küldtél bugreportot? Vagy csak úgy reméled, hogy kijavítják?
  • Synit HUN
    #2906
    Mivel csináltad a videot? Új fraps? Nem tom lejátszani. Valami FPS1 kell neki. Azt melyik codec tudja?
  • FLeK0
    #2905
    nem, ingyen fogják kiadni a halo3-al egy csomagban
    ..
  • dragon11
    #2904
    Én már alig várom a teljes verziót,és valaki nem tudja az is fizetős lesz e?
  • DJ BP
    #2903
    és online tudtatok már versenyezni?
  • jakewyler
    #2902
    minnél több versenyt viszel végig annál több bolt lessz látható
  • DJ BP
    #2901
    egyébként bugokat találtam, remélem javítják, a km-órák közül sok sokat csal, de pl. a Jaguar XK km-órája fordulatszámmérőként üzemel :DD

    Egyébként teszterek, tudja valaki van-e Lexus bolt? Mert tuningműhelybe láttam lehet Lexust tuningolni, de nem találom sehol az autószalont...
  • jakewyler
    #2900
    ez fizetős beta
    demo majd január végefelé lessz
  • raymond01
    #2899
    Amivel játszotok ez most vmi fizetős beta vagy mi?
    Demo nem lesz vmikor?
  • TothLaci
    #2898
    Elindult a letöltés :)
  • jakewyler
    #2897
    nekem is jött fullon
  • zolo
    #2896
    Kivárod a fél órá utánna már hasít is lefelé.Én a free serverekből az uk-t választottam, és 260-al jött is le végig.
  • TothLaci
    #2895
    Tud valaki olyan oldalt, ahonnan le is tudnám szedni? FilePlanet kicsit tele van :)
  • Darth Razor
    #2894
    jó neked! nem akarod elmondani mi az??
  • DJ BP
    #2893
    Serial: Online kell akktiválni! Serial+egy egyedileg generált azonosító. Ez valszeg eltárolódik a szerveren, ezért egy már "használt" serial egy másik számítógépen semmit nem ér!

    Ne nekem írd, már két napja regisztráltam, saját serialom van :))
  • zolo
    #2892
    Ez így is van, én is kaptam egyet még csütörtökön, de pénteken már nem működött " to many " felhasználás miatt.
  • Norbu
    #2891
    Pedig írtak a ebbe a fórumba olyat, hogy egy serial-t többször is fellehet használni, és fel is használták.
  • gduck
    #2890
    Lemondás: Kaptál egy levelet, amiben van egy "manage account" rész. Ott van a "chancel subsc...." opció!

    Kártya: az alapértelmezett kártya nem törölhető (gondolom ha lejárt az alőfizetés, akkor majd igen...)

    Serial: Online kell akktiválni! Serial+egy egyedileg generált azonosító. Ez valszeg eltárolódik a szerveren, ezért egy már "használt" serial egy másik számítógépen semmit nem ér!
  • DJ BP
    #2889
    nekem nem hajlandó törölni, már lemondtam a tagságot, delete-re megyek a hitelkártyánál, és ezt írja:

    Error: Your default account cannot be deleted.
  • DJ BP
    #2888
    hol kell lemondani?
  • gduck
    #2886
    így van, Én már le is mondtam a tagságot! Ez annyit jelent, hogy 1 hónap múlva lejár és nem hosszabodik meg automatikusan!
  • Frenzy9
    #2885
    itt kilehet törölni a bankkártya adatait
  • gduck
    #2884
    Ha a kérdőívben mindent maximumra töltesz és mindent kipipálsz, akkor egyből megkapod a kódot ;) Egyéb esetben egy sima "majd értesítünk" üzenetet kapsz!
  • Darth Razor
    #2883
    valószínűleg küldenek kódot, ha az előfizetés után a kérdőívbe valami brutál gépet adsz meg (ha gyengét akkor nem!), a spec. tagságot meg le lehet mondani úgy tudom.
  • zolo
    #2882
    Azt nem is fogsz találni ha nem fizetsz, kivéve ha adnak itt a fórumon.De sajnos nem adnak.

    Én lehet megvenném, csak biztosra szeretnék menni , hogy még kapok kódot ha ma befizetem.
  • Norbu
    #2881
    Én is kulcsot keresek, a játék már megvan... De eddig sikertelenül
  • zolo
    #2880
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy aki tegnap jelentkezett bétára, az megkapta már a kódot? Ha egy hónapra előfizetek, utána le tudom valahogy mondani?
  • VRSDM
    #2879
    beta egyelőre kimarad nekem
    de a teljen term. befigyel majd...
    kevés ilyen volumenü alkotás van, amikor már azt is élvezed hogy csak furikázol ide-oda, a x+1 $ os verdádba, és te vagy a pimp :), mármint jóminőségben még nemjött ilyen tudtommal...

    benzin van?
  • jakewyler
    #2878
    nekem néha nagyon belaggol a game,pedig az elején tükör simán megy...
  • gduck
    #2877
    Ezen a konfigon gond nélkül fut: P4 3,06Ghz, 6800GT 256MB, 1.5GB RAM, 1024x768 FULL.

    Játék nagyon jó. Az egész sziget bejárható! (Pl. A terepen simán le lehet vágni a kereszteződést és lehet menni ameddig a szem ellát :D )

    Ötletes a keretsztori, jó a ház: egyszóval nagyon szupi gém lesz ebből!!!
  • Leky
    #2876
    Valaki csinált videot légyszi vagy a megauploadra vagy a rapidshare-re rakd fel, mert nem tudom letölteni.
  • Tibor
    #2875
    hányszor kapott el a rendőr eddig téged?
  • jakewyler
    #2874
    az majd csak a végefelé lessz
  • Frenzy9
    #2873
    még nem elérhető nekem a motor
  • Djemba
    #2872
    motrokról valami képet?
  • Frenzy9
    #2871
    arcade sim keverék de a carbontól 1000szer jobb :)