107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • jakewyler
    #2952
    nem hallotam róla...
  • Bucser
    #2951
    Másik dolog: HDR iszonyatosan leterhelte a játékot.. 1280*1024 fullra rkava HDR bekapsz lerohad 4-5 FPS. Kikapcsolom a HDR-t folyamatos 30-40 fps... A HDR még az ARMA-bvan sem vesz le ennyit az FPS-ből...
  • Szabi1991
    #2950
    Test Drive Unlimited Tricks
  • tcs007
    #2949
    csak az a baj ezzel a bétával hogy fene tudja hogy meddig él és lehet hogy holnap már megszünik a tesztelés akkor meg azért fizettél... bár persze nemvalószinü de lehet.. én befizetnék szivesen csak nemnagyon adják oda a szülök a bankkártyát meg a configomtol is félek mert sztem még minimumom se fog futni...bár a faq-ba leirt minimum megvan
  • Bucser
    #2948
    Azzal még nem. Én most egy Z6-os Corvette-et vettem. De még nem unlockoltam hozzá a versenyekt ugyhogy egy ideig még marad a Nissan 350Z.

    Viszont amit észrevettem (és rettenmetesen zavar: az a hasonló hangok hasonló kategóriájú autóknál...

    Leghet azt a GT 500-at elviszem egy körre.... Bár szerintem igen dúrván fog csúszkálni segytségek nélkül:D

    másik gamepaddal túlérzékeny még legalapabbra levéve is a játék úgyhogy bill vagy kormány. Majd felrakom 32 bites XP-re a játékot (a kormányom csak ott működik nincs 64 bites driver hozzá sajna:()
  • Tigristank
    #2947
    Miért lenne vicc?
  • Bucser
    #2946
    Egyik legnagyobb hiba:

    TrackIR támogatás még nem él:(
  • jakewyler
    #2945
    agp-be x1950 ugye csak vicc?
  • Szabi1991
    #2944
    '67-es Ford Mustang Gt500 al ment már vki ? :)
  • hykao #2943
    AGP-s fronton jelenleg az ATI X1950PRO a leggyorsabb. Na arra már érdemes váltani! (Gyors, HDR és élsimítás alkalmazása egyidejűleg, stb...)
  • balcooo
    #2942
    Okés, nem Ati Vs Nvidia harcot akartam gerjeszteni, csak felmérni az erőviszonyokat, hogy miért fut nálam ilyen szarul 6600GT-n.
    A fileplanet forumán azt irják amugy hogy mivel a Xbox360 is ATIs videokarival rendelkezik valszeg arra jobban optimalizalva van a game egyenlőre. Azt ki tudja..
  • TothLaci
    #2941
    Nem is tudtam, hogy NFS: Porsche 2000-et Eden Studios csinálta. Másik kedvenc játékom :)
  • sleepyhead
    #2940
    könyörgöm, az az fxes korszakban volt.
    amúyg 6600gt lassan 3 éves kártya, x1600 meg mennyi is?
    amúgy tök8, 1600prot még így is veri helyenként a 66gt. :)
  • hykao #2939
    Jó mindegy, ez a téma nem ebbe a topikba tartozik. Megvannak az SG-n az erre megfelelő topikok...
  • jakewyler
    #2937
    Amúgy is a geforce 6600gt-ről megvan a véleményem,amikor csaltak a 3dmark-al,hogy ne valódi értéket mutasson
  • jakewyler
    #2936
    most tévedsz nagyot már bocsi,régebbi játékok jobban mennek a 6600gt-vel de az újjabi játékok 1000szer jobban megy x1600pro-val
  • hykao #2935
    Az X1600XT igen, de a PRO szerintem nem...
  • jakewyler
    #2934
    6600gt-től valamivel jobb
  • hykao #2933
    Ez kicsit off, de az X1600PRO szvsz alulról súrolja a 6600GT szinvonalát...
  • balcooo
    #2932
    Figyu, ez az Ati X1600 pro ez minek felel meg Nvidiaban? Geforce 6800GT vagy 7600 Gt, egyéb? Gondolom izmosabb mint a 6600GT-m. BE kéne szereznem valami erős de még AGP-s kareszt, de ma' alig van.
  • balcooo
    #2931
    Azt bugreportoljam hogy AMD 64 3500+ meg Gef6600GTvel 640*480ban lowon fut csak a játék (ippeg) tűrhető speed-del?:D De igy is csak a táj ronda, a kocsik kidolgozottsága nagyon ott van..(Meg az apróbb részletek tetszenek, mint hogy koszosodik a szévédő meg lehúzható az ablak meg ilyenek)
  • gduck
    #2930
    "egyébként bugokat találtam, remélem javítják, a km-órák közül sok sokat csal"

    Nem lehet hogy a MPH<->KM/H kölönbség miatt elnéztél vmit? Ha átállítotad, akkor a digitális kijelző KM/H mutat... Az amerikai autóban mérföld a kilométerórán a "kiemelt", az európaiaknál meg a KM/H....

    Eddig tökéletesen működik, kisebb hibákat felfedeztem már benne (ezeket a béta teszt fórumban majd lejelentem ;) ), de a játék stabilan fut. Elég nagy elvárásaim voltak az előzetesek alapján, de ez felülmúlta minden várakozásomat!!! Nagyszerű grafika és játékmenet!!! Az egyik legjobb a kategóriájában!!!
  • Szabi1991
    #2929
    értem én :)
    de ha játszogatnék vele akkor látnám a hibákat , és jeleteném :)
  • hykao #2928
    A lényeg arról szólna, hogy teszteld a játékot, és az észrevett hibákról jelentést írsz...nem arról, hogy csak úgy játszogass vele...
  • Bucser
    #2927
    Miután closed beta normál esetben sem tudnál hozzájutni. Úgyhogy igazából a károgásodat sem értem.

    Mellesleg nem a beta-ért fizetsz hanem az 1 hónapos magazinért. Az 1 hónapos előfizetés során lesz több exclusive előfizetői beta is más játékokra, úgyhogy ez kb annyi mint amikor valaki előfizet a gameszarra 1 évre és tolják a pofájába a sok demot dvdn. Csak itt nem csak demokat exclusive trailereket tölthetsz le hanem, a kiadókkal ápolt jó kapcsolatok miatt exclusive betakra is fel tudsz íratkozni.... Ja és bármikor lemondhatod az előfizetést. (persze a pénzt nem kapod vissza:D)
  • Szabi1991
    #2926
    lényegében ugyan az...
    ingyen nemlehet letölteni(és játszani vele), szóval fizetős...
  • jakewyler
    #2925
    én 5k-ért adok kódot
  • autoszimulator
    #2924
    mellesleg meddig lehet a béta tsztelésre "jelentkezni"? mer most egy honapig subscriber leszek, huppijuppi, főleg mer soha semmit sem töltök ezekről az oldalakrol..
  • hykao #2923
    Majd ha megunják a játékot, talán továbbadják egy ezresért a kódot... :)))
  • Naxos
    #2922
    ha ez igaz akkor valaki megszánhatna egy kis alamizsnával
  • jakewyler
    #2921
    nem, 1 kódot belehet aktiválni többször,de ha már túlsokan beaktiválták akkor már nem lehet több embernek...
  • TothLaci
    #2920
    Nah valyon miért? Egy kulcsal nem lehet sok "bkártya" nélkülit regisztrálni. Mi várunk, lehet, hogy a teljes változatig.
  • bulba
    #2919
    Azért mert mindenki 1 kódot kap és ha azt ketten használják akkor az illetékesek előkapják a kód tulajdonosát hogy hogy is történt ez...
    ...És valszeg letiltják a kódját
  • jakewyler
    #2918
    mert pl ha winreinstall van és újrafelakarod tenni,kellemetlen dolog,hogy a saját kódod nem jó
  • zolo
    #2917
    Ha neketek megvan a kód, miért nem vagytok képesek továbbadni az olyanoknak akiknek nincs bkártyája?
  • Bucser
    #2916
    Te olyan hülye vagy mint a *******.

    Nem a beta a fizetős hanem az előfizetés az adott magazinra.
  • SötétBarom
    #2915
    Nem fizetős. A fileplanet subscriberek kaptak lehetőséget nyilvános bétatesztre.. Amugy se értem mi a faxt feszültök itt egy bétára..
  • Darth Razor
    #2914
    hát ez igaz...
  • jakewyler
    #2913
  • Szabi1991
    #2912
    beírhatjátok hogy a legnagyobb bug hogy fizetős a béta -.-